Olimpia Grudziądz

1

• Dziękujemy już Państwu za uwagę, miłej niedzieli!

• Koniec spotkania w Katowicach! GKS wygrywa z Olimpią Grudziądz 3:1!

• Olimpia mogła znowu złapać kontakt z rywalami! Po dośrodkowaniu Popovića do piłki doszedł Piter Bucko, a jego uderzenie trafiło w słupek bramki GKS-u!

• Aleksander Januszkiewicz jeszcze ukarany żółtą kartką za ściągnięcie koszulki po strzeleniu bramki.

• Grzegorz Goncerz zagrał fantastyczną piłkę do Januszkiewicza, ten wpadł w pole karne Olimpii, minął rywala i doskonale przy słupku wpakował piłkę do bramki rywali!

• GOOOOOOOOOOOL!!!!!! Aleksander Januszkiewicz ustala wynik tego spotkania na 3:1!!!

• Sędzia do podstawowego czasu meczu doliczył co najmniej cztery minuty.

• Kolejna żółta kartka w tym spotkaniu, ukarany nią Sławomir Duda.

• Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Za Krzysztofa Wołkowicza wchodzi Piotr Petasz.

• Kamil Kurowski ukarany żółtą kartką za faul pod własnym polem karnym.

• Druga zmiana w zespole z Katowic, Sławomir Duda wchodzi w miejsce kapitana zespołu - Przemysława Pitrego.

• Ładna, kombinacyjna akcja zespołu z Grudziądza, piłka trafiła do Cieślińskiego, którego zdołał jednak "wyczyścić" Mateusz Kamiński.

• Jak teraz nie padła bramka dla gospodarzy to wie chyba tylko Bartosz Fabiniak. Januszkiewicz dograł w pole karne gości do Goncerza, jego uderzenie obronił Fabiniak a przy dobitce przeszkodzili sobie Wołkowicz z Goncerzem i golkiper Olimpii mógł wybić piłkę.

• Mamy również ostatnią zmianę w Olimpii. Arkadiusz Aleksander pojawia się w miejsce Marcina Smolińskiego.

• Pierwsza zmiana w barwach GKS-u Katowice. Za Alana Czerwińskiego na boisku pojawia się Aleksander Januszkiewicz.

• Kolejna stuprocentowa okazja dla GKS-u! Szybka kontra gospodarzy, lewą stroną popędził Goncerz, dograł do Czerwińskiego, ten jeszcze oddał Frańczakowi, który oddał mocny strzał na bramkę Olimpii. Bartosz Fabiniak popisał się w tej sytuacji znakomitą interwencją.

• Denis Popović dostał piłkę na połowie gospodarzy, troszkę ją podprowadził i zdecydował się na strzał, który jednak zablokował Mateusz Kamiński.

• Kolejna ofensywna akcja gospodarzy, piłka po dośrodkowaniu trafia do ustawionego przed polem karnym Łukasza Pielorza, ten zdecydował się na mocny strzał z woleja, ale posłał piłkę ponad poprzeczką bramki Olimpii.

• Alan Czerwiński dostał piłkę na skraju prawej strony pola karnego, ładnie się obrócił i dograł do Goncerza, ten oddał mocny strzał, ale futbolówkę na rzut rożny zdołał wybić Fabiniak.

• Denis Popović ukarany żółtą kartką za faul w środkowej strefie boiska.

• Alan Czerwiński świetnie przedarł się prawą stroną boiska i chciał dograł po ziemi w pole karne Olimpii, ale piłkę zdołali wybić obrońcy gości.

• Druga zmiana w zespole gości, za Roberta Szczota na murawie melduje się Patryk Skórecki.

• Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu, ukarany nią zawodnik GKS-u Katowice, Rafał Pietrzak za faul na połowie rywali.

• Zawodnicy Olimpii krótko rozegrali rzut rożny, piłkę w pole karne gospodarzy dośrodkował Marcin Kaczmarek, a w nim Bartosz Jaroch strzałem głową trafił do bramki Rafała Dobrolińskiego.

• GOOOOOOOOOOOOL!!!! Olimpia Grudziądz odpowiada po trafieniu Bartosza Jarocha!

• Mamy pierwszą zmianę w tym spotkaniu. W zespole Olimpii Kamil Kurowski pojawia się w miejsce Michała Łabędzkiego.

• To powinno być 3:0! Czerwiński ruszył prawą stroną boiska i zagrał w pole karne do Goncerza, ten uderzył z pierwszej piłki, ale fantastyczną interwencją popisał się Bartosz Fabiniak!

• Kolejna okazja GKS-u, Wołkowicz popędził lewą stroną i dograł w pole karne do Goncerza, ten jednak nieczysto trafił w piłką i ta minęła bramkę Olimpii.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Pietrzaka do strzału głową doszedł Mateusz Kamiński i idealnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce gości.

• GOOOOOOOOL!!! Mateusz Kamiński podwyższa wynik spotkania na 2:0!!!

• Grzegorz Goncerz potężnie uderzył zza pola karnego na bramkę, ale Bartosz Fabiniak zdołał wybić tę piłkę na rzut rożny.

• Denis Popović teraz zdecydował się na strzał zza pola karnego, ale piłka po jego uderzeniu powędrowała na parking za stadionem.

• Popović dograł piłkę w pole karne do Banasiaka, ten chciał ją zgrać od razu w kierunku Cieślińskiego, jednak pierwszy do piłki zdążył bramkarz GKS-u.

• Początek drugiej części meczu i już mamy rzut rożny dla gospodarzy. Jednak wykonanie tego stałego fragmentu gry fatalne.

• Obie drużyny bez zmian i rozpoczynamy drugą połowę meczu w Katowicach!

• Na murawie pojawili się już piłkarze Olimpii Grudziądz, teraz powoli także wychodzą gospodarze. już za chwilę rozpoczniemy drugą część tego meczu!

• Koniec pierwszej polowy spotkania. Gospodarze prowadzą po fantastycznym uderzeniu Adriana Frańczaka! Na drugą część meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

• Frańczak przyjął sobie piłkę przed polem karnym Olimpii i długo nie zastanawiając się oddał strzał na bramkę gości, futbolówka wpadła w samo okienko bramki Fabiniaka!

• GOOOOOOOOOL!!! Ależ fantastyczna bramka Adriana Frańczaka! GKS Katowice prowadzi 1:0!

• Pierwszy od dawna ofensywny wypad graczy Olimpii, ale Adam Banasiak oddał bardzo niecelny strzał na bramkę rywali.

• Pietrzak poprowadził sobie piłkę lewą stroną boiska i przez nikogo nieatakowany zdecydował się na uderzenie, które pewnie wyłapał Bartosz Fabiniak.

• To powinna być bramka dla GKS-u! Wołkowicz minął jednego z rywali po lewej stronie boiska i dograł w pole karne idealnie na głowę Czerwińskiego, ten zdołał oddać strzał, który fantastycznie obronił Fabiniak! Do piłki doszedł jeszcze Przemysław Pitry, ale jego uderzenie zablokowane.

• Rafał Pietrzak ostro dośrodkowuje z rzutu wolnego, jednak żaden z zawodników gospodarzy nie zdołał dojść do futbolówki.

• Do prostopadłego podania doszedł Grzegorz Goncerz, ładnie wypatrzył Pitrego, który oddał strzał na bramkę Olimpii, jednak futbolówka przeleciała nad poprzeczką bramki Fabiniaka.

• Rozpadało nam się w Katowicach, oby taka aura orzeźwiła nam piłkarzy obu zespołów, bo jak na razie mecz nie porywa.

• Wrzutka piłki na pole karne gości, gdzie był Przemysław Pitry, zawodnik GKS-u jednak nie trafił czysto w piłkę i ostatecznie nie było zagrożenia bramki Olimpii.

• Alan Czerwiński dośrodkował w pole karne gości na głowę Grzegorza Goncerza, ten jednak nie zdołał skierować piłki do bramki rywali.

• Przemysław Pitry dostał piłkę w polu karnym Olimpii, gdzie został powalony, jednak gwizdek sędziego w tej sytuacji milczał.

• Mateusz Kamiński przejął piłkę na własnej połowie, minął dwóch rywali i oddał strzał zza pola karnego Olimpii, jednak uczynił to niedokładnie i piłka powędrowała nad poprzeczką bramki gości.

• Wrzutka z rzutu wolnego Pietrzaka, ale żaden z piłkarzy gospodarzy nie był w stanie dojść do tej piłki.

• Grzegorz Goncerz powalczył o praktycznie straconą piłkę co się opłaciło, po chwili dopadł d niej Wołkowicz i został sfaulowany z boku pola karnego.

• Marcin Kaczmarek przyjął piłkę po lewej stronie boiska, popędził do końcowej linii i zdecydował się na dośrodkowanie w pole karne GKS-u, jednak w ostatniej chwili piłkę zdołał wypiąstkować Rafał Dobroliński.

• Ależ była szansa dla gospodarzy! Przemysław Pitry minął jednego rywala i dograł otwierającą piłkę do Grzegorza Goncerza, ten przyjął futbolówkę i w momencie oddania strzału jeden z obrońców Olimpii zdołał wybić ją na rzut rożny.

• Po raz kolejny lewą stroną boiska popędził Krzysztof Wołkowicz, ale jego dośrodkowanie pewnie złapał Fabiniak.

• Na trybunach stadionu przy Bukowej zagościli dzisiaj między innymi Tomasz Listkiewicz, czy Zdzisław Kręcina.

• Wołkowicz ładnie przedarł się lewą stroną boiska i dośrodkował w pole karne gospodarzy, gdzie był Alan Czerwiński, ten jednak nie sięgnął futbolówki głową.

• Olimpia Grudziądz spokojnie konstruowała akcję na własnej połowie po czym zagranie dłuższej piłki zakończyło się stratą.

• Pierwsze uderzenie w tym spotkaniu zawodnika gospodarzy. Alan Czerwiński przejął piłkę przed polem karnym rywali i nie zastanawiając się długo oddał strzał, który pewnie złapał Bartosz Fabiniak.

• Pierwszy gwizdek sędziego Piotra Idzika, zaczynamy spotkanie!

• GKS Katowice dzisiaj w żółto-czarnych strojach, natomiast Olimpia Grudziądz na biało-zielono.

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się już na murawie stadionu w Katowicach, za moment początek tego pojedynku!

• Ładna, słoneczna pogoda dzisiaj w Katowicach, nie jest za gorąco, a więc pogoda sprzyjająca dobrej grze w piłkę. Oby zespoły dostosowały się dzisiaj i również zaprezentowali nam ciekawe widowisko.

• Na murawie stadionu trwa coraz bardziej intensywna rozgrzewka piłkarzy obu drużyn, Na trybunach jednak jak do tej pory niewielka liczba fanów popularnej GieKSy.

• Ławka rezerwowych GKS-u: Antonin Bucek, Kamil Cholerzyński, Piotr Petasz, Kamil Bętkowski, Piotr Ceglarz, Aleksander Januszkiewicz, Sławomir Duda.

• Ławka rezerwowych Olimpii: Marek Szulc (Br.), Adrian Bielawski, Kamil Kurowski, Patryk Skórecki, Maciej Rogalski, Arkadiusz Aleksander, Patryk Szymański.

• Witamy z Bukowej, gdzie już za nieco ponad pół godziny rozpocznie się mecz 29. kolejki rozgrywek piłkarskiej 1. ligi polskiej pomiędzy GKS-em Katowice, a Olimpią Grudziądz. Na relację LIVE z tego spotkania zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb!

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA GKS KATOWICE - OLIMPIA GRUDZIĄDZ

GKS Katowice - Zagłębie Lubin

Hubert Kościukiewicz i Jacek Paszulewicz poprowadzą Olimpię Grudziądz do końca sezonu, ponieważ Dariusz Kubicki pożegnał się z zespołem z Grudziądza i przeniósł się do Podbeskidzia Bielsko-Biała. Goście spotkania plasują się na czwartej pozycji i za wszelką cenę chcą utrzymać wysokie miejsce w ścisłej czołówce.

- Do końca sezonu pozostało sześć spotkań i postanowiliśmy dać szansę obu asystentom. Obaj bardzo dobrze znają piłkarzy. Mają odpowiednie przygotowanie i uprawnienia, by prowadzić drużynę. Może to okaże się dobrym posunięciem i obaj się sprawdzą. Niczym wielkim nie ryzykujemy - mówi prezes Olimpii, Jacek Bojarowski.

Olimpia zajmuje obecnie czwarte miejsce w tabeli i w niedzielę zmierzy się z GKS-em Katowice. Piłkarze Piotra Piekarczyka, który objął zespół kilka tygodni temu, przed tygodnie wygrali z Chrobrym Głogów i obecnie walczą o poprawę swojej sytuacji w ligowej tabeli, gdzie zajmują dziesiąte miejsce.