1

Flota Świnoujście

1

• My już Państwu dziekujemy, życzymy miłego wieczoru i zapraszamy na kolejne relacje LIVE!

• Koniec meczu w Jaworznie! GKS Tychy po nudnym meczu remisuje z Flotą Śwoniuście 1:1.

• Czerwona kartka dla Sławomira Cienciały za brutalny faul na połowie rywala!

• Do drugiej połowy meczu arbiter dolicza co najmniej trzy minuty.

• Ostatnia zmiana w barwach Floty. Za Sebastiana Kamińskiego na boisku pojawia się jego imiennik, Sebastian Zalepa.

• Paweł Smółka po raz kolejny stanął przed znakomitą szansą! Tym razem po strzale głową napastnika GKS-u fantastyczną interwencją popisał się Darko Brljak.

• Trzecia kartka dla gracza Floty, tym razem ukarany Daniel Brud.

• Ależ była szansa tyszan! Najpierw kiks popełnił bramkarz Floty nie łapiąc piłki we własnym polu karnym, a chwilę później przewracany w nim był gracz gospodarzy, jednak sędzia nie zdecydował się odgwizdać rzutu karnego.

• Druga zmiana także w zespole Floty. Na boisko za Sebastiana Olszara wchodzi Paweł Lisowski.

• Mógł teraz wyjść na prowadzenie GKS Tychy! Piłkę w polu karnym rywala ładnie na klatkę piersiową przyjął Paweł Smółka, ale jego strzał z woleja okazał się niecelny.

• Charles Nwaogu pokusił się teraz o indywidualną akcję, po minięciu dwóch zawodników wpadł w pole karne, ale trzeci zawodnik już go zablokował.

• Zapomnieliśmy poinformować o zmianie w barwach GKS-u. Zaraz po bramce dla Floty boisko upuścił Marcin Wodecki, a na nim pojawił się Damian Szczęsny.

• Wojciech Trochim bardzo mocno uderzył z dalszej odległości, ale Brljak na raty zdołał złapać futbolówkę.

• Ależ miał nosa trener Kafarski wprowadzając Korta na plac gry! Piłkę z lewej strony boiska zagrał Arkadiusz Reca, ta trafiła do Korta, który uderzył na bramkę, piłka odbiła się jeszcze od jednego z zawodników gospodarzy i wturlała się do bramki. Mamy remis!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Flota doprowadza do wyrównania za sprawą bramki Dawida Korta!

• Taka zmiana tyszan oznacza, że Kowalczyk pierwszy raz w tym sezonie nie zdobędzie bramki w meczu ligowym. Jak do tej pory sześć bramek zaliczył w sześciu pierwszych kolejkach sezonu.

• Zmiana także w GKS-ie Tychy. Boisko opuszcza Maciej Kowalczyk, a na nim pojawia się Paweł Smółka.

• Zmiana dochodzi do skutku. Kort zastępuje na boisku Rafała Grzelaka.

• Za moment będzie pierwsza zmiana w zespole Floty, do wejścia szykuje się już Dawid Kort.

• Druga kartka dla gracza Floty. "Żółtkiem" ukarany tym razem Sławomir Cienciała.

• Gra toczy się w środku pola, oba zespoły są bardzo niedokładne w swoich poczynaniach.

• Znaczną przewagę ma teraz Flota, jednak nie potrafią przedrzeć się w pole karne tyszan, gospodarze za każdym razem, czasem nawet przypadkowo oddalają zagrożenie od własnej bramki.

• Uderzenie z prawej strony boiska Macieja Kowalczyka trochę w stylu zawodnika rugby, bardzo wysoko nad bramką Floty.

• Piłka wrzucona przez Rafała Grzelaka doszła do jednego z graczy Floty, ale ten nie zdołał oddać celnego strzału.

• Faul na wysokości około 25 metra przed bramką tyszan, może być groźnie.

• Drugą połowę zaczynają gracze GKS-u Tychy!

• Zawodnicy obu zespołów pojawiają się już na murawie, a więc to znak, że już za moment rozpocznie się druga połowa!

• Pierwsza połowa tego meczu to był ciężki kawałek chleba, jedynie bramka w końcówce nieco uratowała to "widowisko". Oby było więcej emocji w drugiej części spotkania, na którą zapraszamy już za kilka minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu! GKS Tychy prowadzi z Flotą 1:0!

• Fantastyczna akcja tyszan! Kowalczyk popędził prawą stroną boiska, dograł do Radzewicza, który wpadł w pole karne i zagrał do Zganiacza, a ten strzałem wewnętrzną częścią stopy pewnie wpakował piłkę do bramki Floty!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! MARIUSZ ZGANIACZ otwiera wynik tego spotkania w Jaworznie!

• Pierwsza żółta kartka w tym meczu także dla zawodnika Floty. Ukarany zostaje Marek Niewiada.

• Wojciech Trochim stanął przed szansą na zdobycie bramki, ale przez nikogo atakowany spudłował z około dwudziestego metra przed bramką gości.

• Trener GKS-u Tychy Przemysław Cecherz instruuje swój zespół z części trybun koło własnej ławki rezerwowych. Wydaje mi się, że w przypadku wykluczenia trenera, jakikolwiek kontakt z zespołem w trakcie meczu jest całkowicie zabroniony.

• Pierwsza żółta kartka w tym meczu, ukarany nią Mateusz Grzybek za niebezpieczny wślizg w rywala na połowie Floty.

• Spotkanie niestety jak na razie nie porywa. Ciężko napisać coś sensownego o sytuacji na boisku. Piłka najczęściej znajduje się od trzydziestego metra pod jedną bramką do trzydziestego metra pod bramką drugą.

• Próba strzału Łukasza Bociana z dalszej odległości, jednak obrońca Floty spokojnie przyjmuje piłkę na linii własnego pola karnego.

• Z rzutu rożnego dośrodkowuje Wojciech Trochim, ale Darko Drljak bardzo pewnie wyłapuje futbolówkę.

• Przed polem karnym Floty przewracany Maciej Kowalczyk, jednak gwizdek sędziego milczy.

• Wrzutka z lewej strony boiska Arkadiusza Recy, w polu karnym tyszan był Sebastian Olszar, ale w ostatniej chwili został uprzedzony przez obrońców gospodarzy.

• Po tej okazji Flota zamknęła gospodarzy w ich polu karnym, jednak nie potrafią dojść do dobre pozycji strzałowej.

• Ależ była niesamowita okazja gospodarzy! Marcin Radzewicz popędził lewą stroną boiska, dośrodkował w pole karne, gdzie był Marcin Wodecki, a ten strzałem głowa minimalnie spudłował.

• Marcin Radzewicz spróbował rozkręcić akcję tyszan, ale nie zrozumiał się z Kowalczykiem przez co gospodarze łatwo oddali piłkę rywalom.

• Goście teraz próbowali przycisnąć, dośrodkowanie z lewej strony boiska, ale bardzo niedokładne.

• Teraz groźnie z dystansu uderzał Wojciech Trochim, jego strzał jednak minimalnie minął bramkę Darko Brljaka.

• Maciej Kowalczyk spróbował indywidualnej akcji, jednak nie przedarł się przez blok obronny Floty.

• Wrzutka piłki na pole karne gości, do strzału głową doszedł Sergiej Kożans, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

• Pierwsza interwencja Marka Igaza po anemicznym strzale z dystansu jednego z zawodników gości.

• Próba pierwszej ofensywnej akcji Floty, po prawej stronie przyjął piłkę Kamiński, ale Mateusz Mączyński "wyczyścił" rywala.

• Na początku spotkania goście próbują utrzymywać się przy piłce.

• Początek meczu!

• Losowanie wygrali zawodnicy goście, a więc za moment Flota rozpocznie ten mecz!

• Oba zespoły wychodzą już na płytę stadionu w Jaworznie. Flota zagra dzisiaj na biało-niebiesko, natomiast GKS Tychy w swoich podstawowych zielono-czarno-czerwonych kostiumach.

• Przypominamy, że trener GKS-u Tychy jest dzisiaj zawieszony z powodu nieodpowiedniego zachowania w meczu z Miedzią Legnica. Trenera tyszan zabraknie także w następnej kolejce.

• Już za około dziesięć minut początek tego spotkania, a na murawie trwa jeszcze rozgrzewka obu zespołów.

• Ławka rezerwowych GKS-u Tychy: Misztal (Br.), Szczęsny, Smółka, Dymkowski, Wawrzynkiewicz, Kopczyk, Nitkiewicz.

• Ławka rezerwowych Floty: Skrzeszewski (Br.), Zalepa, Erić, Lisowski, Retlewski, Siemko, Kort.

• Natomiast Flota tydzień temu pokonała na własnym obiekcie Sandecję Nowy Sącz 2:0.

• W poprzedniej kolejce GKS Tychy iległ w Niecieczy liderowi, Termalice, 1:2. Bramkę dla tyszan zdobył Maciej Kowalczyk. To już szósta bramka tego zawodnika w tych rozgrywkach dzięki czemu jest wraz z Grzegorzem Goncerzem liderem klasyfikacji strzelców 1. ligi.

• Pogoda nie będzie dzisiaj sprzyjała intensywnej grze w piłkę. Jest duszno, przez co piłkarze mogą się szybko męczyć. Miejmy jednak nadzieje, że zawodnicy obu ekip podołają zadaniu i zaprezentują nam dzisiaj ciekawe widowisko.

• Czas na 7. kolejkę 1. ligi piłkarskiej! Dzisiaj na Stadionie Miejskim w Jaworznie zmierzą się jedenastki GKS-u Tychy i Floty Świnoujście. Faworytem tego spotkania są goście, którzy zajmują 7. miejsce w ligowej tabeli, tyszanie natomiast plasują się aż dziewięć pozycji niżej.