• Koniec meczu w Legnicy. Miedź przegrywa z Górnikiem Łęczna 1-2.

• Bielak otrzymuję drugą żółtą kartką za faul na Zakrzewskim tuż przed polem karnym i opuszcza murawę.

• Zwoliński opuszcza boisko, w jego miejsce Paluch

• Zwoliński ukarany żółtą kartkę, faulował Woźniczkę. Poszkodowany nie podnosi się z murawy, interweniuje sztab medyczny.

• Co za mecz! Górnik Łęczna zdobywa bramkę, strzela Zawistwoski!!!!!!!!!!!

• Fedyna dostał piłkę przed polem karnym Górnika, choć był ustawiony w dogodnej pozycji oddał bardzo zły i nieczysty strzał.

• Niecelny strzał Szałachowskiego daleko zza pola karnego.

• Miedź od zdobycia bramki co raz częściej atakuje rywali. Pachnie zdobyciem drugiego gola.

• Mamy pierwsza zmianę w zespole Górnika, Kozacuks za Bonina.

• Kolejna zmiana w zespole z Legnicy. Tym razem Fedyna w miejsce Cierpki.

• GOL DLA MIEDZI!!!!!! Szczepaniak mija rywala i uderza z dystansu!

• Szczepaniak wrzucał futbolówkę z lewej strony do dobrze ustawionego Zakrzewskeigo. Napastnik oddał strzał, piłka powędrowała minimalnie nad poprzeczką.

• Szczepaniak podał do Madejskiego, który wbiegał w pole karne. Miał dużo czasu i mógł dośrodkowywać do swoich kolegów, pomylił się jednak i posłał piłkę za bramkę.

• Rzut rożny w wykonaniu Łobodzińskiego, piłka powędrowała wprost pod nogi rywali.

• Lukas Bielak ukarany żółta kartką.

• Piękny drybling Madejskiego w polu karnym, w ostatniej chwili jeden z obrońców Górnika wybija piłkę poza boisko

• Indywidualna akcja Cierpki z prawej strony. Piłkarz zbiegł do linii końcowej i dośrodkowywał w pole karne, tam jednak nie było nikogo z jego drużyny.

• Łobodziński wywalczył rzut rożny, w polu karnym Sasin pewnie wybija futbolówkę głową.

• Gra utrzymuje się w środku pola i widać, że obie drużyny grają z ogromnym zaangażowaniem. Miedź wciąż szuka swojej okazji na zdobycie bramki, czego potwierdzeniem może być akcja Łobodzińskiego na prawej stronie, zakończona przejęciem piłki przez Tadrovskiego.

• Szczepaniak przebojem rusza w stronę bramki Górnika środkową strefą boiska, zdecydował się na strzał, zabrakło jednak celności.

• Zza pola karnego strzela Szałachowski, piłka trafia w słupek.

• Łobodziński faulowany przed polem karnym, sędzia dyktuje rzut wolny dla Miedzi, wykonuje go Wołczek i strzela ponad bramką.

• Pierwsza zmiana w zespole Miedzi. Szczepaniak wchodzi za Kasperkiewicza

• Sędzia rozpoczyna drugą połowę.

• Sędzia Małek kończy pierwszą połowę. Górnik prowadzi w Legnicy 1:0.

• Po rzucie rożnym dla gości piłkę głową dobrze wybił Adrian Woźniczka.

• Na strzał z dystansu zdecydował się Radosław Bartoszewicz. Obrońcy Górnika skutecznie blokują jednak uderzenie rywala.

• Dobra dwójkowa akcja Łobodzińskiego i Woźniczki. Pierwszy odegrał piłkę piętą, ale drugi został powstrzymany przez rywali.

• Madejski znów szukał Zakrzewskiego zagrywając mu dobrą górną piłkę. Uderzenie głową napastnika Miedzi było jednak minimalnie niecelne.

• Po odważnej akcji Krzysztofa Wołczka gospodarze wykonywali rzut rożny. Wyszło im to bardzo słabo. Piłka dla gości.

• Dobry strzał Wojciecha Łobodziński z dystansu, ale Prusak spisuje się bez zarzutu łapiąc piłkę.

• Madejski szukał Zakrzewskiego zagrywając piłkę wzdłuż bramki Górnika, ale golkiper gości uprzedził napastnika Miedzi.

• Dobrze zapowiadająca się akcja Miedzi. Madejski zagrał do Łobodzińskiego, ale ten zamiast strzelać odegrał futbolówkę do Zakrzewskiego, którego osaczyli defensorzy Górnika.

• Nieudane wykonanie rzutu wolnego Bonina. Rozpoczną gospodarze.

• Ostry faul Zakrzewskiego. Żółta kartka dla napastnika Miedzi.

• Znowu dośrodkowywał Madejski. Piotra Kasperkiewicza dobrze uprzedził jednak Prusak.

• Dwukrotnie dobrze w defensywie zagrał Paweł Sasin. Najpierw zdołał powstrzymać na skrzydle Madejskiego, chwilę później dobrze wybił dośrodkowanie rywali.

• Znów piłka kierowana do Zakrzewskiego. Dośrodkowanej futbolówki nie zdołał sięgnąć Sergiusz Prusak, ale napastnik Miedzi nie zdołał tego wykorzystać.

• Na prawej stronie boiska piłkę wywalczył Adrian Cierpka i ruszył w stronę "szesnastki" Górnika. Swoją akcję zakończył jednak niecelnym podaniem do Zakrzewskiego.

• Dośrodkowywał Bonin, ale piłkę dobrze wyłapał Ptak.

• Łobodziński ruszył ze środka pola, wdarł się w pole karne rywali, jednak zabrakło wsparcia partnerów i nic z tej akcji nie wyszło.

• Niewiele brakowało, a mógłby być remis. Strzelał Piotr Madejski, ale obrońcy gości zablokowali uderzenie zawodnika Miedzi.

• Podawał Tomasz Nowak, a Paweł Zawistowski strzałem z 16. metra pokonał Aleksandra Ptaka. Górnik prowadzi w Legnicy.

• Zawistowski i 1:0 dla Górnika!

• Tomasz Nowak zagrał dobrą piłkę do Pawła Zawistowskiego, a ten odegrał do Łukasza Zwolińskiego, który jednak nie opanował dobrze piłki i ta trafiła w rękawice Ptaka.

• Piłkę przechwycił Woźniczka. Kontrze Miedzi brakowało jednak tempa. Goście zdążyli wrócić do defensywy.

• Prawą stroną boiska przedzierał się Grzegorz Bonin, który odegrał piłkę Pawła Sasina. Ten został jednak osaczony przez obrońców Miedzi.

• Teraz zaatakować spróbowali goście. Uderzał Tomasz Nowak - bardzo niecelnie.

• Z rzutu wolnego dośrodkowywał Madejski. Za dużo siły, za mało precyzji. Piłka poza boiskiem.

• W pierwszych sekundach już ostro. Faul na Wołczku.

• Zaczynamy spotkanie.

• Ławka rezerwowych Górnika: Socha, Niedziela, Paluch, Sołowiej, Wiązowski, Kalkowski, Kozacuks.

• Ławka rezerwowych Miedzi: Bledzewski, Mowlik, Bartczak, Księżniakiewicz, Zasada, Fedyna, Szczepaniak.

• Zapraszamy na relacje LIVE z meczu 7. kolejki 1. ligi Miedź Legnica - Górnik Łęczna. . Początek spotkania już za kilka minut.