MKS Kluczbork

0

Arka Gdynia

2

• Koniec meczu! Arka po bardzo dobrej grze wywozi z Kluczborka 3 punkty. Gra MKS-u nie wyglądała zbyt dobrze i wynik jak najbardziej to odzwierciedla, a mówiąc szczerze powinien być wyższy. Za uwagę dziękuje Maciej Dąbrowski i jednocześnie zapraszam na kolejne relacje LIVE! z Kluczborka.

• Pogramy dziś 3 minuty dłużej.

• Giel miał dobrą okazję! Madejski wrzucił wprost na głowę napastnika MKS-u, ale źle do strzału złożył się Giel i nic z tego.

• Siemaszko zmiena Mateusza Szwocha, któremu do pełni szczęścia zabrakło dziś tylko gola. Świetny występ pomocnika Arki.

• Formella!!! To powinien być gol, ale znowu broni Pogorzelec!!! Tylko w sobie wiadomy sposób wybił to na rzut rożny bramkarz MKS-u.

• Sangoy przed świetną szansą! Wjechał w pole karne Formella, podał do Sangoya, a ten zamiast podać do jednego z dwóch niepilnowanych kolegów, chciał sam zdobyć gola. Nie pozwolił na to Oskar Pogorzelec, który znowu ratuje swój zespół.

• Sangoy zmienia strzelca pierwszej bramki dla Arki - Pawła Abbotta.

• Ganowicz ukarany żółtą kartką za uderzenie Formelli w twarz. Obaj pędzili do piłki, więc nie było to zamierzone.

• Michał Nalepa zmienił Yannicka Kakoko.

• Sfrustrowany Mateusz Szwoch fauluje Madejskiego chwilę po tym jak ten założył mu "siatkę". Żółta kartka.

• Znowu Szwoch!!! Dośrodkowaną piłkę wspaniale, z obrotem przyjął Mateusz i uderzył ją z półobrotu, ale nieznacznie chybił.

• Madejski z daleka! Ładne uderzenie Piotrka, ale niestety prosto w środek bramki. Bez problemów złapał piłkę Jałocha.

• Abbott znalazł się w sytuacji sam na sam z Pogorzelcem, ale sędzia podniósł chorągiewkę - spalony.

• Dobrą okazję miał Paweł Abbott, ale stracił piłkę tuż przed polem karnym.

• Świetną wrzutkę Marcusa z rzutu rożnego doskonale wykorzystał Marcjanik, który bokiem stopy skierował piłkę do bramki gospodarzy. Piłka leciała poza zasięgiem ramion Oskara Pogorzelca.

• Piotr Giel zmiania w międzyczasie Tomasza Swędrowskiego.

• GOOOOOOOOOOOOOL!!! Michał Marcjanik!

• Rafał Niziołek ukarany żółtą kartką.

• Znowu Szwoch przed szansą! Fatalny błąd obrony MKS-u, która chciała złapać Szwocha na spalonym, ale o tym nie było mowy. W sytuacji oko w oko z Pogorzelcem gracz Arki chciał lobować golkipera, ale piłka poszybowała ponad bramką

• Szwoch przed szansą!!! Ale obrona Pogorzelca KAPITALNA!!! Szwoch ograł dwóch rywali i kopnął na bramkę MKS-u z 15 metra. Doskonale jednak zachował się bramkarz gospodarzy i sparował piłkę na rzut rożny!

• Znowu Deja z dystansu! Tym razem płasko, prawie po ziemi, ale znowu niecelnie. Zabrakło teraz bardzo niewiele!

• Deja z dystansu! Niecelnie.

• Ależ sytuacja!!! Formella bardzo mocno dośrodkował z lewej strony, a Kakoko można powiedzieć, że dostał piłką w głowę. Odbiła się jednak tak, że minęła słupek o kilka centymetrów.

• Pierwsza wrzutka Piotra Madejskiego, ale za mocna i piłka wyszła poza boisko.

• Zaczynamy II połowę meczu.

• A Piotr Madejski wejdzie za Kamila Kuczaka.

• Kamil Nitkiewicz w przerwie zmieni Łukasza Uszalewskiego.

• Koniec pierwszej połowy.

• Sędzia do pierwszej połowy dorzucił minutę.

• Znów górą Arkowcy. Nic nie idzie Kluczborkowi.

• Piękne podanie od Niziołka otrzymał Szewczyk, ale nie zdołał opanować piłki. Rzut rożny.

• Abbott! Kolejny błąd, tym razem Dei, prawie wykorzystała Arka. Prawie, bo uderzenie Abbotta było niecelne.

• Żółta kartka dla Brodzińskiego za faul taktyczny.

• W końcu dobra okazja MKS-u. Deja z dystansu, ale piłka odbita od Sobieraja i pierwszy rzut rożny dla MKS-u w tym meczu. Nic z tego.

• Szwoch odebrał piłkę w środku boiska i pobiegł w stronę bramki rywala. Będąc na 25 metrze zdecydował się na potężne uderzenie, ale piłka odbiła się od poprzeczki. Było bardzo blisko!

• Mateusz Szwoch trafia w poprzeczkę! Ależ bomba!

• Fatalne zachowanie Szewczyka. Po błędzie Marcjanika MKS miał akcję 2 na 2. Szewczyk był przy piłce, prawą stroną biegł Rafał Niziołek. Szewczyk jednak zamiast podać do "Nizioła" postanowił symulować faul o którym nie mogło być mowy. Przy piłce.. to już nudne.

• Przerwa w grze, na murawie leży Niziołek.

• Abbott znowu przed szansą! Marcus wrzucił z prawej strony do Abbotta, ale ten czubkiem buta strącił piłkę wprost w Pogorzelca.

• Słupek!!! Marcin Warcholak uderzył prawą nogą w bramkę, ale Oskar Pogorzelec sparował piłkę na słupek. MKS nie wychodzi już nie tylko z połowy, ale z 30 metra przed własną bramką.

• Marcus mocno po ziemi, ale wybija Brodziński. Przy piłce Arka. Przy piłce w sumie cały czas jest Arka.

• Niezła, ostra wrzutka Sobieraja, ale radzą sobie defensorzy gospodarzy. Przy piłce jednak nadal Arka.

• Deja faulował Szwocha i Arka ma groźny rzut wolny.

• Teraz pierwsza akcja MKS-u, Uszalewski dośrodkował po ziemi, piłkę wybił Marcjanik po czym Uszalewski faulował Sochę. Fatalnie wygląda MKS.

• A teraz po rzucie rożnym 100% sytuację miał Abbott, ale nie zdążył skierować piłki do siatki.

• Kakoko! Ależ było blisko! Typowy piłkarski bilard, piłka spadłą pod nogi Kakoko, który uderzył jednak obok bramki.

• Mamy małe problemy techniczne, ale miejmy nadzieję, że zaraz uda się z nimi uporać. Jak na razie mecz wygląda tak, że Arka gra, a MKS biega.

• Dariusz Formella doskonale podał do Abbotta, który huknął pod poprzeczkę! Pogorzelec bez szans! Spory błąd popełnił Bartosz Brodziński, który machnął się i nie zdołał wybić piłki.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Paweł Abbott!

• Mecz rozpoczął MKS, ale szybko stracił piłkę, teraz w obronie rozgrywa Arka.

• Zaczynamy mecz!

• Jeszcze moment, przywitanie kapitanów.

• Przed rozpoczęciem spotkania minutą ciszy uczcimy zmarłego w zeszłym tygodniu Tomasza Drąga - byłego gracza klubu z Kluczborka.

• Piłkarze są już gotowi do wyjścia na murawę, sędzia dał znak gwizdkiem i za chwilę rozpocznie się mecz MKS-Arka!

• Na dzisiejszy mecz awizowało się 123 kibiców z Gdyni. Pierwsi z nich właśnie wchodzą na stadion.

• W rundzie jesiennej MKS nie dał się pożreć Arce w Gdyni i przywiózł do Kluczborka bardzo cenny 1 punkt. - Mogę chyba zaryzykować stwierdzenie, że byliśmy nawet zespołem nieco lepszym - powiedział po tamtym meczu trener MKS-u Andrzej Konwiński. Trzeba przyznać, że miał sporo racji, bo zespół z Kluczborka powinien tamten mecz wygrać. Wspaniałą okazję do pokonania Konrada Jałochy miał Rafał Niziołek, jednak w sytuacji sam na sam trafił prosto w bramkarza Arki.

• Zanim zaczniemy emocjonować się dzisiejszym meczem reprezentacji Polski z Finlandią wypadałoby śledzić naszą relację z Kluczborka. Jeden z faworytów I ligi - Arka zagra z MKS-em Kluczbork, który w ostatnią niedzielę sprawił nie lada niespodziankę pokonując w Sosnowcu miejscowe Zagłębie 2:0. Arka po golu Dariusza Formelli pokonała na wyjeździe Wigry Suwałki 1:0.

• Trener Andrzej Konwiński ma do dyspozycji: Michała Sarnę, Pawła Gieraka, Piotra Giela, Kamila Nitkiewicza, Michała Kojdera, Piotra Kasperkiewicza oraz Piotra Madejskiego.

• Na ławce rezerwowych Arki usiądą: Jakub Miszczuk, Rafał Siemaszko, Michał Nalepa, Miroslav Bozok, Przemysław Stolc, Rashid Yussuff, Gaston Sangoy.

• Serdecznie witamy ze Stadionu Miejskiego w Kluczborku ze spotkania MKS Kluczbork - Arka Gdynia. Zawodnicy oby zespołów prowadzą rozgrzewkę, a już za moment będziecie Państwo mogli zapoznać się ze składami oby zespołów.