Bytovia Bytów

1

• KONIEC MECZU! Remis 1:1 bardziej krzywdzi MKS.

• Z gorącego teraz stadionu w Kluczborku to już wszystko, za uwagę dziękuje Maciej Dąbrowski.

• Tylko żółta kartka dla bramkarza. Kuriozalna sytuacja. Sędzia i bramkarz siebie warci...

• Bramkarz Bytovii wrzucił piłkę na boisko przy akcji MKS-u. To jest nieprawdopodobne!!!!

• Arbiter dolicza 3 minuty do tego spotkania.

• Deja z dystansu, ale nad bramką.

• Kowalczyk faulowany przez Wilczyńskiego, który otrzymuje żółtą kartkę.

• Ganowicz ukarany żółtą kartką, ale nikt nie wie dlaczego.

• Z rzutu wolnego uderzył Brodziński, Laskowski łapie piłkę, ale gracze MKS-u protestują, że piłka była za linią bramkową. Nie ma gol!

• Sędzia nie odgwizdał ewidentnego faulu na Kowalczyku, z ławki rezerwowych MKS-u wyleciał trener bramkarzy Grzegorz Świtała, ale trener Konwiński każe mu siadać. Nerwy nie ponoszą trenera gospodarzy.

• Trzecia zmiana w Bytovii. Jastrzembski za Korta.

• I Formela za Klichowicza.

• Mąka za Surdykowskiego.

• Zdobywca gola Sebastian Deja ukarany żółtą kartką.

• Nowacki z 25 metrów minimalnie obok słupka. Przewaga MKS-u rośnie.

• Piękne uderzenie Dei, przy samym słupku bramki Laskowskiego, który nie miał żadnych szans na udaną interwencję. Remis w Kluczborku!

• GOOOOL!!!! SEBASTIAN DEJA!!!!

• Doskonała akcja Kluczborka!!! Prawym skrzydłem pociągnął Swędrowski, dograł po ziemi w pole karne do Kowalczyka, który strzelił! W ostatniej chwili Jasiński wślizgiem blokuje strzał. To była wymarzona sytuacja na wyrównanie!

• Ponownie Niziołek, tym razem z dystansu! Niecelnie....

• Ładna akcja gospodarzy. W pole karne wrzucił Sobczak, Kowalczyk zgrał głową do Niziołka, który strzelił z woleja. Jego uderzenie leciało jednak zbyt blisko środka bramki i złapał je Laskowski.

• I Deja za Ariana. Trzy zmiany na raz w ekipie gospodarzy.

• Swędrowski za Kojdera.

• Sobczak za Nitkiewicza.

• Niesamowity jest dziś Laskowski. Znowu doskonale piąstkuje, tym razem wrzutkę Orłowicza.

• Nowacki uderzył, piłka odbita od muru ląduje w rękach Laskowskiego.

• Może być groźnie, rzut rożny dla MKS-u z 23 metrów.

• I tak jak w pierwszej połowie na murawie bardzo mało się dzieje.

• Kort z wolnego, ale obija mur i tylko rzut rożny dla gości.

• Uszalewski obejrzał kartkę. Rzut wolny z 20 metrów mają goście.

• Kowalczyk dośrodkował z lewej strony, ale dobrze piąstkuje Laskowski. Nadal 1:0 dla Bytovii.

• Marek Opałacz ukarany żółtą kartką za faul na Niziołku przy bocznej linii boiska.

• Pierwsze dośrodkowanie w II połowie wykonał Marcin Nowacki, ale prosto w ręce Laskowskiego.

• Gramy! Przed nami drugie 45 minut meczu!

• Piłkarze wyszli już na drugą połowę i zaraz od środka rozpoczną gospodarze.

• Koniec pierwszej połowy meczu. Niespodzianka w Kluczborku, grająca w osłabieniu Bytovia prowadzi z MKS-em 1:0.

• GOL!!! 1:0 dla Bytovii! Mateusz Klichowicz sam na sam z Pogorzelcem i strzałem po krótkim rogu daje prowadzenie gościom.

• Kowalczyk ukarany żółtą kartką za faul wyprostowaną nogą w kostkę Wilczyńskiego. Nerwowo jest teraz na murawie, ale mecz w końcu nabrał rumieńców.

• SŁUPEK! Niziołek z wolnego podyktowanego za faul na Kowalczyku trafia w słupek. Piłka przeszła jeszcze po ręce Laskowskiego!

• Kożans wylatuje z boiska!!! Znowu wyścig 1 na 1 z Kowalczykiem przegrał Kożans, był zmuszony faulować "Kowala", który wychodził na czystą pozycję! Bytovia gra w 10!

• Kowalczyk faulowany!!!

• Kowalczyk ścigał się teraz z Jasińskim i powoli go wyprzedzał. Sędzia jednak odgwizdał dość wątpliwy faul

• Uszalewski niepotrzebnie podał do Pogorzelca, który nieco spanikowany podał piłkę wprost do Dawida Korta. Na szczęście Oskara Kort sam się zakiwał.

• Nie ma zbyt dobrych sytuacji jak na razie w tym spotkaniu. Pogoda piękna, a mecz jakiś senny.

• Surdykowski wpadł w pole karne MKS-u i wstrzelił piłkę mocno po ziemi wzdłuż bramki, ale dobrze wybił ją przed pole karne. Tam dopadł do niej Opałacz i zdecydował się na strzał, ale dobrze zablokował go Ganowicz.

• Zarysowuje się przewaga MKS-u. Grę w środku pola uporządkowali Niziołek i Arian.

• Znowu Kojder przed szansą, ale tym razem dogrywał w pole karne, główkował Kowalczyk, ale wspaniale wyciągnął tę piłkę Tomasz Laskowski. Piękna interwencja!

• Pierwsza dobra sytuacja dla gospodarzy. Kojder uderzył z półobrotu po dograniu Nitkiewicza ze skrzydła, ale nie trafił w bramkę.

• Na boisku panuje całkowity chaos, żadna z drużyn nie potrafi wymienić 3-4 podań. Teraz na placu gry leżał Nitkiewicz, ale szybko się pozbierał i gramy dalej.

• Zaczynamy mecz! Od środka goście.

• Piłkarze wychodzą właśnie na murawę, na trybunach sporo ludzi, cała "kryta" zapełniona.

• Sędzią dzisiejszego meczu jest Tomasz Radkiewicz, na liniach pomagać mu będą Marcin Hankiewicz i Maciej Majewski, a sędzią technicznym będzie Paweł Malec. Cała czwórka reprezentuje Łódzki ZPN.

• Piłkarze zeszli już z murawy i za kilka chwil ponownie się na niej pojawią. Do rozpoczęcia meczu zostało około 10 minut.

• Wczoraj odbyły się dwa mecze w I lidze. Zagłębie Sosnowiec pokonało 2:1 Chojniczankę, a Arka przegrała 0:1 ze Stomilem.

• Gospodarze podbudowani trzema zwycięstwami z rzędu chcą podtrzymać dobrą passę, a dziś nadarza się do tego świetna okazja, bo piłkarze Bytovii nie radzą sobie najlepiej. W ostatnich pięciu meczach zdobyli bowiem tylko 2 punkty.

• Na ławce Bytovii pozostają: Gerard Bieszczad, Adrian Chomiuk, Artur Formela, Chris Jastrzembski, Paweł Lisowski, Daniel Mąka i Mariusz Kryszak.

• Rezerwowymi w ekipie z Kluczborka są: Grzegorz Wnuk, Paweł Gierak, Szymon Sobczak, Tomasz Swędrowski, Radosław Kursa, Robert Brzęczek oraz Sebastian Deja.

• Gorąco witamy z oblanego słońcem stadionu w Kluczborku. Oba zespoły prowadzą już rozgrzewkę, a pogoda sprzyja dziś graniu w piłkę.