• Pietrzak szukał okazji ale niestety był na spalonym.

• oraz Kakoko za Feruge

• Zmiana w Miedzi na boisku Jovanović za Midzierskiego

• Bartoszewicz otrzymuje żółty kartonik.

• Szczepaniak mocno uderza lecz piłka mija słupki Bucka.

• Dobra akcja miedzi wpierw Łobodziński samotnie niecelnie uderza w piłke następnie dochodzi Lenkiewicz ale tutaj świetnie spisali się obrońcy a ostatni uderzał Feruga ale nic z tego piłkę łapie bramkarz.

• Pietrzak dobrze wyskoczył do przodu jednak znalazł się na spalonym.

• Przerwa na wodę. i zaraz wracamy do gry.

• Feruga z wolnego z okolic 18 metrów ale jednak obok bramki gości.

• Kamiński za Kujawe ostatnia zmiana w Katowicach

• Midzierski otrzymuje żółty kartonik.

• Garuch strzela bramkę i mamy 4:2 co za początek II połowy

• Czerwona dla GKS-u Jurkowski schodzi i rzut karny dla miedzi

• Lenkiewicz świetnie odebrał piłke od Łobodzińskiego i mamy juz 3:2.

• GGGGOOOOLLLL dla Miedzi Lenkiewicz.

• Feruga z 20 metrów ale piłka trafia w poprzeczkę

• Składy wyrównują się i czerwoną kartke otrzymał Pielorz

• Zgarda otrzymuje czerwoną kartkę za faul w polu karnym

• Goncerz poprawnie wykonuje karnego i mamy juz 2:2.

• Karny dla Katowic co się dzieje w Legnicy po przerwie.

• GGGGGOOOOOLLL dla GKS-u

• Oraz Krzysztof Wołkowicz za Januszkiewicza.

• Przemysław Pitry zastępuje Nawrota.

• Zaczynamy druga połowę.

• Zawodnicy już na murawie za chwile II połowa.

• Legniczanie świetnie utrzymują się na połowie GKS-u, co pokazuje wynik spotkania. Czy Katowice będą potrafić jeszcze zagrozić bramce Bledzewskiego ? Przekonamy się o tym w kolejnych 45 minutach.

• Koniec I połowy.

• Sędzia dolicza jeszcze 2 minuty.

• Legniczanie nie odpuszczają i nadal atakują tym razem obrońcą udało się zatrzymać Lenkiewicza.

• Nawrot próbował wymusić rzut Karny ale nic z tego. Sędzia dobrze widzi co się dziej na boisku.

• Prosto z rogu piłka trafia do Szczepaniaka a ten podwyższa wynik.

• GGGGGOOOOOLLLLLL dla Miedzi Szczepaniak.

• Łobodziński świetnie wypuścił Szczepaniaka ale tu szybszy był Bucek.

• Łobodziński dobrze dośrodkował w pole karne a tam dobrze był ustawiony Feruga i delikatnym strzałem dał prowadzenie Miedzi.

• GGGGGOOOOOLLLLL dla Miedzi Feruga.

• Goncerz sam próbował ograć obrońców jednak traci piłkę.

• Chwila przerwy na uzupełnienie płynów.

• Dobre dośrodkowanie ale Szczepaniak mija sie z piłka a następnie Zasada uderza bardzo ponad bramkę Katowic.

• Strzał z daleka Katowic i z trudnościami Bledzewski.

• Goncerz próbował samotnego ataku jednak był na spalonym.

• Lenkiewicz sam próbował ograć GKS lecz uderza piłkę zbyt słabo aby zdobyć pierwszą bramkę.

• Pietrzak z rzutu wolnego ale dobrze piąstkuje Bledzewski.

• Legniczanie ciągle na połowie gości, ale dobrze dziś pracują obrońcy z Katowic.

• Legniczanie ciągle na połowie rywala szukając dobrego dojścia do bramki GKS-u.

• Miedź w natarciu Garuch ładnie do Łobodzińskiego ten jednak traci piłkę.

• Od środka zaczęła Miedź.

• I zaczynamy.

• Piłkarze wychodzą z tunelu za chwile pierwszy gwizdek w Legnicy.

• Zawodnicy już w szatni szykują się do rozpoczęcia spotkania. Za 10 minut rozpoczynamy mecz. Kibice Gości również już zajmują swoje miejsce na stadionie w Legnicy.

• W Legnicy coraz cieplej temperatura z pewnością sięgnie 30 stopni, a do jej podwyższenia przyczyni się dzisiejsze spotkanie GKS odniósł już pierwsze zwycięstwo, lecz miedź zaliczyła falstart w rozgrywkach i w poprzedniej kolejce uległa Olimpii.

• Zawodnicy już na murawie stadionu przygotowują się do pierwszego spotkania w nowej rundzie 1 ligi.

• Ławka rezerwowych Miedzi: Ptak, Cierpka, Jovanović, Lafrance, Daniel, Szymański, Kakoko. Ławka rezerwowych GKS: Dobroliński, Czerwiński, Szołtys, Pitry, Wołkowicz, Bodziony, Kamiński.

• Witamy z Legnicy. Za chwile wyjściowe jedenastki.