ŁKS Łódź

1

Zawisza Bydgoszcz

1

• ŁKS ciągle bez zwycięstwa, natomiast Zawisza notuje kolejny remis z zespołem z dołu tabeli. Jutro Flota może uciec bydgoszczanom o kolejne dwa punkty.

• Koniec meczu przyjaźni, podział punktów w Łodzi.

• Ostra walka w środku boiska, żółta kartka dla Stefanczyka.

• Na środku faulowany Barsukov

• Rajd Sasina prawą stroną, podaje do Cyzio, ale ten strzela za słabo i Witan pewnie broni.

• Papikyan szukał faulu w polu karnym Zawiszy, ale sędzia nie dał się na to złapać.

• Kibiców rozpiera energia, dopingują bez koszulek...

• Fatalny kiks Witana, rzut rożny dla ŁKS-u, fatalnie wykonany, kontra Zawiszy.

• Kaczmarek lewą stroną boiska, ale zostaje powstrzymany przez obrońców Gości

• Na boisku leży Papykyan

• Kaczmarek zza pola karnego minimalnie niecelnie.

• Atmosfera na trybunach jest bardzo dobra przez całe spotkanie! Kibice ŁKS

• Paweł Kaczmarek w mur, rożny dla ŁKS-u

• Przed polem karnym faulowany Cyzio, Wolny dla ŁKS

• Zawistowski na spalonym.

• Akcja gości została powstrzymana przez Cyzio.

• Rożny dla Zawiszy, ale zawodnik gości fauluje w polu karnym Gierage

• Ostatnia zmiana w ŁKS, schodzi Kazmarek, wchodzi Cyzio.

• Faulowany Gieraga, piłka dla łodzian.

• Rożny dla Zawiszy, obrońcy gospodarzy wybijają piłkę.

• Flagowisko i pokaz pirotechniczny na stadionie w Łodzi!

• Ostatnia zmiana w Zawiszy, Błąd schodzi, a zmienia go Jakub Wójcicki. Błąd rozegrał słabsze niż zwykle zawody, nie wytrzymał chyba tempa meczu.

• Zmiana w ŁKS, schodzi Kubicki, wchodzi Dawid Sarafiński.

• Trybuny na stadionie nie milkną ani na chwilę,

• Początek 2. połowy zdecydowanie dla Zawiszy, Łodzianie mają problemy z opuszczeniem własnej połowy.

• Rzut rożny dla Zawiszy, dobre dośrodkowani i Kopacz minimalnie chybia.

• W doskonałej sytuacji Kaczmarek, ale fatalnie strzela i od bramki zacznie Witan.

• Gooool! Zawisza wyrównuje! Strzelcem bramki dla zZawiszy Kopacz, błąd obrońców gospodarzy.

• Zmiana w ŁKS - Stąporski schodzi wchodzi Agwan Papikyan.

• Zmiana w Zawiszy - Chalas za Abbota. Trener Szatałow rotuje w ataku. Czy będzie efekt?

• Rzut wolny dla gości, wrzutka w pole karne, bardzo groźny strzał Jankowskiego z trudem broni Wyparło.

• Akcja Zawiszy, przejmuje piłkę Kubicki i... oddaje piłkę obrońcom gości.

• Spiker podaje frekwencję na stadionie 2800 kibiców, jest to rekord w tym sezonie!

• Zmiana w Zawiszy. Za Masłowskiego pojawia się Gevorgyan. Błyśnie skutecznością?

• Kibice nieustannie dopingują, wspaniała atmosfera na stadionie w Łodzi.

• Błąd wrzucał w pole karne, ale główka Abbota niecelna. Na razie to nie jest dzień byłego napastnika Ruchu Chorzów.

• Bezmyślny faul Kubickiego, sędzia wyciąga żółty kartonik.

• Żółta kartka dla Jankowskiego za za faul. Wolny dla ŁKS, wrzutka w pole karne, ale Stąporski minimalnie niecelnie.

• Pierwsza ofensywna akcja Zawiszy, ale łodzianie wybijają na aut. Zapewne w drugiej połowie często będziemy świadkami desperackiej obrony gospodarzy.

• Początek drugiej połowy. Od środka ŁKS.

• Piłkarze wracają już na murawę. Za moment początek drugiej połowy.

• Na stadionie można zaobserwować wielu gości. Są m. in.Michał Listkiewicz, Radosław Mroczkowski czy Andrzej Woźniak

• Bardzo dobra pierwsza połowa, wyrównane spotkanie, nieustające w dopingu trybuny, Na razie mecz może się podobać. Wracamy po przerwie.

• Koniec pierwszej połowy.

• Akcja Zawiszy, Kubicki wybija na aut

• Rajd Żółtkowskiego zatrzymują defensorzy Zawiszy

• Faul na Stąporskim, rzut wolny dla ŁKS-u, ale Sasin minimalnie chybia.

• Kibice wspaniale dopingują oba zespołu, odpalają kilkanaście rac.

• Gospodarze jakby tracili siły, sporo niecelnych podań.

• Bardzo słabe wybicie piłki przez Wyparłę, piłka ląduje na trybunach

• Nie udane przyjęcie Abbotta w polu karnym, obrońcy wybijają piłkę na środek boiska.

• Stąporski wybija na aut, ten mecz naprawdę się może podobać.

• Kibice bawią się w najlepsze, wspaniała oprawa na Galerze.

• Znowu groźna akcja Zawiszy, obrońcy wybijają na rzut rożny.

• Kiks Żółtowskiego i Zawisza przejmuje piłkę. Takich błędów obrońcy ŁKS muszą unikać.

• Groźna akcja Zawiszy, ale Abbot minimalnie chybia!

• Paweł Sasin faulowany na środku boiska.

• Akcja Zawiszy, nieudana próba przelobowania Bogusława Wyparły.

• Coraz groźniejsze ataki Zawiszy.

• Kolejny atak Zawiszy, ale Adrian Bląd na spalonym.

• Kolejny rzut rożny dla Zawiszy, ale po strzale pewna obrona Wyparły.

• Piłka na połowie Zawiszy, pressing gospodarzy nieudany.

• Zdenerwowany Marek Chojnacki cały czas pokrzykuje na swoich zawodników

• Indywidualna akcja Abotta, ale piłkę łapie Wyparło. Zawisza przycisnął, ale na razie nie potrafi pokonać Bodzia W.

• Walka w środku boiska, piłka dla Zawiszy, nieudana wrzutka w pole karne łodzian.

• Wspaniała atmosfera na Galerze. Kibice obu zespołów świetnie się bawią.

• Od bramki Wyparło. Walka w środku boiska, ale piłkę przejmuje Zawisza, Daniel Mąka wrzuca piłkę w pole karne, ale Abbot nie dochodzi do podania.

• Bardzo szybkie tempo spotkania, rzut wolny dla Zawiszy. Fatalnie wykonany przez Zawistowskiego.

• Rzut rożny dla ŁKS, ale bez efektu.

• Na trybunach widać, że to mecz przyjaźni. Kibice obu zespołów razem doskonale się bawią.

• Rzut rożny dla gości, radzą sobie z zagrożeniem piłkarze ŁKS.

• Mecz może się na razie podobać, akcja za akcje.

• Atak Zawiszy. Piekny strzał Zawistowskiego zza pola karnego minimalnie niecelny

• Sporo walki w środku boiska. ŁKS wyraźnie zamierza dzisiaj gryźć murawę, żeby wywalczyć cenne punkty.

• Rzut wolny dla Zawiszy z 30 metrów. Uderzenie niecelnie i od bramki Wyparło.

• Zawisza w szoku, ale próbuje odpowiedzieć. Rzut rożny jednak bez efektu.

• Ładna indywidualna akcja Stąporskiego lewą stroną boiska. Wszedł w pole karne i strzelił w lewy róg bramki wyprowadzając ŁKS na prowadzenie. Chwilę później żółta kartka dla strzelca bramki za nadmierne okazywanie radości.

• Gol dla ŁKS! Stąporski Dobry początek łodzian.

• Początek spotkania. Od środka Zawisza.

• Ławka rezerwowych Zawiszy: Kaczmarek, Gevorgyan, Hermes, Chałas, Ostalczyk, Wójcicki i Mąka.

• Ławka rezerwowych ŁKS: Olszewski, Cyzio, Agwan Papikjan, Wolodja Papikjan, Sarafiński, Szyc i Więzik.

• - Od teraz interesują mnie tylko i wyłącznie wyniki sportowe ŁKS-u - powiedział Andrzej Voigt, były już prezes Łódzkiego Klubu Sportowego.

• Kibice powoli zapełniają stadion, a piłkarze obu zespołów są na przedmeczowej rozgrzewce.