0

Miedź Legnica

1

• To już wszystko ze stolicy Górnego Śląska. Za relację dziękuje Tytus Daniluk. Dobranoc.

• Kibice GieKSy po końcowym gwizdku wrazili wielką niechęć w stronę piłkarzy GKS-u. Żegnali Ich okrzykami: ''Do roboty, do roboty".

• Koniec spotkania w Katowicach! Miedź wygrywa po golu Tomasza Midzierskiego w samej końcówce meczu 1:0. GKS może pluć sobie w brodę, gdyż czerwona kartka w ostatnich minutach pozbawiła gospodarzy choćby jednego punktu.

• Arbiter Dobrynin przedłuża mecz o pięć minut.

• Daniel Ciechański wchodzi na ostatnie momenty spotkania za Filipa Burkhardta.

• Tomasz Midzierski daje Miedzi prowadzenie!!! Obrońca drużyny gości najlepiej odnalazł się w polu karnym GieKSy i umieścił piłkę w bramce strzałem głową.

• Wojciecha Łobodzińskiego zmienia Marcin Garuch.

• Keon Daniel miał piłkę na nodze i mógł wyprowadzić Miedź na prowadzenie, jednak jego strzał trafił wprost w Mateusza Kuchtę.

• Mateusz Kamiński najpierw za przerwanie akcji gości, a następnie za ''pyskówkę'' w stronę arbitra zostaje ukarany żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką.

• Wojciech Trochim uderzył bardzo mocno z dystansu, jednak użył pomocnik GieKSy za dużo siły i piłka przeleciała obok bramki Smuga.

• Krzysztof Wołkowicz zmienił na ostatnie minuty Macieja Bębenka.

• Keon Daniel dośrodkował z prawej flanki z rzutu wolnego, a podanie zamknął Błażej Telichowski, który skierował piłkę do bramki Kuchty. Gol nie został jednak uznany, bo defensor Miedzi był na pozycji spalonej.

• Gra na murawie zaostrzyła się, a na murawie leży Wojciech Łobodziński.

• Natomiast w barwach GieKSy za przerwanie gry upomnienie indywidualne otrzymał Mateusz Kamiński.

• Tym razem na żółtą kartkę w barwach Miedzi ''załapał'' się Tadas Labukas.

• Błażej Telichowski ukarany żółtym kartonikiem za niesportowe zachowanie.

• Tadas Labukas wchodzi na plac gry w miejsce niewidocznego w dzisiejszym meczu Bartosza Ślusarskiego.

• Druga w meczu przerwa na uzupełnienie napojów w organizmach zawodników.

• Błażej Telichowski na spalonym.

• Bardzo groźny strzał zza pola karnego Keon'a Daniel'a, minął o centymetry okienko bramki strzeżonej przez Kuchtę.

• Pierwsza zmiana w Miedzi. Rumen Trifonov zmienia Marka Gancarczyka.

• Wojciech Trochim zmienił kontuzjowanego Sławomira Dudę.

• ''Gonzo'' ruszył z lewego skrzydła w pole karne, kończąc strzałem, który nie sprawił jednak problemów golkiperowi Miedzi.

• Keon Daniel powalił na murawę Sławka Dudę, który leży na boisku, a pomagają mu medycy sztabu szkoleniowego GKS-u.

• Kolejne bardzo złe dośrodkowanie piłkarzy GieKSy, tym razem nie popisał się Adrian Frańczak.

• Łukasz Pielorz dośrodkował z prawej strony w pole karne miedzi, ale Grzegorz Goncerz nie doszedł do strzału.

• Maciej Bębenek zakończył swój rajd schodząc do środka boiska bardzo niecelnym strzałem na bramkę Smuga.

• Drugie 45 minut rozpoczną gospodarze! Powracam ze swoimi prośbami i liczę, że tym razem zawodnicy obu drużyn mnie wysłuchają. Zaczynamy!

• ''Aktorzy'' dzisiejszego widowiska już na murawie.

• Koniec pierwszej części meczu przy Bukowej. Jak na razie moje zapowiedzi się nie spełniają, gdyż na boisku za wiele się nie działo i wyglądało to bardzo nudno i ospale.

• Sędzia Dobrynin doliczył dwie minuty do pierwszej odsłony.

• Z prawej strony dośrodkował Gancarczyk, na lewej flance z pierwszej piłki uderzył Łobodziński. Efekt? Obok bramki Kuchty.

• Adrian Frańczak z narożnika pola karnego. Futbolówkę wyłapuje Dawid Smug.

• Wykonujący rzut wolny Sławek Duda zagrał poniżej wszelkiej krytyki.

• Gospodarze mają rzut wolny z samego narożnika boiska na połowie Miedzi.

• Najlepszą jak na razie sytuację do zdobycia gola miał GKS! Maciej Bębenek dośrodkował z prawej strony, a w pole karne wbiegł Burkhardt, który zamknął akcję strzałem z powietrza z lewej nogi. Piłka o centymetry przeleciała obok prawego słupka.

• Filip Burkhardt chciał zaskoczyć z ostrego kąta Smuga. Bramkarz gości był na posterunku i odbił piłkę.

• Kolejny raz z dobrej strony na lewym skrzydle pokazał się Rafał Pietrzak, ale ponownie jego dośrodkowanie było dalekie od idealnego.

• Z przed linii pola karnego strzelał Filip Burkhardt, jednak jego uderzenie tak samo było bardzo lekkie i golkiper gości nie miał problemów ze skuteczną interwencją.

• Maciej Bębenek w efektowny sposób minął jednego z rywali, ale jego dośrodkowanie przeciął Midzierski.

• Wracamy do gry.

• Arbiter Dobrynin zarządził przerwę na uzupełnienie płynów.

• Pierwszą akcję solową w dzisiejszym meczu zaprezentował Grzegorz Goncerz, który minął przewracającego się przeciwnika, strzelił na długi słupek, ale próba była zbyt słaba żeby zaskoczyć Smuga.

• Keon Daniel chciał pokazać się z lepszej strony niż Łuszkiewicz, ale jego strzał zza pola karnego był za mocny i futbolówka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

• Tym razem swoich sił uderzając z dystansu spróbował Adrian Łuszkiewicz, ale efekt był taki sam jak w przypadku Leimonasa.

• Povilas Leimonas ''kropnął'' zza pola karnego, ale uderzenie Litwina było bardzo niecelne.

• Gra obu drużyn skumulowała się jak na razie w środkowej części boiska. Żaden z zespołów nie stworzył sobie dobrej okazji do zdobycia gola.

• Pierwszy korner dla GKS-u. Miedź przerywa akcję gospodarzy.

• Adrian Jurkowski przewracając przeciwnika przerwa kontrę gości.

• Rafał Pielorz, który ostatnio grał na pozycji defensywnego pomocnika, dzisiaj jest ustawiony na prawym boku obrony zastępując Alana Czerwińskiego.

• Inauguracyjna akcja w wykonaniu gospodarzy. Rafał Pietrzak wpadł w pole karne gości, chciał dograć do któregoś z kolegi, ale piłka ostatecznie trafiła w ręce Smuga.

• Pierwsze przewinienie w meczu. Rafał Pietrzak przewraca Bartczaka i Miedź rozpocznie od rzutu wolnego.

• Piłka ustawiona już na środku boiska, a pierwsze zagranie wykonają zawodnicy Miedzi Legnica. Liczymy, że będzie się działo! Czas start!

• Zawodnicy obu zespołów już na murawie. Goście zagrają w jednolitych niebieskich trykotach, natomiast GKS na złoto-czarno.

• Na trybunie gości stadionu przy Bukowej zameldowała się ekipa ok. 100 kibiców Miedzi Legnica.

• Ławka rezerwowych Miedzi: Budzyński, Brożyna, Trifonov, Garuch, Kakoko, Kuźma, Labukas.

• Rezerwowi GKS-u: Dobroliński, Wołkowicz, Januszkiewicz, Zapotoczny, Jurek, Trochim, Ciechański.

• Dzień dobry z gorących Katowic, w których w tym momencie temperatura powietrza wynosi +35 stopni Celsjusza! Już za niespełna dwadzieścia minut rozpocznie się mecz pomiędzy miejscowym GKS-em a Miedzią Legnica. Liczymy na emocjonujące widowisko i mamy nadzieję, że piłkarze obu zespołów dadzą radę podtrzymać temperaturę spotkania na murawie stadionu przy Bukowej!