1

Stomil Olsztyn

0

• Na trybunach głośne "Nigdy nie spadnie, GKS nigdy nie spadnie". Tym akcentem kończymy spotkanie. Dziękuje za uwagę

• Dwie różne odsłony w tym meczu. Pierwsza dla GKS udokumentowana bramką, druga zdecydowanie dla Stomilu Olsztyn. Mimo to 3 punkty dodajemy w tabeli GKSowi Tychy.

• Koniec spotkania. GKS Tychy wygrywa w Jaworznie 1:0 ze Stomilem Olsztyn.

• Stomil domaga się karnego. Piłkarz Biało - niebieski kopnięty w polu karnym. Idzik niewzruszony

• Misztal broni!

• GKS Tychy mądrze operuje piłką. Stomil wszystko kładzie na stół.

• 4 minuty dłużej pogramy w Jaworznie.

• Głowacki w mur! "Redaktor Radia Olsztyn modlił się do Piotra Głowackiego o pięknego gola" - Piłkarz modlitw nie usłyszał.

• Grzegorz Lech pada na 20 metrze, będzie idealna szansa na wywiezienie punktu z Jaworzna.

• Bucholc głową... nad bramką!

• Zapowiada się ciekawa końcówka. Mamy tylko 1-0 i to Stomil prowadzi grę w drugiej połowie.

• Faul Dzięgielewskiego. Żółta kartka

• Darmochwał strzela z półobrotu. Kolejny raz nie celnie

• Pięć minut pozostało do końca meczu. Bucholc ma idealną piłkę na 1-1 niestety poślizgnął się...

• Szybko przenosimy się na drugą stronę. Ale Stomil także nie wykorzystuje akcji i nadal przegrywa 1-0

• Ależ kontra tyszan. Trzech na dwóch. Ale zmarnowana szansa na podwyższenie wyniku.

• Kolejny groźny strzał Stomilu. Mamy corner.

• Trzeciakiewicz dośrodkowuje, piłka ląduje po przeciwnej stronie boiska.

• Bzdęga nie wykorzystał swojej szansy. Patryk Kun wchodzi w jego miejsce.

• POPOVIC!!! ... tylko rzut rożny

• Bzdęga nie zdążył do prostopadłego podania. Misztal łapie piłkę

• Sporo niedokładności tak w ekipie Stomilu jaki GKS

• popularny "Kajtek" zastępuje Wodeckiego.

• Oboje już wstali. Darmochwał pozostaje na boisku. Żunic musi chwilowo odpocząć poza polem gry.

• Żunic i Darmochwał leżą na plac gry. Zderzyli się głowami po próbie przejęcia piłki.

• Około 150 osobowa grupa tyskich kibiców robi co może by zachęcić piłkarzy do większego wysiłku. Czy piłkarze GKS Tychy odpowiedzą golem?

• Jegliński uderza z 25 metrów. Piłka wysoko mija poprzeczkę

• Wodecki dośrodkowanie... Trzech piłkarz GKS Tychy w polu karnym ale to piłkarz Stomilu wybija głową

• Trzeciakiewicz ładuje piłkę w bramkę. Defensywa Tyska nadal z zerowym kontem po swojej stronie.

• Dzięgielewski bawi się w pociąg. Łapie za plecy przeciwnika. Faul, ale bez kartki.

• Dzięgielewski za Grzybka (GKS Tychy)

• Przy linii już rozgrzewa się Dawid Dzięgielewski. Druga zmiana w GKS blisko.

• Żółta kartka dla Chomiuka. Faul w środkowej części boiska.

• Skiba nie sięga piłki, przygarbiony Żunić nie wykorzystuje momentu!

• Buchol i Bzdęga mają jeden po drugim "setki" Defensywa tyszan jednak dziś pozostaje z czystym kontem.

• Żunic za Gąsiora.

• Sporo gry w środku pola. Gol dla gości wisi w powietrzu.

• Jegliński dośrodkowuje w pole karne. Gąsior jedna wybija piłka w pole

• Widać że Jan Żurek rządzi w Tychach. "To ja zadecyduje kiedy będzie zmiana" krzyczy do kierownika

• Do wejścia szykuje się Ivica Zunic (GKS Tychy)

• Remisz przedziera się skrzydłem. Wywalczył rzut rożny.

• Bzdęga znalazł się w idealnej sytuacji po prostopadłym podaniu. Ale wywalczył tylko rzut rożny.

• Stomil wygląda lepiej w drugiej połowie. Czyżby GKS chciał dowieźć wynik 1-0 do końca spotkania?

• Po rzucie wolnym piłkę ręką zagrywa Trzeciekiewicz. Żółta kartka!

• Grzybek fauluje Darmochwała. Do bramki Misztala około 30 metrów

• Wodecki pada w polu karnym, ale sędzia nie reaguje.

• Tyszanie lepiej "wchodzą" w drugą połowę.

• Wodecki ładuje piłkę wprost w obrońców Stomilu.

• W przerwie meczu doszło do jednej zmiany. Trzeciakiewicz pojawił się za Kato

• Drugą połowę rozpoczynają piłkarze Stomilu Olsztyn

• Piłkarze powracają na murawę. Za chwilę zaczynamy drugą połowę spotkania.

• Denis Popović - strzelec gola.

Denis Popovic (10) strzelec jak do tej pory jedynej bramki.

• GKS Tychy - Stomil Olsztyn. Po pierwszej połowie prowadzi GKS Tychy 1-0

• GKS Tychy prowadzi po pierwszej połowie 1-0 ze Stomilem Olsztyn

• Trzeba przyznać że oba zespoły przygotowały dla Nas wiele emocji. Mecz może się podobać. Sporo dobrych akcji choć strzały głównie niecielne.

• 1-0 dla GKS Tychy w starciu ze Stomilem Olsztyn. Pan Idzik zakończył własnie pierwszą część meczu

• Dobra końcówka pierwszej poły ze strony Stomilu. Kato robi co może.

• Gramy dodatkowe 120 sekund.!

• Zapowiadana zmiana. Remisz za Kucharskiego.

• Rafał Remisz przygotowany do wejścia na boisko. Czyżby Kucharski nie mógł kontynuować?

• Tym razem leży Kucharski. Masażysta z Olsztyna ma sporo pracy w ostatnim czasie.

• Tomasz Bzdęga potrzebował pomocy lekarza. Wygląda na to że powróci za chwilę na murawę.

• Leży jeden z piłkarzy Stomilu. Po rzucie wolnym wpadł na niego Piotr Misztal.

• Ależ kocioł pod bramką Skiby, trzech piłkarzy GKSu strzelało na bramkę. Niestety nie dogadali się kto ma "włożyć" piłkę do sitaki.

• Po rzucie rożnym dla GKS groźnie uderza Kopczyk.

• Szczęsny pociągnął skrzydłem. Oddał nawet strzał ale niecelny.

• To co próbowali Szczęsny z Wodeckim zrobił Popović. Idealne prostopadłe podanie wykorzystuje Popović i GKS prowadzi 1-0

• DENIS POPOVIC!!! 1-0 dla GKS

• Z drugiej strony lekko strzela Bzdęga. Minęła 30 minuta gry...

• Szczęsny do Popovica lekko bitą piłkę dobija Wodecki, ale przenosi ją nad poprzeczką.

• Grzybek odzyskuje piłkę w okolicy pola karnego gości. Niestety nic się z tego nie wywiązuje. Piłka wraca pod pole karne Misztala.

• GKS buduje akcje od obrońców.

• Po rzucie rożnym do piłki dopada Kopczyk. Mamy nadal 0-0

• Wodecki dośrodkowuje z lewej strony. Skiba jednak bez najmniejszego problemu łapie piłkę.

• Bucholc i Darmochwał rozegrali dobrą akcję przy polu karny. Ten drugi nie trafia jednak w światło bramki.

• Piotr Skiba dziś w roli rozgrywającego Stomilu? Sporo akcji rozgrywanych przez bramkarza.

• Mączyński fauluje. Obyło się bez kartki.

• Kato chciał minąć obrońce Tychów. Oddał nawet strzał, ale bardzo niecielny.

• Oboje podnoszą się o własnych siłach. Gramy dalej pod bramką Misztala.

• Grzybek i Głowacki leżą chwilowo na murawie.

• Podania prostopadłe na Szczęsnego, tak dziś gra GKS Tychy. Ten jednak często na pozycji spalonej.

• Rzut wolny dla GKS, tym razem Popović idealnie na głowę swojego kolegi. Piłka wychodzi na rzut rożny.

• Odezwała się grupka kibiców GKS Tychy. Zaakcentowali swoją obecność w Jaworznie

• Popovic wysoko nad bramką. Zmarnowany rzut wolny.

• Szczęsny prostopadle do Wodeckiego. Ten faulowany w dogodnej sytuacji. Żółta kartka dla Kucharskiego

• Faul Gąsiora w środkowej części boiska.

• Darmochwał dziś sporo dośrodkowań. Większość jednak nie dochodzi do adresatów

• Szczęsny i Wodecki nie umieszczają piłki w bramce. Skiba już minięty, ale piłka odskoczyła Tyszanom. Nadal mamy 0-0

• Tempo meczu wysokie. Kolejna akcja Stomilu. Lech po raz kolejny sprawdza czy ręce Misztala są dziś sprawne.

• Darmochwał zagrywa wysoką nogą. Masternak jednak podnosi się o własnych siłach.

• Lech i Kato rozegrali fenomenalną akcją pod bramką GKSu. Misztal w wyśmienitej formie dziś.

• Na dużym spalonym Szczęsny. Trzeba przyznać że początek meczu efektowny w wykonaniu jednych i drugich.

• Stomil wykonuje drugi rzut rożny z serii, Misztal jednak bronie bez problemu.

• Jegliński dopada do bezpańskiej piłki. Z linii bramkowej wybijają tyszanie.

• Popovic się zakręcił pod bramką. Szybka akcja Stomilu.

• Faul Szymonowicza. Do bramki 30-35 metrów

• Dobra akcja prawą stroną Szczęsny nie sięga piłki, ta ląduje w rękach Skiby

• Niecelne podanie do Szczęsnego. Mógł znaleźć się w sytuacji sam na sam ze Skibą.

• Tyszanie "klepią" od tyłu. Ale przesuwają w okolice pola karnego.

• Zaczynają piłkarze gospodarzy.

• Aktorzy dzisiejszego spektaklu już na murawie. Czekamy na pierwszy gwizdek

• Oba zespoły znajdują się w strefie spadkowej. Minimalnie lepsza jest sytuacja gość.

• Trzeba przyznać że mimo mecz zapowiada się interesująco. Zarówno podopieczni Jana Żurka jaki Adama Łopatko 3 punktów potrzebują jak tlenu.

Czyżbyśmy byli świadkami meczu "za sześć punktów"?

• Dziś spotkanie prowadzi pan Sebastian Idzik z Poznania, na liniach asystować mu będą Michał Pierściński oraz Maciej Cebulski. Do rozpoczęcia spotkania około 5-6 minut

• Natomiast w GKS Tychy mecz z ławki rozpoczynają: Paweł Florek, Ivica Zunic, Łukasz Małkowski, Dawid Dzięgielewski, Daniel Mąka, Tomas Docekal

• Ławka rezerwowych Stomilu Olsztyn: Dawid Mieczkowski, Rafał Remisz, Piotr Głowacki, Michał Trzeciakiewicz, Arkadiusz Mroczkowski, Arkadiusz Koprucki oraz Patryk Kun

• Pełną zapowiedź spotkania przeczytasz TUTAJ.

• W rundzie jesiennej mecz pomiędzy obiema drużynami zakończył się remisem 1:1 Wtedy bramkę dla Stomilu zdobył Tomasz Bzdęga, a wyrównał Dawid Dzięgielewski. Te drużyny jak do tej pory tylko remisującą w bezpośrednich potyczkach. W poprzednim sezonie w Jaworznie padł bezbramkowy remis, a w Olsztynie remis 1:1.

• GKS Tychy zajmuje w tej chwili 16. miejsce w ligowej tabeli i z dorobkiem 27 punktów traci dwa "oczka" do bezpiecznej strefy, natomiast Stomil plasuje się pozycję wyżej i zgromadził na swoim koncie do tej pory 29 "oczek", jednak ma gorsze statystyki od mającego taką samą liczbę punktów Kolejarza Stróże, który utrzymuje się teraz minimalnie ponad strefą spadkową.

• Witamy z Jaworzna, gdzie GKS Tychy zagra w roli gospodarza ze Stomilem Olsztyn. Zapraszamy na relację na żywo!