• Bełchatowianie szybko wybili piłkę z własnej połowy.

• Szołtys spokojnie wprowadził piłkę pod pole karne rywali, lecz podał do nikogo

• Bełchatowianie ruszyli do ataku całym zespołem. Na własnej połowie został jedynie Krakowiak

• Arbiter doliczył co najmniej cztery minuty do drugiej połowy

• Chwila przerwy - na murawie leży Lukas Kuban.

• To powinien być gol! Fantastyczna sytuacja Dudy. Oszukał Krakowiaka i lobem uderzył na bramkę. Sprzed samej linii wybijał wracając Cverna.

• Świetna interwencja Kuchty po wolnym Bełchatowa. Pewnie wyłapał piłkę, wyskakując najwyżej z kłębiących się w polu karnym zawodników

• Na środku boiska faulował Zahorski. Zółta karta i rzut wolny dla rywali

• Zahorski zepsuł akcję swego zespołu, podając do Cverny

• Dawid Flaszka za Patryka Rachwała

• Ostatnia zmiana wśród gospodarzy. Tomasz Zahorski za Krzysztofa Wołkowicza.

• Po podaniu Zaplaca, na spalonym dał sie złapac Ploj

• Żółta kartka dla Vaclava Cverny za faul na Praznovskim.

• Goncerz był bliski przejecia piłki pod polem karnym Krakowiaka. W ostatniej chwili sytuację uratowal Michalski

• Chwila przerwy w grze związana z urazem Flisa.

• Dobra centra Wołkowicza nie została wykorzystana. Piłkę z własnego pola karnego wybili goście

• Fsul Kubana pod polem karnym na Leimonasie. Będzie rzut wolny dla gospodarzy

• Kuban popędził prawym skrzydłem, lecz jego dośrodkowanie w pole karne zostało zablokowane.

• Korner ze strony bełchatowian nie przyniósł najmniejszego zagrożenia

• To mogło być wyrównujące trafienie! Świetne dośrodkowanie Michalskiego odebrał Szymański i uderzył z bliska. Gospodarzy uratowała jedynie interwencja Kuchty

• Paweł Szołtys za Macieja Bębenka

• Dośrodkowanie Zapalaca wyłapał Kuchta

• Papikyan dośrodkował z rzutu wolnego na głowę Klemenza. Obrońca uderzył na tyle lekko, że Kuchta bez problemu zlapał piłkę

• Mateusz Kamiński ukarany żołtą kartką za faul w środku boiska.

• Czerwiński dobrze zachował się po prawej stronie. Przejąl piłkę i zcentrował ją do Leimonasa. Ponownie skutecznie interweniował jednak Krakowiak

• Fajne przejęcie Ploja w środku boiska, wobec błędu Demianiuka nie zaowocowało groźniejszym natarciem ze strony Bełchatowa

• Dośrodkowanie Czerwińskiego z prawej strony wykorzystał Goncerz, fantastycznie uderzając w światło bramki. Przed wpisaniem się na listę strzelców powstrzymała go jedynie niezła interwencja Krakowiaka.

• Wołkowicz z rzutu wolnego wysoko ponad bramką.

• Arbiter doliczył 2 minuty do pierwszej połowy

• Po dośrodkowaniu z lewej strony w pole karne, czający się pod bramka Oliver Praznovsky uderzył z powietrza i umieścił piłke w siatce.

• GOL! Oliver Praznovsky zdobywa klasycznego gola do szatni i daje prowadzenie swojemu zespołowi

• Przed świetną okazją stanął Frańczak. Niepilnowany uderzył z bliska, lecz przed zdobyciem gola powstrzymała go świetna interwencja Krakowiaka.

• Chwila przerwy w grze. Na murawie leży Lukas Klemenz

• Swój korner wykonywali jeszcze goście. Nie przyniósł on jednak najmniejszego zagrożenia pod bramką Krakowiaka

• Kolejna brawurowa akcja Szymańskiego zatrzymana pod bramką przez rywali

• Wymiana podań Frańczaka oraz Flisa na lewym skrzydle przyniosła jedynie bardzo niecelne dośrodkowanie w kierunku pola karnego.

• Od dłuższej chwili piłka spokojnie krązy w okolicach środka boiska.

• Kolejny nieudany rzut rozny ze strony gospodarzy

• Flis otrzymał piłkę w polu karnym, po czym posłał ją do Goncerza. Ten, niekryty przez rywali uderzał, trafił jednak w jednego z bełchatowian. Będzie jeszcze korner.

• Duda wykonywał rzut wolny. Piłka jednak zatrzymała się na pierwszym z defensorów gości

• Bo dośrodkowaniu Flisa, piłkę na korner wybił Klemenz

• Bębenek próbował wbiec pod bramkę Krakowiaka ale nie pozwolili mu na to defensorzy Bełchatowa

• Demianiuk wychodził z akcją, lecz szybko został sfaulowany.

• Szymański przebił się w pole karne, lecz nie zdołał tam wiele dokonać

• Wołkowicz zza linii pola karnego. Prosto w ręce Krakowiaka.

• Klemenz przejął piłkę w środku boiska, po czym podał do Witasika. Ten jednak szybko ją stracił

• Centra Wołkowicza nie zaowocowała strzałem. Jego koledzy nie zdołali przyjąć piłki

• Gospodarze długo konstruowali sobie akcję krótkimi podaniami. W końcu na bramkę uderzył Czerwiński. Spokojna interwencja Krakowiaka

• Zapalac usiłował się przebić lewym skrzydłem. Tym razem nieskutecznie

• Po uderzeniu z wolnego, piłka odbiła się od muru

• Demianiuk wywalczył rzut wolny dla swego zespołu

• Wołkowicz świetnie dośrodkował w pole karne. Uderzenie Frańczaka nieznacznie minęło się z bramką.

• Krakowiak odważnie wyszedł z pola karnego tym samym zabijając akcję katowiczan w zarodku

• Duda odebrał piłkę w środku boiska i posłał ją do nadbiegającego Wołkowicza. Przed strzałem powstrzymała go jedynie odważna interwencja Krakowiaka

• Kolejny rzut rożny nie przyniósł już żadnego uderzenia na bramkę Bełchatowa

• Po dośrodkowaniu Flisa z kornera, skutecznie interweniował Krakowiak. Będzie kolejny korner

• Po podaniu Flisa, w pole karne usiłował przedostać się Goncerz. Nieudanie. Wycofał jednak piłkę do Wołkowicza, a ten strzałem z dystansu wywalczył korner

• Klemenz zagrywał w pole karne, ale na drodze piłce stanął Flis

• Goncerz przebiegł się środkiem boiska, po czym zszedł na lewą stronę pod polem karnym. Tym razem jego dośrodkowanie zostało odebrane przez rywali.

• Stały fragment gry gospodarzy przyniósł uderzenie głową Flisa. Bardzo niecelne

• Kolejna skuteczna interwencja Klemenza sprawiła, że GKS Katowice wywalczył jedynie korner

• Dobra interwencja Klemenza powstrzymała gospodarzy przed ruszeniem w pole karne Krakowiaka

• Pierwsi pod bramką rywala znaleźli się gospodarze. Krakowiak nie musiał jednak nawet interweniować

• Goście rozpoczęli spotkanie

• Arbiter wyprowadził już obie jedenastki na murawę.

• Trybuny przy Bukowej powoli się zapełniają. Na trybunie gości pojawili się już fani GKSu Bełchatów

• Rozgrzewki już zakończone. Piłkarze spędzają właśnie ostatnie chwile w szatni.