Dolcan Ząbki

3

• Sędzia kończy spotkanie wynikiem 0-3.

• Sędzia dolicza jeszcze 3 minuty.

• Dolcan wyprowadza coraz lepsze sytuacje w kierunku Legnickiej bramki tym razem jednak boczna siatka.

• Prejs dostaje świetna piłkę odśrodka pola i wychodzi przed obrońców. następnie oddaje swobodnie strzał i bledzewski bez szans.

• GGGGGOOOOLLL Prejs podwyższa wynik 0-3.

• Madejski oddaje strzał sprzed pola karnego, jednak nadal obok bramki.

• Legniczanie w większości na połowie Ząbek ale żaden z napastników nie potrafi pokonać Humerskiego.

• Zmiana w Miedzi w miejsce Szczepaniaka wchodzi Machaj.

• Ostatnia zmiana w Dolcanie boisko opuszcza Zembrowski a w jego miejsce Tarnowski

• Sierpina swobodnie mija obrone ale oddaje nieskuteczny strzał.

• Szczepaniak nie trafia z 5 metrów na pustą bramkę gości.

• Jakubik o włos od podwyższenia wyniku, jednak ostatecznie piłka wychodzi poza boisko.

• Oraz za Kasperkiewicza wchodzi Bukhardt.

• Mocne zmiany w miedzi za Szymańskiego Zakrzewski.

• Prejs wraz z Piesiem dobrze atakują legnicką bramkę, ale z trudnościami broni Bledzewski.

• Kolejna zmiana w Dolcanie, Prejs zmienia Mazka

• Osoliński za Wiśniewskiego.

• Legniczanie szukaja luki w obronie Dolcanu lecz Zawodnicy gości są o wiele lepsi.

• GOOOOL! Grzegorz Piesio wpisuje się na listę strzelców i mamy już 2:0 dla Dolcanu!

• Piesio sprzed pola karnego oddaje wyśmienity strzał nad głową Bledzewskiego!

• Piesio oddaje strzał z wolnego jednak sporo obok bramki Legniczan.

• Zasada z ponad 30 metrów oddaje silny strzał jednak piłka mija bramke Humerskiego.

• Zjawiński znowu atakuje tym razem lepszy Midzierski.

• Zjawiński sam na sam z obrońcą Miedzi. Zdołał oddać strzał, który z trudnościami obronił Bledzewski.

• Miedź od środka i odr azu mocny atak, jednak lepsi nadal obrońcy Dolcanu.

• I rozpoczynamy II połowe.

• Legniczanie ciągle szukają szczęścia i luki w obronie gości, lecz jak na razie nie stwarzają sobie większych szans na zdobycie bramki.

• Sędzia kończy I połowe.

• Sędzia dolicza 1 minute do I połowy.

• Madejski oddaje strzał z 30 metrów ale z łatwościa broni Humerski.

• Madejski w pole karne i milimetrów brakowało Brożynie aby zdobyć gola.

• Miedź ciągle atakuje, ale lepsi sa zawodnicy z Ząbek.

• Kasperkiewicz otrzymuje żółtą kartke.

• GGGGOOOOOLLLL dla Dolcanu wykonawcą był Zjawiński.

• Karny dla Dolcanu.

• Żółty kartonik dla Wiśniewskiego.

• Łobodziński w środek pola, Szymański jednak źle przyjmuje piłkę na głowę i to znalazła się poza polem gry.

• Dolcan w natarciu, ale za każdym razem po wrzuceniu piłki w pole karne legniczan obrońcy są lepsi.

• Łobodziński wrzuca w pole karne, ale piłka trafia prosto w ręce bramkarza.

• Madejski z 25 metrów tuż nad bramką Humerskiego!

• Zjawiński groźnie pod bramką legniczan, ostatecznie piłka poza polem gry.

• Pierwsze 10 minut za nami, mecz bardzo wyrównany i piłka często znajduje się w środku boiska.

• Mazek próbuje przejść pod bramkę Bledzewskiego lecz skutecznie piłkę zabiera mu obrona.

• Jak na razie obustronna wymiana długich piłek między zawodnikami drużyn.

• Miedź ciągle na połowie rywala, ale Obrona Dolcanu tak łatwo się nie poddaje.

• Róg dla Miedzi jednak Łobodziński za głęboko.

• Dolcan jest bardziej wyraźniejszy na boisku i odrazu przypuszcza atak

• I zaczynamy mecz. Dolcan zaczyna od środka.

• Zawodnicy obydwu drużyn już w szatniach za niecałe 5 minut pierwszy gwizdek.

• Czy legniczanie po dwóch ostatnich zwycięstwach będą w stanie ograć znajdujący się na 4 miejscu Dolcan? Przypomnijmy, że drużyna z Ząbek wygrała ostatni mecz aż 6:0!

• W Legnicy świeci słońce, a trybuny powoli wypełniają sie kibicami jednak w dniu dzisiejszym kibiców przyjezdnych będzie brak.