GKS Bełchatów

0

Wigry Suwałki

2

• Koniec. Wigry Suwałki zakończyły serię meczów bez porażki na siedmiu. Podopieczni Donatasa Venceviciusa byli dzisiaj zespołem lepszych i zasłużenie pokonali GKS Bełchatów 2:0. Dziękujemy za uwagę.

• I jeszcze zmiana. Kamil Lauryn za Hanzela.

• Piotr Witasik ukarany kartką.

• Moneta ukoronował swój bardzo dobry występ golem. Wbiegł z prawej strony i płaskim strzałem pokonał Lenarcika.

• GOOOOOOL!!! 2:0 DLA WIGIER, STRZELCEM BRAMKI MONETA!

• Gra toczy się w środku pola, brak sytuacji podbramkowych.

• Starają się, starają bełchatowianie, ale cały czas niewiele z tego wynika.

• Niecelny strzał z dystansu w wykonaniu Jakuba Serafina.

• Dawid Flaszka zastępuje Stanisławskiego.

• Niezła akcja Ruszkula, który płaskim zagraniem poszukał Gąski w polu karnym, ale wślizgiem obronił Lenarcik. Będzie tylko rzut rożny.

• Za Adamka wchodzi do gry Mateusz Żebrowski.

• Hanzel tym razem ukarany kartką za faul.

• Chyba najlepsza okazja bełchatowian! Z 12 metrów strzelał Wroński, ale prosto w bramkarza!

• Piotr Ruszkul wchodzi za Kalinkowskiego.

• Niby GKS ma więcej z gry, ale to Wigry są o wiele bardziej konkretne. Nic nie wynika z posiadania piłki podopiecznych Rafała Ulatowskiego.

• Po kornerze do strzału doszedł Tomasz Jarzębowski, ale futbolówka otarła się po poprzeczce i wyszła za bramkę.

• Popisowa akcja Łukasza Hanzela, który przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów, huknął jak z armaty, ale wyciągnął ten strzał Lenarcik!

• Jeszcze jedno żółtko, tym razem obejrzał je rezerwowy Papikjan.

• Kalinkowski ukarany żółtą kartką.

• Boisko opuszcza Klemenz. W jego miejsce pojawia się Hieronim Gierszewski.

• W odpowiedzi z ponad 25 metrów kropnął Vaclav Cverna, ale wysoko nad poprzeczką.

• Dynamiczna akcja Artura Bogusza, który zagrał do Monety. Lider Wigier miał dużo czasu i miejsca, ale zeszła mu piłka i uderzył niedokładnie.

• Goście nieco się cofnęli, chętnie oddają pole graczom GKS-u.

• Za Cezarego Demianiuka zameldował się na placu Agwan Papikjan.

• Drugą część rozpoczęli gospodarze.

• Koniec pierwszej połowy. Wigry prowadzą w Bełchatowie po golu Adamka. Wracamy za kwadrans.

• Jeszcze żółta kartka dla Rachwała.

• Żółty kartonik ogląda Lukas Klemenz.

• W zamieszaniu podbramkowym piłka szczęśliwie trafiła do Adamka, który uderzył po długim rogu i nie dał szans bramkarzowi na interwencję.

• GOOOOOOL!!! ADAMEK!!! 1:0 DLA WIGIER!

• Uderzał Moneta, ale poradził sobie Lenarcik!

• Po strzale Rachwała z dystansu uspokoili się nieco gracze Wigier. Spotkanie wyraźnie nam się wyrównało.

• Długie zagranie do aktywnego Monety, jednak świetnie zachował się Paweł Lenarcik, który wyszedł daleko poza pole karne i udanie interweniował nogami.

• Najlepsza sytuacja dla GKS-u! Z 19 metrów strzelał Patryk Rachwał i z najwyższym trudem na róg wybił to bramkarz!

• Mimo trudnych warunków, spotkanie w Bełchatowie może się podobać. Piłkarze się nie oszczędzają, walczą o pełną pulę.

• Cały czas to Wigry są stroną dominującą, ale GKS też potrafi się odgryzać w kontratakach.

• Szybka kontra bełchatowian. Piłka trafiła na prawą stronę do Szymona Stanisławskiego, ten podał płasko w szesnastkę, ale nikt nie zamykał akcji.

• Adrian Karankiewicz oddał celny strzał głową po rzucie rożnym, ale w sam środek.

• Wigry atakują, przed momentem Moneta wywalczył korner dla suwalczan.

• Znalazł się przed polem karnym Łukasz Wroński, uderzył celnie, ale zdecydowanie zbyt lekko, by zaskoczyć Hieronima Zocha.

• Fajna dynamiczna akcja Wigier, dośrodkowywał Damian Gąska, ale poradzili sobie obrońcy.

• Ulewa nad Bełchatowem z pewnością nie ułatwia dzisiaj życia piłkarzom.

• Gra to czy się głównie w środku pola. Trzeba przyznać, że póki co dłużej w posiadaniu piłki utrzymują się przyjezdni.

• Łukasz Moneta uderzał w dobrej sytuacji, ale zablokował to Seweryn Michalski.

• Na trybunach maksymalnie 2000 widzów, w tym grupa ok. 50 kibiców z Suwałk.

• Spokojny początek. Oba zespoły szanują futbolówkę i badają dzisiejszą dyspozycję przeciwnika.

• Pierwszy gwizdek sędziego z Bytomia, gramy.

• Zawodnicy wrócili na boisko, za chwilę przywitanie, losowanie stron i zaczynamy.

• Zachmurzone niebo nad Bełchatowem, pada deszcz, ale jest nawet ciepło.

• Rezerwowi Wigry: Karol Salik, Dominik Szyszka, Aleksandar Atanacković, Piotr Ruszkul, David Makaradze, Kamil Lauryn, Mateusz Żebrowski.

• Rezerwowi Bełchatów: Kamil Bruchajzer, Marcin Flis, Szymon Zgarda, Bartłomiej Bartosiak, Dawid Flaszka, Aghwan Papikjan, Hieronim Gierszewski,

• Witamy! W Bełchatowie dojdzie do starcia drużyn, które potrzebują zwycięstwa jak przeziębiony chusteczki higienicznej. Piłkarzom GKS-u znudziło już się remisowanie, a drużyna z Suwalszczyzny nie zamierza spędzić jesieni w strefie spadkowej. Zapraszamy na relację na żywo.