Miedź Legnica

4

Olimpia Grudziądz

0

• Jeszcze okazja Sabali, lecz sędzia nie zauważył, że niby po jego próbie piłka przekroczyła linię bramkową. Koniec spotkania! Fantastyczny wynik Miedzi! Strzeliła cztery gole, zaś nie straciła żadnego. Zwycięstwo absolutne zasłużone. Jego rozmiary - również.

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Za Bartczaka Brożyna.

• Kartką ukarany Kowalczyk.

• Chyba już nic wielkiego nie wydarzy się w tym spotkaniu. Miedź kontroluje jego przebieg.

• To powinien być honorowy gol dla Olimpii. Lis jednak obronił jakimś cudem uderzenie Kaczmarka.

• Smoliński za Elsnera.

• Za Cierpkę wszedł Łuszkiewicz.

• Spróbował szczęścia Kaczmarek. Nad poprzeczką.

• Żółta kartka dla Elsnera.

• Marquitos i Garuch wzięli się za kolejne akcje legniczan. Bez powodzenia.

• Przyjemnie obserwuje się grę Miedzi. Nie zdziwią nas kolejne bramki.

• Akurat Łobodzińskiemu to gol się należał jak psu buda! Bardzo dobrze dziś wygląda.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! CO ZA LANIE! 4:0!!! Łobodziński!

• Sabala wykazuje ochotę na klasycznego hat-tricka! Kolejny raz spróbował swoich sił z okolicy 16 metra. Niecelnie.

• Znakomicie zaczęła Miedź! Atomowe uderzenie Sabali pozwoliło jej podwyższyć na prowadzenie.

• GOOOOOOOOOOOOOL! 3:0! Sabala po raz drugi!

• Druga połowa rozpoczęła się. Od środka Olimpia.

• I jeszcze Djousse za Zigona.

• Szczot w miejsce Kurowskiego.

• Garuch zmienił właśnie Gargułę.

• Koniec pierwszej odsłony. Na razie dominuje Miedź, o czym świadczą najlepiej dwie zdobyte przez nią bramki

• Olimpia odpowiada jedynie nieudanymi rajdami Kaczmarka.

• Na dużym luzie gra teraz Miedź. Nie ma co się jednak dziwić. Wynik pozwala na zabawę.

• Kolejny raz groźnie Łobodziński! Z trudem jego strzał broni Fabiniak.

• Bomba Pitera-Bućko. Nad bramką.

• Była chwila przerwy w grze. Trafiony w twarz został bowiem Cierpka.

• Trzeba jasno podkreślić: to Łobodziński wypracował tę bramkę. Świetnie przedarł się na połowie Olimpii, minął jednego, drugiego, w końcu strzelił. Fabiniak co prawda obronił, ale z dobitką Sabali już sobie nie poradził.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Już 2:0! Sabala!

• Urwał się na skrzydle Kaczmarek, ale nieprecyzjnie dogrywal w szesnastkę.

• Od tego momentu gospodarze grają spokojniej.

• No i proszę! Jako pierwsza do bramki trafia nie Olimpia, a Miedź! Zespołową akcję skutecznie zakonczył Garguła.

• GOOOOOOOOOOOOL! GARGUŁA!

• Jeżeli pierwsze trzy-cztery minuty należały do Miedzi, to już kolejne absolutnie do Olimpii, ktora co rusz gościła w polu karnym.

• Uwaga! Pilka trafia w słupek po kopnięciu Zigona. Było bardzo groźnie pod bramką Miedzi.

• Nie umie za bardzo Olimpia korzystać z szans. Kornet został źle wykonany.

• Była okazja dla Olimpii po rzucie wolnym. Uderzenie Zigona została jednak zablokowane.

• Na razie przewagę w posiadaniu piłki ma Miedź. Nic z tego jednak szczególnego nie wynika.

• Zaczynamy! Od środka rozpoczęli gospodarze. Grają dziś na niebiesko. Goście na biało-zielono.

• Na szczęście dla jednych i drugich do rozegrania jest jeszcze 20 meczów.

• Obie drużyny na razie zupełnie zawodzą. Gdyby teraz już miał się kończyć sezon, to spadłby do drugiej ligi!

• Już tylko minuty dzielą nas od pierwszego gwizdka.

• Rezerwowi Olimpia Grudziądz: Michał Wróbel, Mateusz Gul, Adam Banasiak, Marcin Smoliński, Robert Szczot, Fabian Pawela, Donald Djousse

• Ławka rezerwowych Miedzi: Dawid Smug, Ireneusz Brożyna, Adrian Łuszkiewicz, Yannick Kakoko, Marcin Garuch, Tadas Labukas, Bartosz Ślusarski

• Zapraszamy na relację na żywo z meczu, w którym zmierzą się zespoły ze strefy spadkowej 1. ligi - Miedź Legnica podejmie Olimpię Grudziądz.