GKS Bełchatów

1

Sandecja Nowy Sącz

0

• Koniec! GKS Bełchatów pokonał na własnym terenie Sandecję Nowy Sącz (1:0). Tym samym podopieczni Rafała Ulatowskiego przerwali passę pięciu spotkań bez zwycięstwa.

• A za Bartłomieja Bartosiaka wchodzi Dawid Flaszka.

• Czas na zmiany w Bełchatowie. Za strzelca gola, Gierszewskiego, wchodzi Cezary Demianiuk.

• Mecz wkracza w decydującą fazę. Czy graczy Sandecji stać będzie na cudowny comeback?

• I właśnie Danek schodzi z boiska. Do gry wchodzi Kamil Hempel.

• Żółtą kartką ukarany Adrian Danek.

• W natarciu GKS, któremu udało się wyjść z opresji i teraz to on jest bliżej zwycięstwa.

• Kolejna zmiana w Sandecji. Za Aleksandra melduje się na placu Filip Piszczek.

• Arcytrudna sytuacja gości z Nowego Sącza. Nie dość, że stracili gola, to jeszcze przez niespełna półgodziny będą grać w osłabieniu. Czy uda im się doprowadzić do wyrównania?

• Ależ posypał się ten mecz dla Sandecji! Drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę obejrzał właśnie Słaby!

• Kuban musi teraz uważać. Obejrzał żółtą kartkę.

• Gierszewski pokazał instynkt snajpera i poszedł na dobitkę strzału z rzutu wolnego. Opłaciło się, bo GKS jest na prowadzeniu.

• GOOOOOOL!!! 1:0 DLA BEŁCHATOWA! STRZELCEM BRAMKI HIERONIM GIERSZEWSKI!

• Groźnie! Przemysław Szarek zapędził się prawą stroną i uderzył minimalnie niecelnie!

• W drugiej odsłonie odważniej prezentują się sądeczanie. Chyba podopieczni Robert Kasperczyka wyczuli, że mogą powalczyć o pełną pulę.

• Na placu gry Sebastiana Szczepańskiego zastąpił Łukasz Nowak.

• Wznawiamy spotkanie po przerwie.

• Koniec pierwszej połowy. GKS Bełchatów bezbramkowo remisuje z Sandecją Nowy Sącz. Wracamy za kwadrans.

• Tuż przed przerwą ukarany kartką środkowy obrońca gości, Witalij Bierezowskij.

• Młodzież z Bełchatowa jak na razie aktywniejsza. Może się podobać dynamiczny Łukasz Wroński na prawym skrzydle.

• Sytuacji podbramkowych dzisiaj w Bełchatowie jak na lekarstwo. Oglądamy bardzo wyrównane spotkanie.

• Kartonik otrzymuje Kamil Słaby.

• Wciąż bez większych emocji. Vaclav Cverna zablokował strzał jednego z piłkarzy Sandecji

• Żółtą kartką ukarany Patryk Rachwał.

• W pierwszym kwadransie gry zarysowała się lekka przewaga bełchatowian, ale niewiele z niej wynika.

• Jeszcze jeden ofsajd. Tym razem na pozycji spalonej złapany został Arkadiusz Aleksander.

• Niewiele ciekawego dzieje się w pierwszych minutach tego pojedynku. Obie ekipy wzajemnie się badają.

• Lukas Kuban dogrywał piłkę do jednego z piłkarzy GKS-u Bełchatów, ale arbiter odgwizdał pozycję spaloną.

• Spokojne pierwsze minuty. Żadna z drużyn jak na razie nie stworzyła ciekawszej akcji.

• Pierwszy gwizdek Sebastiana Jarzębaka! Mecz w Bełchatowie właśnie się rozpoczął

• Rezerwowi Sandecji: Kozioł, Hempel, Maślanka, Tarasenko, Nowak, Piszczek.

• Ławka rezerwowych GKS-u: Bruchajzer, Witasik, Szymorek, Serafin, Zięba, Flaszka, Demianiuk.

• Zapraszamy na relację na żywo z meczu 14. kolejki 1. ligi, w którym GKS Bełchatów zmierzy się z Sandecją Nowy Sącz.