1

Flota Świnoujście

7

• Gol dla Floty 1-4 !!! Sebastian Olszar

• Koniec meczu !!!Sam wynik chyba wystarczy jako komentarz do tego spotkania. Flota odnosi kolejne zwycięstwo i jest to wygrana na pewno najłatwiejsza, w tym sezonie. Co do postawy ŁKS to już nie wypada nic mówić, Szkoda bardzo tego zasłużonego klubu, ale z taką grą nie ma on prawa grać w Pierwszej Lidze, jest to niezwykle brutalna lekcja dla łodzian. Ten wynik z pewnością przejdzie do historii !!!!

• 1-7 !!! Piękny strzał Bartłomieja Niedzieli !!! Brak słów aby określić ten wynik. Ten mecz wygląda jakby oba zespoły dzieliło kilka klas rozgrywkowych !!!

• Sędzia dolicza jeszcze trzy minuty. Czy Flota zdobędzie jeszcze jakąś bramkę ?!

• Brak umiejętności i ambicji to tyle co można powiedzieć o postawie piłkarzy ŁKS-u.

• Podopieczni Marka Chojnackiego nie pozwolą własnemu trenerowi pożegnać się z honorem. Po takim meczu chyba nie ma innego rozwiązania jak dymisja tego szkoleniowca

• Kolejna akcja w której drużyna ŁKS-u zostało bezbłędnie rozmontowana, i Zalepa strzałem głowa zdobywa 6 bramkę.

• Zalepa strzela bramkę, jest już 1-6 !

• Ten mecz ligowy wygląda obecnie jak sparing. Zespół z Świnoujścia dąży do pobicia rekordu ligowych bramek, a ŁKS chce już wyraźnie zejść z boiska

• Szkoda tylko tej historii i tradycji jaką w polskiej piłce stanowi ŁKS. Warto przypomnieć że ŁKS jest obecnie 5 zespołem w historii polskiej Ekstraklasy jeśli chodzi o liczbę punktów niej zdobytych

• Flota cały czas atakuje i przy tym nie przemęcza się, Efektowne zwycięstwo i duży zapas sił, co trzeba zrobić żeby to uzyskać ? Wystarczy zagrać z zespołem Marka Chojnackiego

• Patryk Kubicki za Konrada Kaczmarka.

• Oraz jedna w ŁKSie

• Dwie zmiany we Flocie.

• Kibice ŁKS właśnie śpiewają do swoich piłkarzy " ŁKS jesteście lepsi", trzeba przyznać ze "Rodowici Łodzianie"maja niezłe poczucie humoru. Ale cóż innego niestety pozostało ?

• W drugiej połowie na boisku jest tylko jedna drużyna !! Flota robi co chce i nikt jej przy tym nie przeszkadza. Piłkarze ŁKS swoją postawą obrażają zgromadzonych przy al.Unii kibiców.

• ŁKS Flota 1-5 !!!!! Pogrom w Łodzi ! Kompletna deklasacja !!

• Kamil Poźniak będzie miał okazję do debiutu w meczu rozgrywanym w Łodzi. Były zawodnik m.in. Lechii i GKS-u Bełchatów, zmienia Dawida Sarafińskiego.

• Pierwsza zmiana w zespole gości, z boiska schodzi Mateusz Wrzesień za niego będziemy mogli zobaczyć Patryka Fryca

• Flota wykonuje dzisiaj stałe fragmenty gry z zabójczą precyzją, przeciągnięte dośrodkowanie z rzutu rożnego Bodzionego, na bramkę zamienia Sebastian Olszar. Postawa łódzkiej defensywy nadaję się do piłkarskich jaj

• Na stadionie przy al. Unii 2 zasiadło dzisiaj 1260 kibiców.

• Strzał w środek bramki Sarafińskiego. Ładna akcja gospodarzy. Najlepsze wrażenie w zespole z Łodzi robi Damian Pawlak. Wychowanek ŁKS-u jako jeden z nielicznych walczy i starą się zmienić ten zły wynik.

• Żółta kartką ukarany pomocnik gospodarzy Dawid Sarafiński.

• Sebastian Olszar z piątego metra nie daje szans Bodziowi W . Nie chciałbym się pastwić nad obrońcami ŁKS, ale sposób w jaki kryją przeciwników, woła o pomstę do nieba

• Olszar zdobywa bramkę !!! ŁKS - Flota 1-3 !

• Strzał z rzutu wolnego Pawła Kaczmarka mija minimalnie bramkę Kasprzika. Bardzo dobry okazja !

• ŁKS próbuje atakować od pierwszych minut po wznowieniu gry. Obrońcy "Wyspiarzy" nie mają jednak problemów z przerywaniem tych akcji.

• Początek drugiej połowy. Gramy !!

• Zmiana w zespole gospodarzy, na boisku melduje się Przemysław Kita który zmienił Jakuba Więzika.

• Flota po pierwszej połowie prowadzi 2-1 i jest zespołem lepszym. Nie zmienia to faktu, że defensywa gospodarzy jest tradycyjnie już, dziurawa jak sito. Tym samym "Wyspiarze" maja nieco ułatwione zadanie.

• Koniec pierwszej połowy, Flota zasłużenie prowadzi w Łodzi 1-2.

• Kolejny stały fragment gry i kolejna bramka !! Strzałem głową zdobywa ją Arifović. Beznadziejne krycie łódzkich obrońców.

• Gol!!! 1-2 !!! Arifović !!

• Sędzią główny dolicza jedną minutę.

• Rzut wolny dla gości. Kieruzel oddaje jednak beznadziejny strzał. Piłka ląduje na trybunach.

• Strzał Konrada Kaczmarka z 20 metra, wysoko ponad bramką.

• Stały fragment gry został jednak kiepsko wykonany i Udarević nie miał problemów z dobrą interwencją w defensywie.

• Łodzianie próbują pójść za ciosem. Przepełnieni entuzjazmem po zdobyciu bramki, właśnie wywalczyli rzut rożny.

• Rzut karny to bardzo duża zasługa Mateusza Stąporskiego. Napastnik ŁKS-u dostał bardzo niedokładną piłkę, ale pobiegł za nią do końca i wymusił złą interwencje Kasprzika.

• GOL 1-1 Paweł Kaczmarek pewnym wykonawcą jedenastki.

• Rzut Karny dla ŁKS-u !!

• ŁKS bliski bramki. Dobre dośrodkowanie Pawlaka z prawego sektora boiska, i Stąporski powinien zdobyć gola ! Swoje trzy grosze dorzucił obrońca gości - Jasiński który w niezrozumiały sposób minął się z piłką.

• Mecz w tej fazie nabrał nieco rumieńców. Obie drużyny starają się grać ofensywnie i stwarzać zagrożenie pod bramką przeciwnika.

• Natychmiastowa odpowiedź ŁKS-u. Stąporski oddaje strzał z 14 metra, efektowna interwencja Kasprzika ! Łodzianie byli blisko zdobycia gola.

• Flota bardzo bliska podwyższenia prowadzenia !! Po akcji Sebastiana Olszara w poprzeczkę trafia Piotr Kieruzel

• Frekwencja w Łodzi jest niestety bardzo marna, kibiców na trybunach niewiele ponad tysiąc.

• Wysoko ponad bramką strzela, głową Stąporski. Bardzo dobre dośrodkowanie Artura Gieragi.

• Paweł Sasin próbuje poderwać gospodarzy, przeprowadzona przez niego akcja zostaje przerwana faulem. Dzięki czemu ŁKS wykonał rzut wolny który był groźny dla bramki strzeżonej przez Grzegorza Kasprzika.

• ŁKS Łódź - Flota ŚwinoujścieŁKS Łódź - Flota Świnoujście

• Tym razem pewna interwencja obrońców ŁKS-u i piłka zostaje przez nich wybita z pola karnego.

• Drugi rzut rożny dla gości. Czy znowu zakończy się bramką ?

• Więzik otrzymał piłkę w polu karnym, ale nie był w stanie oddać strzału. Poprawiał sobie piłkę trzy razy, o jeden raz za dużo .

• Piłkarze ŁKS są ją bokser który zaliczył knockdown. Biegają po boisku bez ładu i składu.

• Flota Świnoujście ma już mecz pod kontrolą. Zapewne piłkarze gości będą chcieli spokojnie regulować tempo gry a ŁKS zmuszony będzie do grania ataku pozycyjnego, czego zwyczajnie piłkarze Marka Chojnackiego robić nie potrafią.

• Pierwszy rzut rożny w tym spotkaniu i od razu bramka !! Piotr Kieruzel wygrywa pojedynek główkowy i zamienia dośrodkowanie na bramkę. !

• Gol!!!!!!! !1-0 dla Floty !!

• Ofensywne wejście, grającego dzisiaj niepodziewanie na lewej obronie Pawła Sasina. Piłkarz ŁKS podał piłkę do dobrze ustawionego pod polem karnym Pawła Kaczmarka, który niestety fatalnie skiksował

• Nieudana akcja ofensywna gości. Od bramki zaczyna Wyparło

• Flota rozpocznie dzisiejsze spotkanie. Gramy !!!

• Piłkarze już wychodzą no boisko. Za chwilę początek spotkania !

• Obie drużyny są dzisiaj bardzo zdeterminowane w celu odniesienia zwycięstwa. Flota chce utrzymać prowadzenie w tabeli, z kolei ŁKS będzie chciał odbić się od dna.

• Dzisiaj w Łodzi bardzo ładna pogoda do grania w piłkę. Świeci słońce a termometry pokazują temperaturę zbliżoną do 20 stopni Celsjusza.

• Ławki rezerwowych obu zespołów : [b]ŁKS[/b :Olszewski, Borsukow, Kita, Papikyan, Poźniak, Kubicki, Żółtowski Flota: Waśków, Chyła, Niedziela, Shalamberidze, Fryc, Nnamani, Śpiączka

• Sytuacja ŁKS w tabeli jest dramatyczna, zespól po 10 spotkaniach "uciułał" 6 punktów i łodzianie ma już stratę 4 "oczek" do bezpiecznego miejsca w tabeli. Szkoleniowiec Marek Chojnacki zapowiedział zmiany personalne której mają polepszyć grę zespołu. ŁKS największe problemy ma w formacjach defensywnych. Łodzianie do tej pory stracili 20 bramek ! I pod tym względem są najgorsi w lidze.

• Ten mecz będzie szczególny dla szkoleniowca gości - Dominika Nowaka. Trener Floty jest wychowankiem ŁKS-u, grał w jego barwach drużynach juniorskich. Kilka razy był również przymierzany na stanowisko ewentualnego szkoleniowca łodzian.Bez rezultatu.

• Serdecznie zapraszamy na relację LIVE ze spotkania 11 kolejki Pierwszej Ligi. Znajdujący się w strefie spadkowej ŁKS podejmie liderującą Flotę Świnoujście. Faworyt tego spotkania może być tylko jeden.