• Koniec meczu! MKS Kluczbork bezbramkowo zremisował z GKS-em Bełchatów!

• Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

• Ostatnia zmiana także w ekipie gości. Za Nowackiego wszedł Arian.

• MKS coraz śmielej poczyna sobie w okolicach pola karnego bełchatowian.

• Ostatniej zmiany dokonuje Rafał Ulatowski, Gierszewski opuszcza plac gry, zastąpi go Flaszka.

• Kamil Nitkiewicz nie podnosi się z murawy, krótka przerwa w grze.

• Zmiana w GKS, za Papikjana pojawi się Zięba.

• Ganowicz dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale uderzał zbyt mocno.

• Zmiana w drużynie gospodarzy, Kowalczyka zmieni Giel.

• Strzał Marcina Flisa pozostawiał wiele do życzenia. Piłkarz GKS uderzał bardzo słabo, a Pogorzelec nie miał najmniejszych problemów z obroną.

• Groźnie pod bramką gości, prostopadłe podanie Kowalczyka do Orłowicza, który pilnowany przez rywali wycofał piłkę, ale nie miał do kogo zagrać.

• Sobczak zagrywał w kierunku Kowalczyka, ale to podanie w porę przeciął Klemenz.

• Rzut rożny dla goście, ale bez zagrożenia pod bramką gospodarzy. Grę od własnej bramki wznowił Pogorzelec.

• Marcin Flis został ukarany żółtą kartką.

• Zmiana także w Bełchatowie, za Wrońskiego wejdzie Serafin.

• Zmiana ekipie z Kluczborka, boisko opuszcza Kojder, zastąpi go Sobczak.

• Tomasz Swędrowski został ukarany żółtą kartką.

• Jak to się stało, że piłka nie wpadła do siatki?! Świetne podanie od Swędrowskiego otrzymał Niziołek, sprawnie minął obrońcę GKS i oddał bardzo mocny strzał na bramkę gości, ale futbolówka odbiła się od poprzeczki.

• Potężny strzał Łukasza Wrońskiego na bramkę MKS, ale Oskar Pogorzelec popisał się kapitalną interwencją!

• Kasperkiewicz źle uderzał i zmarnował próbę dośrodkowania do lepiej ustawionego partnera. Piłkę przejęli goście z Bełchatowa.

• Świetna kontra gości, Niziołek bardzo dobre odegrał futbolówkę do Kojdera, ale uderzał zbyt mocno i jego kolega nie był w stanie zapanować nad piłką.

• Rafał Niziołek został ukarany żółtą kartką.

• To mógł być gol! Swędrowski dośrodkowywał w kierunku Niziołka, ten zaś wpadł z piłką w pole karne i strzelił tuż obok słupka.

• Agwan Papikjan ładnie złożył się do strzału i uderzał na bramkę MKS. Zrobił to jednak minimalnie niecelnie.

• Nitkiewicz nieprzepisowo zatrzymywał Wrońskiego, rzut wolny dla gości.

• Pogorzelec wybił piłkę na aut, chociaż mógł odegrać ją do lepiej ustawionych kolegów.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy MKS Kluczbork bezbramkowo remisuje z GKS-em Bełchatów.

• Sędzia przedłużył pierwszą połowę o minutę.

• Niziołek dośrodkowywał z narożnika boiska, ale świetnie zachował się Lenarcik.

• Nitkiewicz został sfaulowany, MKS wznowi grę od rzutu rożnego.

• Rafał Niziołek zbyt łatwo stracił piłkę, na jego szczęście koledzy z drużyny zaasekurowali go i MKS nadal w jej posiadaniu.

• Nowacki wypatrzył Macieja Kowalczyka i odegrał do niego piłkę, jednak ten nie był w stanie jej opanować.

• Ostatnie kilka minut na boisku w Kluczborku upływa pod dyktandem gospodarzy. To beniaminek rozgrywek stwarza więcej dobrych sytuacji strzeleckich i stwarza zagrożenie pod bramką GKS.

• Ganowicz zagrywał piłkę z rzutu wolnego, ale ta nawet nie zagroziła bramce GKS.

• Piotr Witasik został ukarany żółtą kartką.

• Swędrowski biegł z piłką i był o krok od jej utraty, ale w ostatniej chwili zagrał do Nitkiewicza. Ten zdecydował się na oddanie strzału, jednak futbolówka znalazła się daleko obok bramki bełchatowian.

• Tym razem działo się pod bramką gospodarzy! Gierszewski popisał się efektownym rajdem prawą flanką, odegrał piłkę do Bartosiaka, a ten potężnie huknął na bramkę MKS. Jednak piłkę zatrzymał Oskar Pogorzelec, który zaprezentował fantastyczną paradę.

• Znów groźnie pod bramką GKS! Kowalczyk dośrodkowywał wprost pod nogi Niziołka, który źle złożył się do strzału i uderzał zbyt lekko. Paweł Lenarcik pewnie wyłapał futbolówkę.

• Bardzo niecelne dośrodkowanie Witasika, sędzia dyktuje kolejny już w tym meczu rzut rożny dla gospodarzy.

• Dośrodkowanie bełchatowian z rzutu wolnego, piłkę wybija Niziołek.

• Piłka po dośrodkowaniu Nowackiego z rzutu rożnego znalazła się na górnej siatce bramki bełchatowian.

• Trudny, techniczny strzał Macieja Kowalczyka, ale z problemami obronił Paweł Lenarcik.

• Bardzo aktywny w ofensywie jest dzisiaj Maciej Kowalczyk. Przed momentem napastnik MKS znów miał dobrą okazję, aby trafić do siatki rywali, ale jeden z defensorów bełchatowskiej drużyny zablokował jego strzał.

• Bardzo groźna akcja gospodarzy! Kowalczyk najwyżej wyskoczył do piłki po dośrodkowaniu Niziołka, oddał strzał na bramkę gości, ale futbolówka minęła o milimetry słupek!

• Tomasz Swędrowski zdecydował się na oddanie strzału z dystansu, ale zrobił to bardzo niecelnie i piłka powędrowała daleko od bramki GKS.

• Lukas Klemenz został ukarany żółtą kartką.

• Michał Kojder został ukarany żółtą kartką.

• Przepychanki na boisku między zawodnikami MKS-u i Bełchatowa. Z pewnością posypią się kartki.

• Niziołek fatalnie zagrywał do lepiej ustawionego kolegi, w efekcie futbolówkę przejęli rywale, ale na posterunku był czujny Swędrowski, który zablokował strzał przeciwnika.

• Bartosz Brodziński został ukarany żółtą kartką.

• Łukasz Wroński bardzo źle przyjmował piłkę, którą po jego błędzie przejęli gospodarze.

• Zapowiadało się na niezłą akcję gospodarzy spotkania, ale Maciej Kowalczyk w porę nie zdołał dojść do piłki.

• MKS gra dziś w biało- niebieskich strojach, zaś goście z Bełchatowa w czarno-zielonych trykotach.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

• Przed rozpoczęciem 10. kolejki "Brunatni" zajmowali siódmą pozycję w tabeli z dorobkiem czternastu punktów. Z kolei MKS Kluczbork plasował się na przedostatniej pozycji.

• GKS Bełchatów - rezerwowi: Buchajzer, Szymorek, Serafin, Zięba, Flaszka, Demaniuk.

• MKS Kluczbork - rezerwowi: Wnuk, Gierak, Arian, Giel, Sobczak, Kursa, Brzęczek.

• Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: MKS Kluczbork - GKS Bełchatów LIVE! Oba zespoły potrzebują zwycięstwa.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu MKS Kluczbork - GKS Bełchatów!