Okocimski KS Brzesko 0 - 0 ROW 1964 Rybnik

0

• Koniec spotkania! Okocimski i Energetyk zrobiły to co lubią najbardziej, czyli zremisowały.

• Dwie minuty doliczone przez sędziego.

• Zapowiadało się na dobrą akcję Okocimskiego, ale do zagranej na lewą stronę piłkę szybko dobiegł obrońca i przepchnął Stefańskiego.

• Na uderzenie z 22 metrów zdecydował się Darmochował, ale przymierzył prosto w plecy jednego z obrońców gości.

• Paweł Staniczek zastępuje Kamila Kosteckiego.

• Tym razem Muszalik ukarany za faul na Termanowskim, który wyprowadzał kontrę.

• Zaskakujące, bezpośrednie uderzenie Muszalika ze stojącej piłki! Poprzeczka!

• Żółta kartka za Nawrota, za wślizg blisko narożnika pola karnego.

• Z lewej strony wrzucał Termanowski, ale poradzili sobie po profesorsku defensorzy Energetyka.

• Co za sytuacja dla ROW-u! Oko w oko z bramkarzem stanął rezerwowy Bałuszyński, ale Pączek najpierw wybronił strzał, a po chwili wygarnął piłkę na rzut rożny!

• Szczęścia sprzed pola karnego spróbował Feruga, ale jego wolej był bardzo niecelny.

• Ostatnia zmiana w zespole Okocimskiego. Za Szewczyka na placu gry melduje się Bartosz Sobotka.

• Za Cisse wchodzi Łukasz Bałuszyński.

• Mało okazji bramkowych, mało strzałów w światło bramki - tak wygląda to spotkanie. Przed nami ostatnie 20 minut.

• W odpowiedzi akcję przeprowadził ROW. Z wrzutką poradzili sobie obrońcy, ale wybili piłkę wprost pod nogi Cisse. Senegalczyk długo się nie zastanawiał i kropnął nad poprzeczką.

• Całkiem nieźle do gry wprowadził się młody Termanowski, który umie przytrzymać i rozegrać futbolówkę.

• W ostatnich minutach wyraźnie zaczął przeważać Okocimski. Miejscowi sprawiają korzystniejsze wrażenie.

• Darmochwał wpadł w szesnastkę, przełożył piłkę na lewą nogę, ale w ostatniej chwili zablokowali go obrońcy.

• Marcin Nowacki za Kutarbę.

• Znakomita okazja dla OKS-u! Z najbliższej odległości strzelał Wojcieszyński, ale jakimś cudem bramkarz zostawił nogę i wybronił to uderzenie!

• Kolejna zmiana w ekipie gospodarzy. W miejsce Roberta Smolińskiego wchodzi Maciej Termanowski.

• Pączek wybija kolejne dośrodkowanie Krotofila.

• Bardzo aktywny jest dzisiaj na prawej stronie Krotofil, który swoimi wrzutkami nieustannie nęka bramkarza oraz defensywę Energetyka.

• Walczą oba zespoły, starają się, ale jak na razie niewiele z tego wynika. Ciągle czekamy na lepsze sytuacje i bramki.

• Było groźnie! Z prawej strony dośrodkowywał Darmochwał, lecz do piłki w polu karnym nie doszedł Szewczyk.

• Żołądź nie wyjdzie na drugą połowę, zastąpi go Wojciech Wojcieszyński.

• I rozpoczynamy drugą połowe spotkania!

• Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bez bramek w Brzesku.

• Stefański zszedł z lewej strony w pole karne, oddał strzał, ale niecelny.

• Cisse wyszedł sam na sam z Pączkiem, ale bramkarz gospodarzy okazał się lepszy!

• Świetna akcja Darmochwała, który uderzył z 25 metrów, ale Kajzer obronił. Będzie tylko rzut rożny.

• W natarciu goście, to Eneregetyk utrxymuję się dłużej przy pićłe, ale nie potrafi podejść pod pole karne gospodarzy.

• Z dystanu uderzał Michał szewczyk, strzał z ponad 30 metrów minął bramkę zaledwie o centymetry.

• Rzut rożny dla gospodarzy, Cisse zagrywał ręką, ale sędziew nie dyktuje karnego.

• Stefański uderzał na bramkę gości, ale strzał zablokowali obrońcy.

• Gospodarze próbują dziś atakować długimi piłkami, bardzo często w taki oto sposób szukany jest Michał Szewczyk.

• Za nami 30 minut spotkania i widowisko przy Okocimskiej może rozczarowywać.

• Z prawej strony po raz kolejny wrzuca Krotofil, ale nikogo nie było w polu karnym gospodarzy.

• Na trybunach słychać doping kibiców z Rybnika za to sympatycy gospodarzy milczą.

• Z wolnego uderzał Marcin Grolik, ale prosto w mur.

• Arek Ryś fauluje nakładką Cisse na 27 metrze, będzie okazja do gości

• Na boisku coraz ostrzej, kibice sprzeciwiają się decyzjom arbitra a na murawie po raz kolejny lerzał były gracz Okocimksiego Idrissa Cisse.

• Bardzo dobrze prezentuje się dzisiaj Bruno Żołądź, ciągle odbiera piłiki i bardzo mądrze rozpoczyna ataki gospodarzy.

• Przy piłce goście, którzy starannie przygotowują atak pozycyjny.

• Kartka dla Patryka Stefańskiego za dyskusje z arbitrem,

• Co za okazja, w doskonałej sytuacji znakazł się Michał Szewczyk, któy minąl bramkrza i został powalony na ziemie, sędzia nie dopatrzył się karnego!

• Na stadiony W Brzesku wchodzą właśnie kibice gości około 100 fanów.

• Dziś sporym zagrożeniem dla defensywy gospodarzy moze być ich były zawodnik Idrissa Cisse, rosły napastnik jest ciągle poddawany walce o górne piłki z defensorami "Piwoszy"

• O strzal z dystanu pokusił się Robert Smoliński, boczny obrońca gospodarzy uderzył z 30 metrów i zapachniało bramką dla gospodarzy.

• W tym sezonie ?Okocimskiego charakteryzuje wielka ambicja to właśnie dzięki niej udało im się wygrać w poprzedniej kolecje z Arką. Dziś równiez widac, że amibicji gracozm z Brzeska nie brakuje.

• Duże zagrożenie pod bramką Okocismkiego wywołuje Marek Krotofil, który co chwile "miesza" na prawej flance.

• Kartonik dla Michała Szewczyka, któy zatrzymał wślizgiem pędzacego Cisse.

• Póki co spotkanie toczone w bardzo spokojnym tempie, przy piłce jednak częściej utrzymują się gospodarze.

• Z atakiem ruszyli goście, z prawej strony piłke zagrywał Krotofil, ale obrońcy gospodarzy zarzegnali zagrożenie.

• Z wolnego na bramkę gospodarzy uderzał Krzawa, ale piłka trafiła w mur.

• Idrissa Cisse leży na murawie, został sfaulowany przez Michała Nawrota.

• Bruno Żołądź chciał uruchomić na skrzydle wchodzacego Piotra Darmochwała, ale zagrał niecelnie.

• Pierwsze minuty spotkania bardzo spokojne, obie ekipy utrzymują wysoki pressing.

• Na stadion w Brzesku zawitał szkoleniowec GKS - u Katowice Pan Kazimierz Moskal.

• Pan Jacek Małyszek po raz pierwszy zagwizdał w tym spotkaniu. Rozpoczynamy spotkanie!

• Piłkarze OKS - u rzucili w trybuny okolicznościowe koszulki.

• Obie ekipy wchodzą już na boisko, zawodnicy gospodarzy ubrani w historyczne retro stroje to z okazji 80 - lecia klubu.

• W ekipie gospodarzy niespodziewanie Wojciech Wojcieszyński usiadł na ławce rezerwowych. Trener Stach nie będzie mógł dzisiaj skorzystać z kontuzjowanych Shereniego i Konrada Wieczorka.

• Rezerwowi Energetyk: Marcin Skrzeszewski, Michał Adamczyk, Mateusz Słodowy, Mateusz Szatkowski, Łukasz Bałuszyński, Paweł Staniczek, Marcin Nowacki.

• Rezerwowi Okocimski: Aleksander Kozioł, Sani Goringo Abubakar, Konrad Cebula, Bartosz Sobotka, Tomasz Marut, Maciej Termanowski, Wojciech Wojcieszyński.

• Obie ekipy udały się do szatni, porzed nimi ostatnie wskazówki od trenerów. Przypomnijmy, że Okocimski i Energetyk w tym sezonie nie odnieśli porażki.

• Na murawie trwa rozgrzewka obu zespołów. Pogoda jest piękna, idealna do gry. Kibiców jak na razie niewielu, ale jest szansa, że frekwencja przed pierwszym gwizdkiem nieco się poprawi.

• Okocimski w tym sezonie wygrał dwa spotkania, trzy zremisował i tylko jedno przegrał. To daje podopiecznym Piotra Stacha 6. miejsce w ligowej tabeli. Przed własną publiczność Piwosze jeszcze nie zdołali wygrać. Energetyk z kolei zajmuje odległe 14. miejsce. W tym sezonie rybniczanie nie wygrali ani jednego meczu, mają na swoim koncie jedną porażkę.

• Witamy z Brzeska, gdzie zainaugurujemy 7. kolejkę 1. ligi. Okocimski zagra dzisiaj z Energetykiem ROW Rybnik. Zapraszamy na relację live!