• Strzał Kowalczyka z ostrego katą pewnie broni Juszczyk

• GOOOLLLLL!!! Wspaniałe uderzenie Kuklisa z woleja i mamy wyrównanie

• Strzał Jarzębowskiego z około 23 metrów, ale daleko obok bramki

• Zółta kartka dla Chrapka za faul na Kuklisie

• Z rzutu wolnego miękko w pole karne wrzucał Mazurkiewicz, ale nikt nie zakończył akcji strzałem (piłka wyleciała poza boisko)

• Zawodnicy są już na murawie

• WAŻNA WIADOMOŚĆ DLA KIBICÓW SIATKÓWKI. W przed chwilą zakończonym meczu Polacy pokonali Rosjan 3:1 i zdobyli brązowy medal Mistrzostw Europy!!!!!!!

• Jak do tej pory mecz jest bardzo wyrównany i tylko dzięki lepszej skuteczności zespół trenera Cecherza prowadzi do przerwy

• Koniec pierwszej połowy po której gospodarze prowadzą 1:0 po bramce Stefanika. Na ciąg dalszy RELACJI zapraszam za 15 minut