3

3 1 połowa

Sandecja Nowy Sącz

2

• Koniec spotkania !! ŁKS zwycięża 3-2 i odnosi pierwsze zwycięstwo u siebie od ponad roku !!!

• Gol na 4-2 wisiał w powietrzu, groźna kontra ełkaesiaków, Sarafiński wdaje się w drybling w polu karnym i jego strzał niestety minimalnie chybia bramkę.

• Piłkarze z Nowego Sącza mieli rzut wolny, podczas którego Marcin Cabaj powędrował w pole karne ŁKS-u

• Sędzia dolicza trzy minuty.I już w pierwszej z nich groźny strzał oddał Adrian Świątek, jednak trafił tylko w boczną siatkę

• Na spalonym złapany Patryk Kubicki. Po gwizdku piłkarz ŁKS starł się z Marcinem Cabajem i obaj piłkarze zostali ukarani żółtymi kartkami

• Ostatnie minuty tego spotkania zapowiadają się na dramatycznie !! Wszystko w tym meczu jest jeszcze możliwe.

• Ostatnia zmiana w zespole gości. No boisko wchodzi Sanchez, który zmienił z zespole Wojciecha Mroza. Trener Marek Chojnacki również odpowiedział zmianą, Kubicki wszedł za Konrada Kaczmarka

• W Łodzi do końca trwać będzie zacięta walka ..

• Żółtą kartką ukarany Jacek Kuklis.

• 3-2 !! Arkadiusz Aleksander zdobywa drugą bramkę w tym meczu. Po rzucie wolnym i złej interwencji Wypały, dobił piłkę wyplutą przez bramkarza gospodarzy

• Zmiana w zespole ŁKS, na boisku melduje się Agwan Papikyan który zmienił Jakuba Więzika. Na szpicę w zespole gospodarzy przeszedł Mateusz Stąporski.

• ŁKS w porównaniu do kilku spotkań które miałem już okazję oglądać w tym sezonie przy al.Unii, gra bardzo ambitnie i zdyscyplinowanie. Co prawda błędy indywidualne się zdarzają, ale niezłą asekuracją udaje się je dotychczas niwelować.

• W polu karnym strzał głowa oddaje Jakub Więzik. Co ważne, strzał wyjątkowo niecelny.

• Pierwsza zmiana w drużynie ŁKS. Jacek Kuklis zmienia Daniela Bruda. Defensywny pomocnik za defensywnego pomocnika.

• Kolejna groźna sytuacja pod bramką Wypały. Aleksander gubi się w polu karnym, i obrońcy ŁKS w ostatniej chwili wybijają mu piłkę spod nóg.

• Sandecja w tym fragmencie meczu wyraźnie dominuje, jednak tak jak mówiłem, ełkaesiacy dotychczas bronią się bardzo dobrze. Jedną z nielicznych kontr ŁKS-u marnuje, niedokładnym podaniem Sarafiński.

• Dosyć niemrawy fragment spotkania, ŁKS borni się całym zespołem a goście z Nowego Sącza nie potrafią znaleźć sposobu na łódzką defensywę.

• Na boisku melduje się Adrian Świątek który zmienił Szczepańskiego. Napastnik z Nowego Sącza zajął miejsce na lewym skrzydle.

• Dwa strzały na bramkę w ciągu minut oddał Jakub Więzik. Napastnik ŁKS najpierw postraszył z dystansu bramkarza gości, i zmusił go do wybycia piłki na rzut rożny. Po czym po stałym fragmencie gry oddał niebezpieczny strzał głowa, tuż ponad poprzeczką.

• Bardzo groźny strzał Mróza, piłkarz Sandecji, po podaniu Bartosza Wiśniewskiego,znalazł się sam na sam z Bogusławem Wyparło, ale strzelił minimalnie ponad porzeczką

• Strzał oddał Sebastian Szczepański, nie było to udane zagranie tego piłkarza, ponieważ piła powędrowała wysoko ponad bramką.

• Sandecja w drugiej połowie rzuciła się do odrabiania strat. Piłkarze ŁKS-u ograniczają się do kontrataków.

• Żółtą kartką ukarany Mateusz Stąporski. Napastnik ŁKS w ferworze walki powalił przeciwnika,

• Rzut wolny dla Sandecji, bardzo groźne zamieszanie w polu karnym, ale sytuację wyjaśnia napastnik ŁKS-u Jakub Więzik który wybija piłkę spod własnej bramki.

• Zmiana w Sandecji, na boisku pojawia się Bartosz Wiśniewski, w tym meczu nie ujrzymy już Bartosza Szeligi.

• Początek drugiej połowy. Sandecja doprowadzi do wyrównania czy też ŁKS powiększy przewagę bramkową ?

• Kibice ŁKS mają dziś powody do zadowolenia. ŁKS Łódź - Sandecja Nowy SączŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz

• Na meczu obecni są kibicie Sandecji Nowy Sącz. Pomimo nieczynnego sektora gości, fani z nowego Sącza zostali wpuszczeni na trybunę gospodarzy. Ładne zachowanie kibiców ŁKS.

• Koniec pierwszej części spotkania. Po obfitującej w emocje i sytuacje podbramkowe połowie spotkania, ŁKS zasłużenie prowadzi z Sandecją Nowy Sącz 3-1.

• Sędzia dolicza 2 minuty do regulaminowego czasu gry.

• Żółtą kartką ukarany piłkarz Sandecji, Bartosz Szeliga, który w brzydki sposób wyciął od tyłu Kamila Poźniaka

• Lekkiego urazu nabawił się Mateusz Stąporski, który musiał na chwilę opuścić boisko.

• Kolejna akcja prawą stroną Sandecji, po raz kolejny minięty Jurkowski, i Szeliga bardzo bliski zdobycia bramki. Piłka minimalnie minęła lewy słupek bramki

• Sandecja swoje najgroźniejsze akcje przeprowadza prawą stroną boiska. Adrian Jurkowski nie radzi sobie szybkościowo w pojedynkach z piłkarzami z Nowego Sącza

• Przed akcją bramkową ŁKS-u, Sandecja miała bardzo dobrą okazję do wyrównania. Prawa stroną dobrą akcję przeprowadził Szeliga, którego groźne dośrodkowanie mógł na bramkę zamienić Arakadiusz Aleksander

• Bardzo złe wyjście z bramki Marcina Cabaja i tym samym jego tragiczny błąd wykorzystuje Stąporski i strzela na pustą bramkę.

• 3-1 !!! Stąporski !!!

• Żółta kartka dla Wojciecha Mróza. Faul taktyczny w środku boiska

• Ofensywny faul Młynarczyka. Widać że goście z Nowego Sącza uwierzyli w siebie po zdobyciu kontaktowej bramki.

• Bramka jest efektem instynktu strzeleckiego który posiada napastnik Sandecji. Aleksander wykorzystał szybkie rozegranie wrzutu wolnego i błąd łódzkiej defensywy. Gol padł z najbliższej odległości

• Przypadkowa bramka po rzucie wolnym, Strzelcem bramki Arkadiusz Aleksander..

• 2-1 !!!! Aleksander !

• Bardzo dobrze prezentuje się dzisiaj Paweł Sasin. Piłkarz ŁKS-u, nie pierwszy raz jest wyróżniającym się piłkarzem swojego zespołu. Sandecja próbuje stworzyć zagrożenie, grając długą piłkę na Arkadiusza Aleksandra, dotychczas jest to bardzo nieskuteczny sposób.

• Fatalnie wykonany stały fragment gry, i piłka z powrotem w posiadaniu gospodarzy

• Groźny strzał Burkhardta, z najwyższym trudem broni Wyparło. Rzut rożny dla Sandecji.

• ŁKS w początkowej fazie spotkania jest zdecydowanie lepszy, piłkarze imponują swoją grą. Ich akcje są składne, przemyślane i obfitują w dużą ilość podań. Bardzo dobre wrażenie sprawia Kamil Poźniak.

• Bardzo ładna kontra ŁKS-u, lewym skrzydłem urwał się Mateusz Stąporski, i pewnym strzałem w długi róg bramki nie dał szans Cabajowi.

• Gol !!!!!!! 2-0 Stąporski !!

• Kontra gości która zakończyła się wywalczeniem rzutu rożnego, jednak dobra interwencja bloku defensywnego gospodarzy nie dopuściła do powstania zagrożenia.

• Kolejna akcja gospodarzy którzy ewidentnie narzucili swój styl gry, tym razem zabrakło wykończenia w polu karnym.

• Kamil Poźniak bezpośrednio z rzutu wolnego zdobywa bramkę. Duży błąd Marcina Cabaja, który naciskany przez zawodników ŁKS-u, nie zdołał dobrze interweniować.

• ŁKS od pierwszych minut w natarciu. !!! 1-0 !!!!!!

• Bardzo groźny strzał Kamila Poźniaka !! Cabaj broni z wielkim trudem. Bramkarz gości musiał wybijać przed siebie. Na szczęście dla "Sączersów" , bez konsekwencji.

• ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz

• Zaczynamy dzisiejsze spotkanie. Pierwszą połowę rozpoczynają piłkarze ŁKS-u. Gramy !!

• Piłkarze już wychodzą na boisko. Za chwilę początek spotkania w Łodzi !

• Rezerwowym w drużynie z Nowego Sącza jest dzisiaj Adrian Świątek. Filigranowy napastnik swoje pierwsze, poważne, piłkarskie kroki stawiał w drużynie z Łodzi. To w jej barwach strzelił swoją debiutancką bramkę w ekstraklasie.

• Piłkarze już się rozgrzewają na płycie stadionu przy al. Unii 2. Pogoda dzisiaj dopisuje, czekamy z niecierpliwością na dobre i zacięte widowisko.

• Ten mecz jest dodatkowo bardzo ważny dla trenera gospodarzy, Marka Chojnackiego. Wydaję się, że jeśli dzisiaj nie odniesie zwycięstwa ze swoja drużyną, jego posada będzie poważnie zagrożona.

• Ten mecz ma niebagatelne znaczenie dla ŁKS-u. Łodzianie muszą zwyciężyć aby zachować punktowy kontakt z drużynami które są poza strefą spadkową. W tym momencie tracą już 6 punktów do bezpiecznego miejsca w tabeli. Sandecja z kolei posiada 4 punkty przewagi nad drużynami zagrożonymi spadkiem, i z pewnością będzie dzisiaj chciała powiększyć ten dorobek.

• Rezerwowi obu ekip : ŁKS : Olszewski, Kita, Golański, Kuklis, Agwan Papikyan, Kubicki, Żółtowski. Sandecja : Zwoliński, Leśniak, Świątek, Sanchez, Wiśniewski, Mroziński, Wilczyński

• Niestety dzisiejsze spotkanie będzie mogła zobaczyć bardzo ograniczona liczba widzów. Z uwagi na decyzję Wojewody Łódzkiego, w wyniku której zamknięta została "Galera". Na trybuny będzie mogło wejść około tysiąc widzów .

• Gorąco zapraszamy na relację LIVE ! Z meczu Łódzki Klub Sportowy – Sandecja Nowy Sącz. Czeka nas mecz walki, który będzie jednym z kluczowych, w kontekście walki obu drużyn o utrzymanie. Początek spotkania o godz. 12.30.