3

• Sędzia kończy spotkanie.

• Legniczanie próbują jeszcze dojść do bramki Leszczyńskiego jednak sprawę utrudnia dobrze grająca obrona

• Sędzia dolicza 2 minuty.

• Dolcan świetnie rozpracowuje legnicką obronę. Czy goście zdobędą jeszcze czwartą bramkę?

• Gołębiowski wchodzi za Kądziora

• Goooooool dla Dolcanu! Świerblewski pokonuje Smuga prostym strzałem w środek bramki. 3:0 dla gości!

• Może kolejna zmiana w Miedzi zdoła odmienić wynik spotkania.

• Zieliński na boisku za Cierpke.

• Goście maja chrapkę na kolejnego gola jednak Smug na razie dzielnie broni swojej bramki

• Gospodarze co chwile szukają przebicia przez pole karne gości jednak jest to bardzo nieskuteczne.

• Chrzanowski za Labukasa

• Feruga za Garucha

• Garuch uderza jednak nad bramką.

• Bajdur za Bartlewskiego

• Goooooool dla Dolcanu i mamy 0:2! Kądzior z prostego strzału zdobywa druga bramkę, przerzucając piłkę nad bramkarzem!

• Garuch dośrodkował w pole karne Dolcanu, ale piłkę wyłapał Leszczyński

• Legniczanie zupełnie nie potrafią stworzyć dogodniej sytuacji do oddania celnego strzału w światło bramki.

• Świerblewski za Grzelaka.

• Gra nabrała tempa, obie drużyn szukają okazji do zdobycia gola.

• Dolcan coraz bardziej w natarciu i Smug musi interweniować coraz częściej.

• Dolcan szuka szansy na kolejną bramkę, tym razem czujnie w bramce Smug.

• Dolcan wyrwał się do przodu, Grzelak uderzył z 25 metrów , jednak bardzo wysoko nad bramką.

• Miedź ciągle w natarciu jednak Leszczyński nadal jest szybszy i lepszy.

• Legniczanie od razu w natarciu, jednak bez jakiś większych efektów.

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Chwilę po golu sędzia kończy pierwszą połowę. Typowa bramka do szatni zamyka pierwszą część gry!

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Matuszek z bliska skierował piłkę do siatki!

• Gooooooool dla Dolcanu! Szymon Matuszek wyprowadza gości na prowadzenie!

• Matuszek otrzymał żółty kartonik.

• Szczepaniak po raz kolejny oddaje strzał z przewrotki ale ponownie lepszy Leszczyński.

• Woźniczka otrzymuje żółta kartkę.

• Grauch świetnie dośrodkował w pole karne z lewej strony do Szczepaniaka, ten uderzył mocno z główki, ale piłka w rękach bramkarza.

• Jakubik ujrzał żółty kartonik.

• Grzelak przerwa dobre wyjście Łobodzińskiego.

• Garuch z rogu dobrze dośrodkowuje jednak Leszczyński był szybszy i lepszy.

• Świetne dośrodkowanie Dolcanu i z trudnościami Smug.

• Cierpka z prawej strony dośrodkowuje jednak piłka leci za daleko i przepada szansa na strzał.

• Ponownie Szczepaniak z 25 metrów jednak tym razem bardzo niecelnie.

• Szczepaniak samotnie wyrwał się na połowę rywala i oddał mocny strzał milimetry od drugiego słupka.

• Goście próbowali zaskoczyć gospodarzy jednak obrońcy świetnie poradzili sobie z natarciem.

• Dopiero czwarty obrońca zdołał powstrzymać Łobodzińskiego.

• Smug z trudnościami po akcji Bartlewskiego.

• Łobodziński dostaje świetną piłke z prawej strony, jednak szybszy był obrońca Dolcanu.

• Cierpka otrzymuje żółty kartonik

• Wiśniewski nie zdążył dojść do dobrego podania i [piłka w rękach bramkarza.

• Gospodarze jak na razie ciągle na połowie rywala.

• Legniczanie ponownie prawą stroną, jednak obrońcy gości świetnie się spisują.

• Bartczak świetnie dogrywa do środka, ale obrońcy gości byli na miejscu.

• Zaczynamy! Od środka Dolcan!

• Zawodnicy już na murawie za chwile początek.

• Kibice z Ząbek już dotarli na Stadion w ilości około 50 osób.

• Rezerwy Miedzi : Budzyński, Chrzanowski, Księżniakiewicz, Feruga, Zieliński, Zatwarnicki, Zasada. Rezerwy Dolcanu: Kryczka, Bajdur, Gołębiewski, Świerblewski, Tarnowski, Zembrowski, Wiktorski.

• Zawodnicy już w szatniach szykują się do wyjścia i walki o pierwsze punkty w nowej rundzie. Jak wy obstawiacie wynik zapraszam do komentowania meczu i wyniku.

• Trwa rozgrzewka obydwu drużyn. Przed meczem zadajemy sobie pytanie, czy legniczanie w mocno odmłodzonym składzie zdołają powalczyć o zwycięstwo z Dolcanem? O tym przekonamy się już za koło dwie godziny.

• Witamy w relacji live z Legnicy! Słoneczna pogoda z pewnością będzie miała wpływ na dobrą frekwencję na stadionie, podczas inauguracyjnego meczu I ligi w mieście.