7

• My już dziękujemy Państwu za śledzenie tej transmisji i zapraszamy oczywiście na kolejna. Miłej soboty!

• Koniec spotkania w Jaworznie! Sandecja rozbija GKS Tychy aż 7:2!

• Do drugiej części meczu sędzia dolicza co najmniej dwie minuty.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!! Ależ strzelanina w Jaworznie! Bramkę na 7:2 dla Sandecji zdobywa Armand Ella Ken!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! Tyszanie jeszcze się nie poddają! Młodziutki Michał Biskup zmniejsza rozmiary porażki, jest 2:6.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!! GKS Tychy na kolanach! Łukasz Grzeszczyk podwyższa na 6:1!!!

• Maciej Kowalczyk uderza z rzutu wolnego, ale piłka poszybowała wysoko nad bramką Łukasza Radlińskiego.

• Piotr Misztal chciał się zabawić z Grzeszczykiem, bramkarz tyszan najpierw nawinął rywala, a chwilę później o mało co nie stracił piłki. Ostatecznie jednak wszystko skończyło się szczęśliwie dla bramkarza gospodarzy.

• Kolejna żółta kartka w tym meczu. Tym razem ukarany nią Marcel Wawrzynkiewicz.

• Natomiast w ekipie Sandecji boisko opuszcza strzelec drugiej bramki dla gości Mouhamadou Traore, a w jego miejsce wchodzi Rudolf Urban.

• Będziemy mieli po zmianie w obu zespołach. W GKS-ie Tychy Kamil Nitkiewicz pojawia się w miejsce Damiana Szczęsnego.

• Po wrzutce z rzutu rożnego Łukasza Grzeszczyka do strzału głową doszedł Szufryn i dokładnym strzałem przy słupku pokonał Misztala.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!! Ależ się nam Sandecja rozstrzelała! Tym radem Dawid Szufryn wpisuje się na listę strzelców!

• Teraz ostro faulował Damian Szczęsny, za co zasłużenie otrzymuje żółtą kartkę.

• Druga kartka w tym meczu dla graczy gości. Tym razem za faul w bocznej strefie boiska ukarany Adrian Frańczak.

• Grzeszczyk wyłożył piłkę do Ella Kena, ale strzał zawodnika Sandecji został zablokowany przez gospodarzy.

• Grzeszczyk z Fałowskim świetnie rozklepali obronę tyszan, a ten drugi mierzonym strzałem przy słupku bramki rywali zdobył bramkę na 4:1!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!! GKS Tychy na kolanach! Fabian Fałowski podwyższa na 4:1!

• Fantastyczne prostopadłe podanie do Fabiana Fałowskiego, który w sytuacji z Piotrem Misztalem zachował zimną krew i pewnie pokonał bramkarza gospodarzy.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! Ależ odpowiedź gości! Fabian Fałowski chwilę po wejściu na boisko podwyższa wynik!

• Druga zmiana także w zespole Sandecji. Fabian Fałowski pojawia się w miejsce Sebastiana Szczepańskiego.

• Po wrzutce z lewej strony boiska Mateusza Mączyńskiego do piłki dopadł Marcin Wodecki i strzałem głową zmniejsza rozmiary porażki tyszan w tym meczu.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!! GKS jeszcze powalczy w tym meczu! Bramkę kontaktową zdobywał Marcin Wodecki!

• Maciej Kowalczyk zdecydował się na uderzenie z dalszej odległości. Piłka wylądowała niemal na aucie po jego strzale.

• Łukasz Grzeszczyk z rzutu wolnego trafia jednak w mur graczy GKS-u.

• Zagranie ręką Łukasza Kopczyka kilka metrów przed własnym polem karnym i Sandecja będzie miała znakomitą okazję na zdobycie trzeciej bramki w tym meczu.

• Mamy drugą zmianę w zespole gospodarzy. Za Mateusza Bukowca na placu gry melduje się Pavol Ruskovsky.

• Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Za faul w środku pola ukarany gracz gości - Mateusz Bartków.

• Po drugiej bramce zdobytej przez gości nieco ożywiła nam się gra. GKS wreszcie zaczął śmielej atakować chcąc jak najszybciej odrobić straty.

• Oskrzydlająca akcja gości. Piłka wrzucona z prawej strony boiska przez jednego z graczy Sandecji, a futbolówkę strzałem głową do bramki wpakował Traore!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!! Sandecja podwyższa prowadzenie po strzale głową Mouhamadou Traore!

• Zaczynamy drugą część meczu w Jaworznie!

• Pierwsza zmiana w zespole GKS-u Tychy. Młodziutki Michał Biskup wchodzi w miejsce Marcina Radzewicza.

• Piłkarze obu zespołów wyszli już na murawę Stadionu Miejskiego w Jaworznie, zaraz początek drugiej części spotkania.

• Na trybunach pustki jak to zwykło bywać podczas spotkań GKS-u Tychy tutaj w Jaworznie. Garstka kibiców, która przyjechała z Tychów teraz ruszyła po ciepłe kiełbaski. Kibiców gości oczywiście brak.

• Koniec pierwszej połowy! Sandecja do przerwy prowadzi z GKS-em Tychy 1:0 po bramce przed kilkoma minutami Armanda Ella Kena!

• Sędzia dolicza co najmniej jedną minutę do pierwszej części tego spotkania.

• Uderzenie z dystansu zawodnika wprowadzonego w 24. minucie za kontuzjowanego Kamila Słabego, z którym nie poradził sobie Piotr Misztal daje prowadzenie Sandecji!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!! Sandecja obejmuje prowadzenie po bramce Armanda Ella Kena!

• W końcówce tej pierwszej połowy meczu przycisnęła Sandecja, gospodarze nie wychodzą z własnej połowy.

• Maciej Kowalczyk dostał piłkę w polu karnym gości, odegrał jeszcze do Radzewicza, ale ten nieczysto trafił w futbolówkę i cała akcja nie przyniosła rezultatu.

• Dośrodkowanie z lewej strony boiska przez Marcina Wodeckiego strzałem z woleja próbował zakończyć Kowalczyk, jednak jego strzał został skwitowany salwą śmiechu na trybunach, gdyż uderzył niczym zawodnik rugby, wysoko nad bramką.

• Fantastycznie zagrana piłka do Damiana Szczęsnego, który ruszył sam na sam z bramkarzem rywali. Skrzydłowy tyszan jednak fatalnie przestrzelił!

• Ładna, kombinacyjna akcja gości, wrzutka przed pole karne, gdzie na strzał z woleja zdecydował się Łukasz Grzeszczyk. Zawodnik Sandecji nie trafił jednak w bramkę.

• Zatem mamy wymuszoną zmianę, Armand Ella Ken za Kamila Słabego.

• Jednak Słaby nie będzie w stanie kontynuować gry. Już do wejścia przygotowuje się Armand Ella Ken.

• Kamil Słaby leży na murawie po próbie dośrodkowania w pole karne rywali. Prawdopodobnie źle stanął. Za chwilę powinien wrócić na boisko.

• Mouhamadou Traore ładnie przyjął piłkę w środku pola i natychmiast zdecydował się na strzał z dalszej odległości, które nie przyniosło jednak rezultatu.

• Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska strzału głową spróbował Sebastian Szczepański. Uderzenie było jednak zdecydowanie za lekkie o piłkę pewnie złapał Misztal.

• Ostre wejście Wodeckiego w Bartkowa, ale sędzie nie decyduje się jeszcze sięgać do kieszeni po kartkę.

• Szybka kontra tyszan, prawą stroną popędził Damian Szczęsny, jednak przeciągnął dośrodkowanie i cała akcja spaliła na panewce.

• Ładna, kombinacyjna akcja gości, którą powinien skutecznie sfinalizował Adrian Frańczak. Jednak zawodnik Sandecji nieczysto trafił w piłkę i Misztal mógł pewnie złapać futbolówkę.

• Strzał niemal z połowy boiska Łukasza Grzeszczyka i z ogromnymi problemami na rzut rożny piłkę wybija Piotr Misztal!

• W kilku ostatnich minutach oglądamy bardzo dużo niedokładności. Żaden z zespołów nie potrafi wymienić kilku podań.

• Pierwszy faul w tym spotkaniu. W środkowej strefie boiska faulowany zawodnik gości - Łukasz Grzeszczyk.

• Ponownie do ofensywnej akcji Sandecji włączył się Makuch, zawodnik gości najpierw stracił piłkę, ale chwilę później ją odebrał. Jednak Sandecja nie miała w tej sytuacji korzyści.

• Świetną prostopadłą piłkę otrzymał Maciej Kowalczyk, napastnik gospodarzy popędził na bramkę rywala i oddał minimalnie niecelny strzał.

• Kapitan Sandecji - Maciej Nather, zepsuł teraz dobrze zapowiadającą się akcje niedokładnym podaniem.

• Pierwsza ofensywna akcja gości. Marcin Makuch ładnie przyjął piłkę po prawej stronie boiska, ale jego wrzutka została zablokowana przez jednego z graczy GKS-u.

• Pierwsze zwycięstwo Sandecji w tym meczu, bo to ona rozpocznie mecz od środka. Zaczynamy emocje w Jaworznie!

• Na boisko wychodzą już jedenastki obu zespołów. Tyszanie zagrają dzisiaj w swoich tradycyjnych zielono-czarno-czerwonych strojach, natomiast Sandecja w na biało-czarno! Zaraz zaczynamy!

• Ławka rezerwowych GKS-u Tychy: Marek Igaz (Br.), Sergierjs Kożans, Robert Dymkowski, Pavol Ruskovsky, Hubert Otręba, Kamil Nitkiewicz, Michał Biskup.

• Ławka rezerwowych Sandecji: Marek Kozioł (Br.), Rudolf Urban, Fabian Fałowski, Cheikh Niane, Armand Ella Ken, Szymon Kuźma, Michał Szeliga.

• Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Marcin Liana z Bydgoszczy.

• W poprzedniej kolejce GKS Tychy tutaj w Jaworznie wygrał 1:0 z Dolcanem Ząbki przerywając tym samym serię czterech kolejnych porażek. Sandecja natomiast w zeszły weekend przegrała na własnym obiekcie ze Stomilem Olsztyn 1:2.

• Ten mecz może być określany jako starcie dwóch outsiderów, bowiem tyszanie z zaledwie piętnastoma punktami zajmują przedostatnie miejsce w tabeli 1. ligi, natomiast goście z Nowego Sącza mają na swoim koncie zaledwie dwa "oczka" więcej, co daje im aktualnie piętnastą pozycję.

• Witamy ze Stadionu Miejskiego w Jaworznie, gdzie już za nieco ponad kwadrans rozpocznie się mecz 18. kolejki 1. ligi polskiej pomiędzy GKS-em Tychy, a Sandecją Nowy Sącz!