• Mikita próbował swojego szczęścia w ataku, ale jego uderzenie było niecelne

• Goście, co nie jest zaskakujące, spokojnie rozbijają ataki MKS-u Kluczbork i koncentrują się na obronie prowadzenia

• Kluczbork atakuje, ale Swędrowski w dobrej sytuacji minął się jednak z piłką

• Brodziński strzelił mocno z rzutu wolnego, ale bardzo niecelnie

• Chojniczanka coraz bliżej wygrania tego meczu. Trzy punkty pozwolą gościom wydostać się przynajmniej na chwilę ze strefy spadkowej. Chojniczanka zbliży się do Kluczborka na trzy punkty

• Tomasz Lisowski za Przemysława Pietruszkę

• Michał Kojder za Łukasza Ganowicza

• Kolejna próba Kowalczyka, ale ponownie nieudana. Tym razem napastniku gospodarzy uderzył nad poprzeczką

• Miał nosa trener Pawlak, który wpuścił Rybskiego w odpowiednim momencie. Napastnik Chojniczanki wyszedł sam na sam z Pogorzelcem i pokonał golkipera gospodarzy

• Grzelak przeprowadził indywidualną akcję, którą zakończyłem strzałem już zbyt trudnym do obrony dla Pogorzelca

• Gooool! Chojniczanka prowadzi po bramce Rafała Grzelaka!

• Szybka odpowiedź piłkarzy MKS-u. Najpierw uderzenie Swędrowskiego zatrzymał Hładun, a po chwili w bramkę nie trafił Nizołek

• Szczęście uśmiechnęło się do gospodarzy, bo piłka po tym jak odbiła się od Brodzińskiego trafiła w słupek

• Początek drugiej połowy

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy bez goli

• Gospodarze spróbowali jeszcze zaatakować, ale zabrakło im jednak dokładności w najważniejszych momentach akcji - przede wszystkim w podaniach

• Podopieczni Andrzeja Konwińskiego podchodzą wysoko, chcą w końcówce jeszcze strzelić gola do szatni

• Najlepsza akcja i okazja dla gospodarzy! Nowacki podał do Kowalczyka, ten wyszedł sam na sam z Hładunem, podciął piłkę nad bramkarzem Chojniczanki, ale futbolówkę w ostatniej chwili z linii bramkowej wybił głową Kieruzel

• Goście zmarnowali jednak rzut wolny. Fatalny strzał

• Łukasz Ganowicz - za faul

• Pogorzelec poradził sobie ze strzałem Grzelaka

• Gospodarze dwukrotnie faulowali piłkarzy z Chojnic, ale w bezpiecznej odległości od swojej bramki

• Mikita na spalonym po zamieszaniu w polu karnym

• Pierwszy w meczu rzut rożny dla gości. Zrobiło się zamieszanie pod bramką Kluczborka, ale na strachu dla gospodarzy się skończyło

• Znowu Hładun ratuje gości! Akcję skrzydłem przeprowadził Kowalczyk, zagrał do Brzęczka, który poradził sobie z obrońcą, ale nie znalazł sposobu na golkipera MKS-u Kluczbork

• Około 300 kibiców na stadionie w Kluczborku, ale pewnie na ostatnią chwilę fani jeszcze pojawią się na stadionie

• Przed 16. kolejką w lepszej sytuacji są gospodarze, którzy zajmują 11. miejsce i mają 20 punktów. Chojniczanka natomiast jest w strefie spadkowej na 16. miejscu i ma w dorobku 14 punktów

• Pochmurnie dzisiaj w Kluczborku, tak jak w całej Polsce pewnie. Ale aura zapewne nie odstraszy kibiców

• Chojniczanka -rezerwowi: Podleśny - Bartoszewicz, Niedziela, Garbacik, Tomasz Lisowski, Rybski i Czerwiński

• MKS Kluczbork - rezerwowi: Wnuk - Gierka, Arian, Sobczak, Nitkiewicz, Deja i Kojder

• Znamy już składy obu drużyn, a więc czas na rezerwowych

• Zapraszam na mecz 1. ligi! MKS Kluczbork podejmuje dziś Chojniczankę Chojnice

• MKS Kluczbork - Chojniczanka Chojnice LIVE!

Zapowiedź: MKS Kluczbork - Chojniczanka LIVE! Najgorsza obrona w lidze zainkasuje kolejne gole?

W 16. kolejce pierwszej ligi MKS Kluczbork zagra u siebie z Chojniczanką Chojnice. Goście są w strefie spadkowej i chcą przerwać serię przegranych meczów. Oba zespoły przystąpią do sobotniego meczu w różnych nastrojach. Goście przegrali pięć ostatnich meczów ligowych, a po drodze ulegli też Legii Warszawa w Pucharze Polski. Chojniczanka musi przede wszystkim poprawić grę w obronie, bo w sześciu ostatnich meczach straciła 13 goli (w pięciu po dwie bramki, raz trzy gole). Zespół z Chojnic jest w strefie spadkowej i musi zacząć wygrywać, żeby nie stracić kontaktu z drużynami znad kreski.