• Znów przed szansą Miedź - Garguła z bliska głową nie trafia w bramkę!

• Sędzia dolicza 4 minuty.

• Strzelał Garuch, ale dobrze broni Kuchta.

• Ślusarski zmienia Labukasa.

• Szymański mógł dać prowadzenie gościom, ale z bliska uderzył nad poprzeczką!

• Piękny gol Wołkowicza, który strzałem lewą nogą trafił w okienko bramki Kapsy!

• GOL DLA GIEKSY! WOŁKOWICZ!

• Ostatnia zmiana u gości - Patryk Szymański za Sławomira Dudę.

• Garuch zmienia Subbotina.

• Pielorz ogląda żółtą kartkę.

• Rzut rożny dla GieKSy nie przyniósł zagrożenia pod bramką Kapsy.

• GieKSa nie ustaje w atakach - Stasiak wybija piłkę na korner.

• Techniczne uderzenie Szołtysa mija bramkę Kapsy.

• Druga zmiana w GieKSie - Zahorski wchodzi za Leimonasa.

• Subbotin fauluje i otrzymuje żółtą kartkę.

• Strzelał groźnie Garguła - pomylił się minimalnie.

• Szołtys zmienia Flisa.

• Garguła dogrywał z wolnego - główkował Subbotin. Piłka wpadła do "koszyczka" Kuchty.

• Rzut rożny dla GKS-u po nabiciu rywala przez Frańczaka.

• Defensywa Miedzi w opałach! Z linii bramkowej piłkę wybija Łobodziński!

• Kapsa łapie piłkę po zagraniu w pole karnego jednego z piłkarzy GieKSy.

• Łukasz Pielorz uderzył z dystansu - strzał był jednak niecelny.

• Frańczak dośrodkowywał z lewej strony - obrońcy Miedzi wybijają.

• Zaczynamy drugą połowę - od środka Miedź.

• Koniec pierwszej połowy. Wracamy do gry za kwadrans.

• Sędzia Krasny doliczył 2 minuty do pierwszej połowy.

• Z prawego skrzydła zagrywał Garguła, a Labukas mocnym strzałem zmieścił piłkę pod poprzeczką bramki Kuchty.

• GOL DLA MIEDZI! LABUKAS!

• Żółta kartka dla Dudy.

• Teraz świetną okazję miała GieKSa! Bębenek znalazł się w polu karnym, zagrał przed bramkę, Artjunin wybił futbolówkę. Po chwili minimalnie niecelnie strzelał jeden z zawodników gości.

• Kolejne dośrodkowanie gospodarzy - piłkę na rzut rożny po zagraniu Łobodzińskiego wybijają obrońcy GKS-u.

• Najpierw zebrał kartkonik, ale teraz świetnie zachował się we własnym polu karnym. Marcin Flis wybija futbolówkę z "szesnastki" GieKSy po wrzutce Łukasza Garguły.

• Marcin Flis fauluje rywala - żółta kartka.

• Czekamy na lepszą grę obu zespołów i więcej sytuacji podbramkowych. Na razie jest dosyć spokojnie.

• Groźnie! Strzelał Krzysztof Wołkowicz, ale dobrze interweniował Paweł Kapsa.

• Będzie konieczna zmiana - Błażej Telichowski zmienia poturbowanego Midzierskiego.

• Znów chwila przerwy - Midzierski ponownie leży na murawie.

• Obaj już na boisku. Zespoły w komplecie.

• Przerwa w grze - Sławomir Duda i Tomasz Midzierski ucierpieli w walce o piłkę.

• Teraz odpowiedzieć próbowała GieKSa - Maciej Bębenek próbował dograć w pole karne do Marcina Flisa, ale obrońcy gospodarzy wybili piłkę.

• Garguła dobrze zagrał na lewą stronę boiska, skąd Labukas dośrodkował w pole karne. Nikt z piłkarzy Miedzi nie zdołał jednak wykończyć akcji.

• Z rzutu wolnego dośrodkowywał Łukasz Garguła, ale zawodnicy gości wybili piłkę z pola karnego.

• Niezła akcja gospodarzy, ale Wojciech Łobodziński zgubił piłkę w "szesnastce" GieKSy.

• Mateusz Kamiński "okiwał" Tadasa Labukasa przed własną szesnastką.

• Dobra reakcja Pawła Kapsy, który wyszedł daleko z bramki i przerwał akcję rywali.

• Zaczynamy!

• Witamy w relacji LIVE z meczu 23. kolejki 1. ligi Miedź Legnica - GKS Katowice. Spotkanie rozpocznie się już o godzinie 18:00.