GKS Tychy

0

Arka Gdynia

0

• Tyszanom brakło dziś szczęścia. Dwie poprzeczki przeszkodziły dziś w zwycięstwie GKSowi Tychy. Podział punktów sprawiedliwy jednak z pewnością nie zadowoli żadnej z drużyn.

• Koniec spotkania. Niestety dziś bez bramek choć działo się sporo.

• Zbyt wolno wychodzą z kontratakiem tyszanie.

• Mało ciekawa końcówka spotkania.

• Mecz potrwa o 3. minuty dłużej.

• Przez większą cześć gry pachniało golem, bliżej prowadzenia GKS Tychy ale jednak zanosi się na bezbramkowy remis.

• W miejsce kontuzjowanego Jarzębowskiego, Czoska.

• Ostatnie minuty gry i wciąż atakuje GKS Tychy. Pomocy masażysty potrzebuje jeden z zawodników Arki Gdynia.

• Ostatnia zmiana w GKSie Tychy na boisku pojawił sie Tumicz.

• Opadli nieco z sił tyszanie co skrzętnie próbują wykorzystać goście.

• Kolejna poprzeczka!!! Tym razem po strzale Bukowca, a dobijał nieskutecznie Folc.

• Kolejna zmiana w drużynie gospodarzy. Na boisku pojawił sie Wawoczny.

• Żółta kartka dla Viniciusa.

• Pierwsza zmiana w drużynie GKS Tychy, w miejsce Mańki pojawia sie Bąk.

• Misztal wybija piłkę przed siebie, mogło być groźnie ale wyjaśniają wybiciem piłki obrońcy GKS Tychy.

• Zaspali obrońcy GKS Tychy i mamy rzut rożny. Rozkręcają się goście.

• Tadrowski zwija sie z bólu po faulu. Mamy chwilę przerwy w grze, a po niej Arka będzie miała rzut wolny z narożnika pola karnego.

• Na boisku pojawia sie Radzewicz, w miejsce Szwocha.

• Żółta kartka dla Kupczaka.

• Zaostrzyło sie nieco spotkanie. Coraz więcej fauli i sytuacji stykowych. Agresywniej grają również oba zespoły walcząc o 3. punkty.

• Poprzeczka!!! A dokładnie to spojenie słupka z poprzeczką a uderzał z 20. metrów Babiarz. Ożyły trybuny stadionu w Jaworznie. A tyski defensywny pomocnik daje znak do śmielszych ataków.

• Chomiuk mocno i precyzyjnie uderza atakowany przez rywala, a piłką przed siebie wybija Szromnik. Sytuację uspokajają obrońcy Arki. Było groźnie ale wciąż bez goli.

• Kolejny atak pozycyjny tyszan, tylko w ten sposób są wstanie dzisiaj "coś" zdziałać. Gdynianie bardzo defensywnie ustawienie chyba przyjechali na Śląsk z myślą o remisie.

• Szwoch nie ma dziś szczęścia jeśli chodzi o oddawanie strzałów. Znów pudłuje w 100% okazji.

• Gdynianie nie radzą sobie ze sforsowaniem dobrze poukładanej obrony tyskiego zespołu. Swoim kolegom z defensywy pomaga Chomiuk bardzo dziś aktywny i groźny na skrzydle.

• Folc uderzył na bramkę Szromnika kończąc akcje Bukowca. Strzał bardzo niecelny, jednak warto zwrócić uwagę, że drugą połowę również aktywnie jak i pierwszą zaczynają gospodarze.

• W drużynie Arki Gdynia mieliśmy w przerwie jedną zmianę. Za Dettlaffa wszedł Kuklis. GKS Tychy rozpoczął drugą część gry bez zmian.

• Drugą połowę rozpoczęli piłkarze Arki Gdynia.

• Powracamy po 15. minutowej przerwie. Na murawie meldują sie już obie jedenastki więc za chwilkę rozpocznie sie druga połowa spotkania.

• Ani minuty nie doliczył sędzia do pierwszej części gry. Mamy koniec pierwszej połowy spotkania.

• Piłka dograna z rzutu wolnego przez Szwocha dość długo leciała i niebezpiecznie opadała na piąty metr pola bramkowego. Nikt nie zdołał jednak przeciąć tak dogranej piłki.

• Sobieraj z pierwszej piłki również niecelnie. Dużo niedokładności w grze gości, którzy wciąż zdominowani się przez swoich rywali.

• Bukowiec stanął na chwile z piłką, zastanowił się i uderzył. Niestety nie trafił w światło bramki. Wciąż czekamy na pierwszego gola.

• Rzuchowski uderza wysoko wysoko nad bramką Misztala. Był to jednak pierwszy strzał na bramkę Misztala od dobrych kilku minut.

• Faul Rockiego na linii środkowej boiska.

• Pokaz ładnej wymiany podań przez piłkarzy GKS Tychy mógł się podobać, szkoda tylko, że miał on miejsce w defensywie.

• Ostre dośrodkowanie w pole karne GKS Tychy, najwyżej do piłki wyskoczył Mateusz Bukowiec, który zażegnał niebiezpieczeństwo

• Kapitalnie Misztal a uderzał głową z najbliższej odległości Tadrowski. Niesamowity refleks bramkarza GKS Tychy.

• Na boisku leży Mączyński, faul na tyskim pomocniku w środku pola.

• Kolejne wielkie pudło. Tym razem Folc choć całą akcję przeprowadził Mańka. Obrońca GKSu oddał groźny strzał z 11. metrów a głową dobijał Folc. Piłka wylądowała tuż obok słupka bramki Szromnika.

• Ależ niezrozumiała decyzja Szwocha mógł uderzać już na bramkę Misztala ale zdecydował sie podać czym kompletnie popsuł całą akcję. A tą strzałem zakończył Krajanowski choć nie był on już tak groźny.

• Groźny atak skrzydłem gości, ale uciekła piłka Szwochowi w momencie gdy chciał już dośrodkować do kolegów. Od bramki tyski bramkarz.

• Żółta kartka dla Babiarza za przerwanie kontrataku rywali faulem.

• Marcus da Silva pięknie uderzył z narożnika pola karnego, ale jeszcze piękniejszą interwencją popisał się Misztal.

• Kolejny strzał z 20. metrów, tym razem Chomiuk. Również niecelnie, pewnie nie tak chciał uderzyć tyski pomocnik.

• Strzał Bukowca z dalszej odległości bardzo niecelny. Od bramki grę wznawia Szromnik.

• Zdecydowana przewaga w posiadaniu piłki przez tyszan nie przekłada się jak na razie na sytuacje podbramkowe. Tych w pierwszym kwadransie raptem kilka choć mimo tego potkanie może się podobać.

• Balul pewnie wyjaśnił zamieszanie pod własną bramką. Pewna dziś defensywa gospodarzy.

• Piłka po dobrym dośrodkowaniu z rzutu wolnego Rockiego przeleciała całą długość bramki i trafiła pod nogi kapitana GKS Tychy, ten jednak fatalnie spudłował.

• Ależ pudło Kopczyka. Do pustej bramki z kilku metrów!!! Nadal 0:0 choć w końcu zapachniało golem.

• Lepsze wrażenie po początkowych minutach sprawia GKS. Tyszanie wykazują większą ochotę do gry i coraz śmielej atakują. Rocki faulowany w narożniku boiska.

• I gra szybko przenosi się na drugą stronę. Korner dla GKSu.

• Rzut rożny dla Arki Gdynia Dośrodkowanie z narożnika pewnie łapie Misztal.

• Faul Chomiuka tuż przy linii bocznej na połowie boiska.

• Mańka z Kopczykiem, a ten z kolei do Balula. Piłka krąży wśród obrońców tyskiego GKSu.

• Spokojnie mecz rozpoczęli piłkarze Arki Gdynia, goście pozwalają na swobodną wymianę podań przez tyszan.

• Mecz rozpoczęli gospodarze.

• Obie drużyny mobilizują się jeszcze na środku swoich połówek boiska. Czekamy na rozpoczęcie spotkania.

• Obie 11. wyprowadza na płytę główną boiska sędzia spotkania Wojciech Krztoń.

• My zapraszamy do śledzenia relacji NA ŻYWO w Ekstraklasa.Net, już za moment początek ciekawie zapowiadającego się spotkania.

• Dodatkowym smaczkiem dzisiejszego spotkania jest relacja telewizyjna z meczu w Jaworznie. Będzie to pierwsze "domowe" spotkania tyskiego zespołu transmitowane w ogólnopolskiej stacji. Zatem atmosferę piłkarskiego święta czuć w powietrzu.

• W wyjściowych składach obu drużyn obyło się bez większych niespodzianek. Warto dodać, że szkoleniowcem GKS Tychy jest Piotr Mandrysz były trener Arki Gdynia Funkcję pełnił tą w 2003 roku.

• W Jaworznie dopisuje pogoda, piękna słoneczna pogoda powinna utrzymać sie przez całe spotkanie. Mamy również nadzieję, że dopiszą zawodnicy. Liczymy na wiele emocji i dużo goli. Za 10. minut początek spotkania.

• Przed pierwszym gwizdkiem sędziego zapraszamy do lektury przedmeczowej zapowiedzi meczu. Znajdziecie ją tutaj.

• Do rozpoczęcia spotkania pozostaje niespełna 20. minut. Na trybunach stadionu w Jaworznie gromadzi się coraz więcej kibiców.

• Ławka rezerwowych Arki Gdynia: Maciej Szlaga, Paweł Czoska, Maciej Górski, Piotr Kuklis, Radosław Pruchnik, Marcin Radzewicz, Dariusz Formella

• Ławka rezerwowych GKS Tychy: Marek Igaz, Ivica Žunić, Jakub Bąk, Mateusz Wawoczny, Krzysztof Bizacki, Łukasz Tumicz, Dawid Jarka

• Zapraszamy na relację NA ŻYWO ze spotkania 10. kolejki 1. ligi pomiędzy GKS Tychy i Arką Gdynia.