• W sytuacji sam na sam z bramkarzem Olszar trafił prosto w niego!

• Na spalonym Olszar

• W polu bramkowym faulowany był Forenc

• Gajtkowski za Walęciaka. Trener Cecherz gra o pełną pulę, wprowadzając napastnika za obrońcę

• Po dośrodkowaniu Arifovica z pierwszej piłki uderzał Wrzesień, ale trafił w boczną siatkę

• Kowalczyk uderzał z kilkudziesięciu metrów, ale dobra interwencją popisał się bramkarz!

• Długie podanie do Kowalczyka, ale za mocne i były gracz Sandecji nie doszedł do tej piłki

• Dobre dośrodkowanie Wolańskiego pewnie poza pole karne wypiąstkował bramkarz

• Po starciu z obrońcom Kolejarza na boisku leżał Bodziony, ale już wszystko w porządku i zawodnik Floty gra dalej

• Pietrzak za Nitkiewicza

• Bocian minął jednego obrońcę, wpadł w pole karne, ale złym zagraniem do Kowalczyka zmarnował groźną okazję

• Arifović uderzał z narożnika pola karnego i piłka o centymetry minęła prawy słupek bramki strzeżonej przez Forenca!

• Kowalczyk dostał idealne, długie podanie, minął bramkarza i z ostrego kąta wpakował piłkę do pustej bramki

• GOOOOOL!! 1:1!! Maciej Kowalczyk

• Schodzi Fryc, wchodzi Wrzesień

• Dośrodkowanie Wolańskiego pewnie wyłapał Kasprzik

• W środku pola faulował Bocian

• Na trybunach zasiada dzisiaj ok. trzystu kibiców (nie ma fanów Floty)

• Bocian za Giese

• Giesa uderzył zza pola karnego, ale piłka poleciała obok bramki

• Wolański wrzucił w pole karne, ale piłkę na aut wybił Jasiński

• Z ok. 12 metrów uderzał Fryc, ale trafił prosto w nogi Markowskiego

• W polu karnym Kolejarza faulował Zalepa

• Kolejarz rozpoczyna drugą połowę!!

• Za nami pierwsza połowa spotkania, w której to Kolejarz grał lepiej i przeważał, ale brakowało mu skuteczności, przez co po golu Arifovica przegrywa 0:1. Jeśli gospodarze chcą myśleć o jakimś korzystnym wyniku to muszą lepiej nastawić swoje celowniki. Na drugą połowę zapraszam za około 15 minut.

• Zakończenie pierwszej połowy zaraz po golu. Flota prowadzi w Stróżach 1;0 po pierwszych 45 minutach.

• Forenc nie miał szans, Arifović uderzył pewnie w górny prawy róg

• Arifović i gooool!

• Rzut karny dla Floty po faulu Niane,!

• Olszar minął trzech rywali, podał do Fryca, ale ten uderzył tak beznadziejnie, że piłka wyleciała poza stadion

• We własnym polu karnym faulowany Forenc

• Olszar uderzył z dystansu, ale piłka poleciała daleko od bramki

• Nitkiewicz uderzył z ok. 20. metrów i trafił w słupek!

• Wolański płasko dośrodkował w pole karne, tam najlepiej znalazł się Kowalczyk, ale jego strzał z kilku metrów obronił bramkarz!

• Fryc dośrodkował z rzutu wolnego, ale uczynił to tak źle, że piłka nie minęła pierwszego obrońcy

• Za faul na Arifovicu żółtą kartką ukarany Nitkiewicz

• Kolejarz gra dzisiaj w jednolitych białych strojach. Natomiast zawodnicy Floty cali są ubrani na czerwono

• W polu karnym Szufryn faulował Arifovica, ale sędzia nie użył gwizdka, co wywołało sporo złych emocji na ławce Floty!

• GOL dla Floty......jednak bramka nie uznana, bo na spalonym po podaniu Fryca na spalonym był Arifović!

• Z rzutu wolnego uderzył Nitkiewicz, ale trafił prosto w mur

• Za faul na Kowalczyku żółtą kartką ukarany Opałacz

• Jasiński wrzucił w pole karne, ale Forenc dobrym piąstkowaniem zażegnał niebezpieczeństwo

• Nitkiewicz przepchnął Jasińskiego, stanął oko w oko z bramkarzem, ale trafił tylko w boczną siatkę!

• Długa piłka od Arifovica w kierunku Fryca, ale za mocna i przejął ją Forenc

• Fryc z dystansu, ale jego strzał został zablokowany

• Z ok. 18. metrów uderzył Kowalczyk, lecz piłka minimalnie minęła lewy słupek bramki Floty!

• Flota rozpoczyna spotkanie!!

• Zawodnicy są już na murawie stadionu w Stróżach. Oznacza to, że tylko kilka chwil dzieli nas od rozpoczęcia spotkania.

• Sędzia zaprosił zawodników do szatni, by ci przygotowali się do rozpoczęcia spotkania

• Trybuny jak na razie świecą pustkami

• Ławka rezerwowych Floty: Paweł Waśków, Daniel Chyła, Paweł Bielecki, Bartłomiej Niedziela, Ndubuisi Nnamani, Bartosz Śpiączka, Mateusz Wrzesień

• Ławka rezerwowych Kolejarza: Łukasz Lisak, Rafał Pietrzak, Grzegorz Arłukowicz, Damian Michalik, Łukasz Bocian, Krystian Pieczara, Krzysztof Gajtkowski

• Na rozgrzewce pojawili się gracze obu zespołów

• W poprzednim meczu Flota pokonała GKS Bogdankę 3:1. Bramki dla biało-niebieskich zdobyli: Sebastian Olszar, Krzysztof Bodziony i Ensar Arifović. Na pewno nie był to świetny mecz Wyspiarzy, ponieważ Bogdanka postawiła także ciężkie warunki i tak naprawdę tylko dzięki swojej skuteczności Flota wygrała ten mecz. Od początku to gospodarze atakowali, ale goście momentami groźnie kontrowała i starała się dużo uderzać z dystansu, przez co wynik prawie do samego końca był sprawą otwartą.

• O ostatniej kolejce zawodnicy ze Stróż powinni jak najszybciej zapomnieć, ponieważ przegrali w Niecieczy z tamtejszą Termalicą 2:4. Bramki dla Kolejarza zdobyli Cheikh Niane i Maciej Kowalczyk. Porażka stróżan była w pełni zasłużona, ponieważ to podopieczni trenera Moskala przez całe spotkanie dominowali, a bramki dla biało-niebiesko-borodowych były bardziej dziełem przypadku niż ich dobrych akcji.

• Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]!

• Czy Kolejarz zatrzyma rozpędzonych piłkarzy znad morza? Czy też Flota zostanie mistrzem jesieni? A może padnie remis? Odpowiedzi na te pytania poznamy za nieco ponad dwie godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy, czekamy na wasze odpowiedzi w komentarzach.

• Serdecznie witam Państwa w relacji LIVE z meczu 15. kolejki pierwszej ligi, w którym to Kolejarz Stróże na własnym stadionie podejmować będzie Flotę Świnoujście. Obszerną zapowiedź spotkania można przeczytać TUTAJ