Miedź Legnica

1

Pogoń Siedlce

0

• KONIEC! Miedź skromnie ograła Pogoń Siedlce 1:0 po golu Mateusza Szczepaniaka.

• Potężny strzał Kakoko, Kozaczyński ledwo broni.

• Sędzia dolicza trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

• Zmiana w Miedzi, Damian Lenkiewicz zastąpi Marcina Garucha.

• Im bliżej końca meczu, tym częściej gracze Pogoni zapuszczają się pod bramkę Miedzi.

• Zmiana w Pogoni, Michał Ogrodnik zastąpi Adriana Dziubińskiego.

• Garcuh strzela płasko, po ziemi, ale tuż obok słupka.

• Kakoko przewracany w polu karnym, ale sędzia nie wskazuje na jedenasty metr.

• Zmiana w Miedzi, boisko opuści Daniel Feruga, zastąpi go Patryk Szymański.

• Potężne uderzenie Garucha, piłka trafia tylko w poprzeczkę!

• Kolejna akcja Miedzi, Łobodziński zagrał do Szczepaniaka, pewna interwencja Kozaczyńskiego.

• Łobodziński niecelnie uderzał na bramkę Kozaczyńskiego.

• Wojciech Łobodziński ukarany żółtą kartką.

• Nawet jeśli piłkarze Pogoni stworzą sobie dogodną sytuację strzelecką, za każdym razem psują ją niecelnym strzałem.

• Kolejna zmiana w Pogoni, za Przemysława Rodaka wejdzie Maciej Tataj.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego golkiper Pogoni popełnia błąd i niemal mija się z piłką, ale nawet takiej sytuacji nie potrafił wykorzystać Lafrance, który nie trafił w bramkę.

• Daniel Dybiec ukarany żółtą kartką.

• Kolejna świetna akcja Miedzi! Garuch płaskim strzałem posyła piłkę w pole karne, ale tam wbiegający Feruga źle trafia w futbolówkę. To mógł być gol...

• Zmiana w Pogoni, boisko opuści Ratajczak, zastąpi go Tomalski.

• Szczepaniak strzela i trafia w rękę obrońcy, sędzia nie odgwizduje przewinienia i nie wskazuje na jedenasty metr.

• Na szesnastym metrze uderza Feruga, bardzo mocno, ale niecelnie.

• Miedź w natarciu, co chwila gospodarze atakują bramkę Pogoni! Przed chwilą niecelnie uderzał Szczepaniak.

• Feruga dośrodkowuje w pole karne, Lafrance strzela ale prosto w plecy obrońców.

• Damian Guzek ukarany żółtą kartką.

• Łobodziński zgrał futbolówkę do Szczepaniaka, jednak ten został złapany na spalonym.

• Mocny strzał Kakoko z dystansu, tym razem pewnie broni Kozaczyński.

• Zapowiadała się niezła akcja Miedzi, ale Szczepaniak za mocno podawał do Garucha i w efekcie ten nie opanował futbolówki.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Miedź prowadzi z Pogonią 1:0.

• Sędzia dolicza minutę.

• Garuch przewracany w polu karnym, sędzia nie dyktuje jedenastki.

• Żółtą kartką ukarany Daniel Feruga.

• Miedź objęła prowadzenie i teraz jeszcze odważniej kroczy do zdobycia drugiego gola.

• Łobodziński strzela, ale tuż nad bramką Pogoni.

• Tarachulski wpadł w pole karne, ale futbolówkę po jego strzale zablokował Midzierski.

• Djalo strzelał sprzed pola karnego, ale piłka wpadła ręce Bledzewskiego.

• Gooooool! Mateusz Szczepaniak!!!!

• Mocny strzał Kakoko z dystansu, Kozaczyński broni z trudem.

• Kolejne zamieszanie pod bramką Pogoni, piłka trafiła pod nogi Garucha, ale ten strzela ponad bramkę.

• Piłkarze Pogoni wyprowadzili kontratak, ale mają dziś wiele problemów z celnością.

• Zdecydowanie lepsze wrażenie sprawia od początku meczu Miedź. Goście nie potrafią wyjść z własnej połowy.

• Po rzucie wolnym Feruga posyła piłkę w okienko i znów z trudem broni Kozaczyński.

• Mateusz Szczepaniak strzela głową, tuż obok bramki.

• Co za akcja Miedzi! Piękne podanie Kakoko do Łobodzińskiego, ten zgrywa piłkę do Fferugi, który oddaje strzał na bramkę, ale futbolówka wędruje ponda poprzeczkę!

• Zamieszanie w polu karnym Miedzi, na szczęście dla gospodarzy Kakoko w porę oddalił zagrożenie od własnej bramki.

• Pogoń także ruszyła z nieśmiałą próbą ataku, która zakończyła się słabym strzałem prosto w ręce Bledzewskiego.

• Kolejna akcja Miedzi, tym razem Szczepaniak zgrywa do wbiegającego w pole karne Garucha, ten strzela, ale znów blokują obrońcy.

• Ależ szansa Miedzi! Feruga oddaje groźnie wyglądający strzał, a Kozaczyński z ledwością broni piłkę, która zmierzała w samo okienko!

• Szybka odpowiedź Miedzi, Marcin Garuch strzelał sprzed pola karnego, ale trafił w plecy jednego z obrońców.

• Przemysław Rodak oddał potężny strzał z dystansu, ale był on jednocześnie bardzo niedokładny.

• Piłkarze Pogoni próbowali stworzyć kombinacyjną akcję pod bramką Miedzi, ale w porę uprzedził ich Bartczak.

• Feruga uderzał piłkę z rzutu wolnego, jednak obrońcy Pogoni wybili ją z okolic swojego pola karnego.

• Piłkarze Pogoni przyczajeni na własnej połowie czekają na szanse wyprowadzenia kontrataku. Najaktywniejszy jak na razie wśród graczy drużyny przyjezdnej jest Bartosz Tarachulski.

• Odważniej mecz rozpoczęli gospodarze. Piłkarze Miedzi zepchnęli gości na ich własną połowę i próbują teraz budować swoje akcje.

• Miedź gra dziś w niebieskich strojach, zaś Pogoń w białych.

• Pierwszy gwizdek sędziego i od środka rozpoczęli gospodarze!

• Obie drużyny pojawiły się już na murawie. Za moment zaczynamy.

• Gospodarze będą musieli sobie radzić bez Adriana Woźniczki oraz Radosława Bartosiewicza, którzy muszą pauzować za nadmiar żółtych kartek. W zespole gości na pewno nie zobaczmy kontuzjowanych: Krystiana Wójcika, Piotra Kosiorowskiego, Cezarego Demianiuka, Pawła Draźby.

• W październiku bardzo dobrze radzi sobie z kolei Pogoń. Beniaminek wygrał w Nowym Sączu z Sandecją 1:0, następnie zremisował 1:1 z GKS-em Tychy, uległ Arce Gdynia 0:1, a w ostatniej kolejce podopieczni Daniela Purzyckiego zwyciężyli u siebie 3:1 z Widzewem Łódź.

• Legniczanie z czterech ostatnich spotkań wygrali zaledwie raz. Zawodnicy z Dolnego Śląska przegrali z Chojniczanką 0:1, z Wisłą Płock 0:2 oraz w Bytowie 1:2 z Bytovią. W tym czasie zanotowali tylko jedno zwycięstwo na własnym obiekcie nad drużyną Wigier Suwałki 2:1

• Rezerwowi Pogoni Siedlce: Budzikur, Dzięgielewski, Kaszubowski, Ogrodnik, Paczkowski, Tataj, Tomalski.

• Rezerwowi Miedzi: Ptak, Brożyna, Daniel, Księżniakiewicz, Lenkiewicz, Wichłacz, Szymański.

• Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego relacją: Miedź - Pogoń Siedlce LIVE! Starcie drużyn walczących o utrzymanie.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na mecz 15. kolejki 1. ligi, w którym Miedź Legnica zmierzy się z Pogonią Siedlce.