Górnik Łęczna

2

Arka Gdynia

1

• Koniec! Bogdanka wygrywa z Arką 2:1, chodź biorąc pod uwagę przebieg całego spotkania gospodarze raczej na to nie zasłużyli. Dziękujemy za uwagę.

• Sędzia dolicza 3 minuty.

• Zmiana w Bogdance: schodzi Renusz, w jego miejsce Ricardo da Silva.

• Tomasz Nowak schodzi do środka, na prawą nogę. Pomocnik uderza z linii pola karnego, bramkarz Arki kiksuje, piłka przelatuje mu przez ręce i wpada do siatki. 2:1!

• GOL dla Bogdanki!

• Oziemczuk uderza z linii pola karnego. Piłka jednak zeszła z nogi napastnika. Nieudany strzał.

• Akcję ofensywną stworzyli goście, wzdłuż bramki dośrodkowywał Silva, piłkę wybili obrońcy.

• Dośrodkowanie Nowaka wyłapuje bramkarz Arki, Maciej Szlapa. Na celne podanie czekało już kilku zawodników gospodarzy.

• Kolejny rajd Renusza na lewej flance. Tym razem zawodnik wyjeżdża z piłką za linię końcową.

• Dobra, składna akcja gospodarzy. Dośrodkowanie Renusza blokują jednak obrońcy Arki.

• Strzał Radzewicza w znacznej odległości mija bramkę Bogdanki.

• Ależ zamieszanie pod bramką Bogdanki. Sołdecki z Prusakiem do spółki interweniują po dośrodkowaniu rywala. Potem jeden z obrońców, próbując wybić piłkę kopie w leżącego Zubera. Kibice kwitują całą sytuację śmiechem.

• Dobrze zapowiadająca się akcja Arki, rozpoczęta przez Radzewicza skończyła się na rzucie rożnym, po stracie Szwocha.

• Szałachowskiego zmienił Oziemczuk.

• Rzut rożny dla Arki. Wrzutka w pole karne, ale pewnie łapie Prusak.

• I zapowiadana zmiana. Kalkowski nie wróci już na boisko. W jego miejsce Tymosiak.

• Najpierw jednak Zwoliński zmienia Kuklisa.

• Kalkowski rozciął sobie wargę, będzie musiał zejść z boiska.

• Ależ okazja Arki! Vinicius trafia w słupek po podaniu Pruchnika!

• GOL dla Bogdanki! Renusz dośrodkowuje z rożnego, dośrodkowanie przedłuża Tomasz Jarzębowski i piłka wpada przy dalszym słupku bramki Arki.

• Zawodnik o własnych siłach schodzi poza linię boczną boiska. Zaraz wróci do gry.

• Na boisku leży da Silva, po starciu z jednym z obrońców gospodarzy.

• Płaskie dośrodkowanie w pole karne autorstwa Zubera, jednak minimalnie z piłką mija się Pesir.

• Na początku drugiej części dwa rzuty rożne dla Arki, z którymi radzą sobie obrońcy Bogdanki.

• Pierwsza zmiana w Arce: na drugą połowę nie wyszedł już Rzuchowski, w jego miejsce pojawił się Szwoch.

• Zaczynamy drugą część. Przy piłce goście.

• Koniec pierwszej połowy. Arka zasłużenie prowadzi z Bogdanką 1:0.

• Rzuchowski strzela z dystansu. Piłka szybuje daleko w trybuny.

• Sędzia dolicza jedną minutę.

• Obrońca oddaje mocny strzał, ale piłka mija bramkę Arki w znacznej odległości.

• Rzut wolny z 30. metrów od bramki Arki. Do piłki podchodzi Kalkowski.

• Rzuca się w oczy brak Nikitovicia w składzie Bogdanki. Gospodarze notują dziś zbyt wiele prostych strat piłki.

• Druga linia i obrona Bogdanki prezentują się dziś naprawdę słabo.

• Bardzo niecelny strzał Pesira zza linii pola karnego.

• Żółta kartka dla Piotra Kuklisa.

• Pruchnik uderza z rzutu wolnego z odległości około 30 metrów. Piłka w znacznej odległości minęła bramkę Prusaka.

• Żółta kartka dla Tomasza Nowaka. Niepotrzebny faul po głupiej stracie piłki w środku boiska.

• Da Silva szarżuje prawą stroną i dośrodkowuje wzdłuż linii końcowej w pole karne Bogdanki. Do piłki dopada jednak Prusak.

• Prosta strata w środku pola piłkarzy Bogdanki. Arka wychodzi z kontrą, Radzewicz znajduje się w dobrej sytuacji i oddaje strzał. Piłka mija bramkarza Bogdanki, ale futbolówkę zmierzającą do siatki gospodarzy wybija obrońca.

• Kuklis uderza z woleja z szesnastu metrów. Z obroną strzału większych problemów nie miał Prusak, bowiem piłka zmierzała prosto w niego.

• Piłkarze Bogdanki nie mają dziś pomysłu na stworzenie zagrożenia pod bramką Arki. Łęcznianie starają się grać głównie górą i długimi podaniami.

• GOL! Świetne dośrodkowanie Radzewicza, po którym gola tzw. "szczupakiem" zdobywa da Silva.

• Gra jest wyrównana, akcja toczy się głównie w środku pola.

• Strata Sołdeckiego początkiem kontry Arki. Da Silva do Kuklisa, ten do Radzewicza, ale strzelec gola z Cracovią fatalnie kiksuje przy próbie strzału z woleja.

• Idealne dośrodkowanie Radzewicza z rzutu rożnego, jednak Tomasik głową nie trafia w piłkę. To mogła być bramka.

• Jeden z zawodników Arki, po starciu z rywalem, leży na boisku. Komentarz Piotra Rzepki: "Zimno jest, to boli..."

• Dobra, efektowna akcja Tomasza Nowaka. Piłkarz Bogdanki zszedł do środka i oddał mocny strzał z dystansu. Uderzenie poszybowało nieznacznie ponad poprzeczką bramki gości.

• Powtórka z rozrywki. Kolejny rzut wolny. Po dośrodkowaniu Nowaka zakotłowało się pod bramką Arki, jednak goście po raz kolejny radzą sobie z zagrożeniem ze strony GKS-u.

• Gdynianie radzą sobie z tym zagrożeniem.

• Rzut wolny dla gospodarzy spod linii bocznej na wysokości pola karnego.

• Atakują goście. Rzut rożny dla Arki, ale obrońcy Bogdanki wychodzą z opresji obronną ręką.

• Renusz pada w polu karnym Arki, ale sędzia pokazuje, aby grać dalej.

• No i zaczęli. Przy piłce GKS.

• Wydaje się, że nieznacznym faworytem tego spotkania są gospodarze. Bogdanka nie zwykła tracić punktów na własnym boisku.

• Pogoda w Łęcznej dopisuje. Co prawda jest dosyć mroźno, ale mocno świeci słońce. Trzeba przyznać, że murawa na stadionie przy al. Jana Pawła II jest dziś w bardzo dobrym stanie.

• Znamy już składy obu zespołów. Ławka rezerwowych gospodarzy: Socha, Wojdyga, Świech, Ricardo, Tymosiak, Gamla i Oziemczuk. Rezerwowi Arki: Miszczuk, Szwoch, Sobieraj, Pietkiewicz, Kubowicz, Brzuzy i Zwoliński

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania 20. kolejki I ligi, w którym GKS Bogdanka podejmie Arkę Gdynia.