GKS Katowice

1

Flota Świnoujście

1

• [b]Koniec meczu! GKS Katowice - Flota Świnoujście 1:1. Za uwagę dziękuje Michał Kopciński,.

• 3 minuty doliczone...

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Za Fonfarę Zieliński.

• Mamy także fajerwerki! Gromkie oklaski z trybun!

• Oprawa kibiców na Blaszoku! W ten sposób kibice chcą uczcić dziesięciolecie istnienie grupy Ultras GieKSa.

• Zmiana. Za Kolendowicza Śpiączka.

• Nieporozumienie obrońców GieKSy i Kieruzel z kilku metrów pokonuje Budziłka. Mamy wyrównanie.

• Gol wyrównujący! Kieruzel!

• ..i Gancarczyka.

• Żółta kartka dla Goncerza...

• Zmiana. Ekwueme zastąpił Bodzionego.

• GieKSa wyszła z kontratakiem 5 na 5. Pitry fantastycznym prostopadłym podaniem uruchomił wychodzącego na czystą pozycję Goncerza, który umieścił piłkę w siatce. 1:0!

• Goooooooooooooooooooooooooooool! Wejście smoka! Grzegorz Goncerz!

• Kilkudziesięciometrowy rajd Wróbla zakończony... zablokowanym strzałem.

• Nudno się zrobiło na boisku.... Gospodarze starają się coś zrobić pod bramką rywala, Flota umiejętnie się broni.

• Zmiana również u gości. Za Arifovicia Grzelak.

• Druga zmiana w szeregach gospodarzy. Za Cholerzyńskiego wchodzi bohater meczu ze Stomilem, Grzegorz Goncerz.

• W końcu celny strzał GieKSy. Fonfara uderzył z rzutu wolnego, Forenc bez najmniejszych problemów radzi sobie z tym uderzeniem.

• Coraz więcej zniecierpliwienia widać w poczynaniach gospodarzy, którzy starają się zagrozić bramce rywala. Flota gra bardzo rozsądnie i wydaje się, że jeden punkt będzie dla piłkarzy ze Swinoujścia dużym sukcesem.

• Na boisku leży Opałacz. Chwila przerwy.

• Mogło być 1:0. Pitry otrzymał podanie w polu karnym, zwiódł dwóch rywali i oddał strzał. Jeden z obrońców ofiarną interwencją ratuje swój zespół przed utratą gola.

• Było groźnie. Gancarczyk podał do Fonfary, a ten się zdecydował na uderzenie z 16. metra. Niewiele brakło.

• Kolejny niecelny strzał GieKSy w tym meczu. Mierzonego uderzenia próbował Pitry- nieudanie.

• Pierwsza zmiana w spotkaniu. Za Wołkowicza wchodzi Gancarczyk.

• Pietrzak zdecydował się na uderzenie lewą nogą z 30 metrów. Piłka przelatuje wysoko ponad bramką.

• Na szczęście już wszystko w porządku. Za chwilę zawodnik GieKSy wróci do gry.

• Bardzo groźnie na boisku. Na boisku leży Adrian Jurkowski, który przsyjął na siebie potężne uderzenie lewą nogą jednego z rywali. Nosze na boisku.

• Faul Fonfary w okolicy środka boiska. Flota od rzutu wolnego.

• Zaczynamy II połowę!

• Pierwsza połowa pod dyktando gospodarzy, jednak podopieczni Kazimierza Moskala mają fatalnie nastawione celowniki i obstrzeliwują bramę otaczającą stadion. Flota nie gra źle- od czasu do czasu wychodzi z groźnymi kontratakami. To w drugiej połowie może się zakończyć bramką dla gości. Oby w drugiej połowie padły jakieś gole.

• Koniec I połowy. GKS Katowice - Flota Świnoujście 0:0.

• Wołkowicz mógł strzelić bramkę do szatni, ale był równie skuteczny co jego koledzy. Strzał prawie jak w rugby...

• Kiedy w końcu zrobiło się goręcej w polu karnym Floty, to okazało się, że jeden z graczy GieKSy był na spalonym. Po drugiej stronie boiska Flota wywalczyła rzut rożny.

• Raz po raz okrzyki zawodu słychać z trybun. Piłkarze gospodarzy przeważają, ale mają strasznie źle nastawione celowniki. Strzał Fonfary zły. Bardzo zły.

• Kolejny strzał z dystansu. Uderzał Wróbel, ale również on był daleko od celu.

• Fatalnie wyglądają dośrodkowania GieKSy w dzisiejszym spotkaniu. Już kilka obiecująco zapowiadających się kontrataków zostało zmarnowanych takim właśnie nieudanym zagraniem.

• W odpowiedzi strzał Opalacza. Efekt? Podobny, jak w przypadku Dudy.

• Kolejna próba strzału z dystansu Dudy. Tym razem najgorsza z dotychczasowych. Uderzenie było bardzo niecelne.

• Niedokładności, bardzo niecelne podania. Nieciekawy fragment gry przy Bukowej.

• aaa

• Bardzo dobrze rozegrał piłkę Pitry, który dograł do ustawionego na lewej flance Pietrzaka. Ten jednak bardzo nieudanie dośrodkował i skończyło się na zagrożeniu.

• Bardzo dobrze z większej odległości uderzał Duda. Piłka otarła się jeszcze od jednego z rywali i o centymetry minęła poprzeczkę.

• Żółta kartka dla Kieruzela za faul w środkowej strefie boiska.

• Dobre krzyżowe podanie do Mokwy- zawodnik gości był jednak na spalonym i od rzutu wolnego rozpocznie Budziłek.

• Kolejny bardzo niecelny przerzut z prawej strony boiska- od autu rozpoczyna zespół ze Świnoujścia.

• Bardzo dobrze rozprowadzili atak piłkarze GieKSy. Fonfara podał w stronę Pitrego, który uruchomił Wróbla. Ten uderzył jednak bardzo niecelnie z ostrego kąta w polu karnym i od bramki rozpocznie Forenc.

• Spokojniejszy fragment gry. Piłkarze zwolnili tempo i czekają na błąd rywala.

• Ponownie mogło być ciekawie pod bramką Floty, jednak Wołkowicz bardzo niedokładnie dośrodkował z lewej strony boiska, dzięki czemu rywale przejęli piłkę.

• Fonfara zdecydował się na uderzenie z 25. metrów. Piłka przechodzi około pół metra od bramki rywala.

• Fantastycznie spisują się kibice, którzy żywiołowym dopingiem wspierają swój zespół.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzał Kamiński. Minimalnie niecelnie!

• Pierwsza szansa gospodarzy. Najpierw uderzał Duda, piłka odbiła się od jednego z obrońców i trafiła pod nogi Pitrego, którego strzał również został zablokowany.

• Gospodarze w końcu przesunęli grę bliżej bramki Forenca. Efektem jest korner.

• a

• Kolejny raz było groźnie. Strzał Opałacza z 20. metrów broni Budziłek. GieKSa śpi.

• Flota ciągle w ataku. Tym razem goście wywalczyli rzut rożny.

• I powinno być 0:1 ! Akcją lewą stroną boiska, dośrodkowanie. Budziłek minął się z piłką, a Bodziony nie trafił głową do pustej bramki.

• Zaczynamy!

• Piłkarze już na boisku! Za chwilę pierwszy gwizdek arbitra!

• Piłkarzu obu ekip powoli schodzą z boiska po odbyciu rozgrzewki przedmeczowej. Za chwilę pojawią się na niej ponownie wraz z obsadą sędziowską.

• Zapraszamy na nasz profil na Facebooku:

• Ławka rezerwowych Floty: Kosiorek, Szałek, Siedlarz, Grzelak, Ekwueme, Wrzesień, Śpiączka.

• Ławka rezerwowych GKS-u: Dobroliński, Goncerz, Gancarczyk, Figiel, Chwalibogowski, Zieliński, Sadzawicki

• Przy wejściu na trybuną główną natknęliśmy się na jednego kibica, w stanie wskazującym, który śpiewał radośnie: "Będzie, będzie zabawnie". Przekonamy się :)

• aaa

• Kibice powoli się zbierają przy Bukowej. Kto wie, czy nie szykuje się nam rekord rundy jesiennej. W dniu dzisiejszym w końcu otwarty zostaje sektor D na Blaszoku, do godziny 15 sprzedane zostało ponad 90% biletów na trybunę najzagorzalszych fanów. Frekwencja do pobicia? 5250 osób z meczu z Energetykiem Rybnik.

• gks flota

• Kto jest faworytem dzisiejszego spotkania? Jeśli podane przez mnie statystyki to dla kogoś za mało, to wystarczy powiedzieć jak dobrze gra u siebie GKS. W 9 spotkaniach ligowych na Bukowej podopieczni Kazimierza Moskala wygrali ośmiokrotnie i tylko raz zremisowali. Dziś kibice szykują się na kolejny komplet oczek na Twierdzy Bukowa.

• Flota, która w zeszłym sezonie okupowała czołowe miejsca w tabeli, w bieżących rozgrywkach prezentuje się zdecydowanie gorzej. Znajduje się w strefie spadkowej (16. miejsce i 18 punktów) i każdy kolejny pojedynek jest meczem wysokiej wagi dla zawodników znad morza, którzy chcą się przełamać.

• Tak prezentuje się wyjściowy skład GieKSy:aa

• Podopieczni Kazimierza Moskala przystępują do pierwszego meczu rundy wiosennej (18. kolejka rozgrywana jest awansem) w bardzo dobrych humorach. GieKSa zajmuje 2. miejsce w tabeli z 31 punktami na koncie i traci zaledwie jedno "oczko" do prowadzącego Górnika Łęczna.

• Już za trzy kwadranse rozpoczniemy ostatni mecz ligowy przy Bukowej w tym roku! Przeciwnikiem GieKSy będzie Flota Świnoujście. Na relację live z tego spotkania prosto z trybun zaprasza Michał Kopciński.