• Sędzia doliczył trzy minuty.

• Ostatnia zmiana w Miedzi, Bartosz Machaj wejdzie za Radosława Bartoszewicza.

• Rzut wolny dla Sandecji, bez zagrożenia pod bramką Miedzi.

• Zmiana w Sandecji, Cheikh Tidiane Niane wejdzie za Sebastiana Szczepańskiego.

• Miedź jak szalona atakuje i próbuje objąć ponownie prowadzenie. Kakoko z rzutu wolnego strzela tuż obok muru, ale rewelacyjnie broni Kozioł!

• Kamil Słaby ukarany żółtą kartką.

• Po dośrodkowaniu Kakoko Lafrance strzela głową tuż nad bramką gości.

• Kakoko dośrodkowuje z narożnika boiska, ale obrońcy Sandecji wybijają piłkę.

• Co za szansa, Kakoko dostał piłkę niemal wystawioną na tacy, ale strzelił obok bramki!

• Woźniczka uderzał z rzutu wolnego, ale piłka powędrowała obok bramki.

• Sebastian Szczepański ukarany żółtą kartką.

• Szczepaniak mógł wyprowadzić swoją drużyną na prowadzenie, ale nie trafił w piłkę w dogodnej sytuacji.

• Zmiana w Miedzi, Yanick Kakoko zmienia Daniela Ferugę.

• Łukasz Grzeszczyk ukarany żółtą kartką.

• Zmiana w Miedzi, Patryk Szymański wejdzie za Damiana Lenkiewicza.

• A jednak grająca w dziesiątkę Sandecja zdołała strzelić Miedzi, która stwarzała sobie więcej sytuacji, gola na 1:1!

• GOOOOOOL!! SEBASTIAN SZCZEPAŃSKI!!

• Zapowiadało się na groźną kontrę Sandecji, ale piłkarze Miedzi wybili piłkę w ostatniej chwili.

• Gospodarze raz po raz atakuję bramkę rywali, ale brakuje im precyzji przy oddawaniu strzałów. Przed chwilą Garuch pokazał, że nad celnością musi popracować.

• Miedź znów w natarciu, Szczepaniak przebojem wpadł w pole karne, minął kilku rywali, ale przy oddawaniu strzału pomylił się i uderzył niecelnie.

• Lenkiewicz przyjął piłkę przed polem karnym i zamiast rozejrzeć się w poszukiwaniu lepiej ustawionych kolegów, zdecydował się na oddanie strzału i trafił wysoko nad bramkę.

• To mogła być dobra akcja Miedzi, ale arbiter spotkania dopatrzył się spalonego w tej sytuacji.

• 'Feruga pogubił się i wyszedł z piłką za linię boiska.

• Strzał z dystansu Garucha, ale piłka wędruje wysoko nad bramką Sandecji.

• Niezbyt dobre wykonanie rzutu wolnego przez Sandecję, Grzeszczyk trafił prosto w ręce Ptaka.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Miedź Legnica prowadzi z Sandecją Nowy Sącz 1:0, a goście po czerwonej kartce dla Mateje Nathera będą grali w dziesiątkę.

• Sędzia dolicza minutę do regulaminowego czasu gry.

• Nie układa się ten mecz dla Sandecji, nie dość, że to Miedź ma przewagę, to jeszcze goście całą drugą połowę zagrają w dziesiątkę.

• Matej Nather ukarany drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką.

• To mogła być groźna akcja Miedzi, Szczepaniak biegł prawą flanką i wpadł w pole karne, po czym oddał strzał, tuż nad bramką Sandecji.

• Feruga zagrywa piłkę z rzutu wolnego, ale trafia prosto w ręce bramkarza Sandecji.

• Kevin Lafrance ukarany żółtą kartką.

• Strzał z dystansu Łobodzińskiego wędruje nad poprzeczką bramki Sandecji.

• Ptak dość niebezpiecznie interweniował w odległości około trzydziestu metrów od własnej bramki, ale na szczęście dla Miedzi obyło się bez poważnej wpadki.

• Rzut wolny dla drużyny z Nowego Sącza, piłkę uderzał Grzeszczyk, ale Ptak popisał się świetną interwencją.

• Świetna, szybka akcja Miedzi, która zakończyła się strzałem Mateusza Szczepaniaka z sprzed pola karnego. Futbolówka jeszcze musnęła ręce bramkarza Sandecji, ale ten nie zdołał uchronić swojej drużyny przed stratą gola.

• GOOOOOL!!! MATEUSZ SZCZEPANIAK!!!

• Miedź ma przewagę w ostatnich minutach gry. Piłkarze Sandecji, zepchnięci na własną połowę, czekają na swoją okazję by przeprowadzić szybki kontratak.

• Miedź skonstruowała kolejny groźny atak, ale sędzia odgwizdał spalonego w momencie, kiedy jeden z piłkarzy legnickiej drużyny znalazł się na dogodnej pozycji strzeleckiej.

• Łobodziński ładnie zagrał w pole karne, ale zrobił to trochę niedokładnie i żaden z jego kolegów z drużyny nie sięgnął piłki.

• Teraz to Miedź dyktuje warunki gry na boisku. Lankiewicz wykorzystał zamieszanie w polu karnym ekipy z Nowego Sącza i oddał strzał, ale piłkę w ostatniej chwili wybił Kozioł.

• Kolejny stały fragment dla Miedzi, Feruga z rzutu wolnego zagrał w pole karne Sandecji, ale żaden z jego kolegów nie sięgnął futbolówki.

• Kolejna szansa Miedzi na objęcie prowadzenia, Garuch strzela z dystansu, ale trafia minimalnie obok słupka!

• Rzut rożny dla gospodarzy,Feruga z Garuchem krótko rozegrali tę akcję, ale nie przyniosła ona zagrożenia pod bramką Sandecji.

• Dawid Szufryn ukarany rzecz jasna żółtą kartką.

• Co się dzieje, NIE MA GOLA! Kozioł świetnie broni strzał Marcina Garucha!

• Rzut karny dla Miedzi! Szufryn zagrywa piłkę ręką w polu karnym!

• bardzo wyrównany pojedynek oglądamy teraz w Legnicy. W tej chwili Sandecja prowadzi grę, natomiast Miedź nie potrafi wyprowadzić ataku, każdą ich akcję przerywają rywale.

• Garuch wygrał pojedynek główkowy, ale koniec końców nie wykorzystał posiadania piłki i nie wyprowadził groźnego kontrataku.

• Matej Nather ukarany żółtą kartką.

• Z początku Miedź sprawia wrażenie nieco odważniejszej drużyny, ale Sandecja umiejętnie się broni.

• Niezła kontra Sandecji, jednak strzał z dystansu jednego z graczy przyjezdnych skutecznie blokuje Garuch.

• W Legnicy nie oglądamy zbyt porywającego początku spotkania, obie strony wymieniają podania, widać dużo niedokładności w ich grze i jak na razie nie byliśmy świadkami żadnego celnego i groźnego strzału.

• Zapowiadało się na groźną akcję Miedzi, ale Feruga nieco pogubił się przed polem karnym i stracił futbolówkę.

• Gospodarze grają dziś w niebieskich trykotach, z kolei Sandecja czarno-białych strojach.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy!

• Sezon lepiej rozpoczęli piłkarze Sandecji. Po trzech spotkaniach zespół z Nowego Sącza jest ciągle bez porażki, notując jedno zwycięstwo i dwa remisy. Gospodarze dzisiejszego spotkania również odnieśli jedno zwycięstwo, ale dwukrotnie schodzili z boiska pokonani.

• Poznaliśmy składy obu zespołów. Ławka rezerwowych Miedzi: Dominik Budzyński, Adrian Cierpka, Keon Daniel, Yannick Kakoko, Bartosz Machaj, Daniel Tanżyna i Patryk Szymański Rezerwowi Sandecji: Łukasz Radliński, Fabian Fałowski, Mateusz Bartków, Szymon Kuźma, Wojciech Kalisz, Marcin Makuch i Cheikh Tidiane Niane.

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania Miedzi Legnica z Sandecją Nowy Sącz. Pierwszy gwizdek Tomasza Wajdy już za pół godziny.