Okocimski KS Brzesko 1 - 1 Flota Świnoujście

1

Flota Świnoujście

1

• To wszystko z Brzeska, dziękuję za uwagę i śledzenie naszej relacji LIVE!

• Koniec meczu! Dominujący w II połowie Okocimski dopina swego, strzela pierwszą bramkę po czterech meczach niemocy i wyszarpuje punkty w samej końcówce!

• Desperackie zrywy Floty, Kieruzel na spalonym.

• Gooooooool! 1:1! Niesamowita historia, po kotłowaninie w polu karnym do piłki dopada Wojcieszyński, strzał wybity z okolic linii bramkowej przez obrońcę Floty. Sędzia Szczech wskazuje na środek boiska! Okocimski wyrównue w dramatycznych okolicznościach!

• Po dośrodkowaniu Bodzionego z rzutu wolnego Śpiączka myli się o centymetry! Obok bramki!

• Brutalna końcówka meczu w Brzesku, napomnienie dla Wojcieszyńskiego (Okocimski).

• Sprytna górna piłka Nawrota zmusza Forenca do wyjścia z bramki i efektownego zgarnięcia futbolówki.

• Flota kończy mecz w dziesiątkę - drugą żółtą i czerwoną kartkę otrzymuje Marek Opałacz.

• Główka Zalepy zmierzająca w światło bramki wybita, chwilę później miękka centra Grzelaka ląduje w rękach Paleja!

• Niechciał powala szarżującego Śpiączkę, żółta kartka dla obrońcy OKS i rzut wolny dla Floty z 25 metrów.

• Centra odbija się od muru obrońców Floty.

• Wojcieszyński za chwilę dośrodkuje w pole karne z rzutu wolnego.

• Arifović powoli schodzi z boiska, zastąpi go Bartosz Śpiączka (Flota).

• Na dośrodkowanie Wieczorka nabiegał Szewczyk, nie sięgnął piłki wślizgiem.

• Bośniak zauważył, że Palej wyszedł z bramki i usiłował zaskoczyć go płaskim lobem - nieskutecznie.

• Ensar Arifović (Flota) ukarany żóltą kartką za niesportowe zachowanie.

• Teraz próbował Wojcieszyński, zdradliwy strzał spada wprost w ręce Forenca.

• Szewczyk marnuje akcję gospodarzy strzelając niecelnie z dwudziestu metrów.

• Sobotka zmienił Darmochwała (Okocimski).

• Jedna z nielicznych kontr Floty kończy się ofiarnym blokiem Rysia, szarżował Bodziony.

• Przerwa w grze, w kotłowaninie w polu karnym ucierpiał jeden z zawodników Okocimskiego.

• Darmochwał do końca walczył o piłkę, podaje wprost na głowę Szewczyka! Forenc wyciąga się jak struna i przenosi piłkę nad poprzeczkę!

• Szałek zapaśniczym chwytem powala Darmochwała,bez konsekwencji kartkowych.

• Zaplątany w drybling Szewczyk traci piłkę. "Piwosze" mają korner, sytuację ponownie ratuje przytomna obrona Floty.

• Dobrze piąstkuje Forenc. Przewaga gospodarzy rośnie z każdą chwilą.

• Rzut rożny dla Okocimskiego.

• Żółta kartka dla Opałacza (Flota).

• Piłkę w polu karnym przejął Darmochwał i wyłożył Burasowi. Młody pomocnik "Piwoszy" fatalnie pudłuje!

• Świetna piłka Burasa do Darmochwała, napastnikowi Okocimskiego niewiele zabrakło do wyjścia sam na sam z Forencem - szybszy bramkarz Floty Świnoujście.

• Piotr Kieruzel pojawił się na boisku w miejsce Martinsa Ekwuemego (Flota).

• ...a Termanowskiego zmienił Stefański.

• Piotr Stach dokonuje podwójnej zmiany. Buras wchodzi za Cebulę (Okocimski)...

• Za mocne dośrodkowanie Wojcieszyńskiego w pole karne Floty.

• Juniorskie błędy zawodników Okocimskiego, tym razem Wieczorek w prostej sytuacji gubi piłkę na aut.

• Bodziony źle składa się do strzału i to, co mogło być soczystym wolejem, kończy się za linią końcową.

• Wieczorek podprowadza piłkę i mocno strzela ze znacznej odległości, Forenc musiał się trochę rozciągnąć, żeby złapać ją w ręce.

• Niewiada strzela z dystansu, znacznie nad poprzeczką bramki Paleja.

• Teraz napomnienie od sędziego dla Jacka (Okocimski).

• Żółta kartka dla Konrada Wieczorka (Okocimski).

• Gwizdek sędziego Szczecha rozpoczyna drugą część meczu!

• Koniec I połowy meczu! Do przerwy Okocimski przegrywa z Flotą 0:1.

• Po rzucie wolnym Wojcieszyńskiego do piłki dopada Cebula... wolej obok słupka!

• Forenc za daleko wyszedł z bramki przy dośrodkowaniu z rzutu wolnego - Darmochwał uprzedzony przez Zalepę przy główce. Piłka trafia do Termanowskiego, strzał z daleka w rękach bramkarza Floty.

• Błyskawiczna kontra "Piwoszy" zepsuta przez Wieczorka. Jego płaskie podanie grzęźnie między obrońcami Floty.

• Ryś w ostatniej chwili wybija piłkę spod nóg rozpędzonemu Arifoviciowi.

• Szałek z rzutu wolnego trafia w poprzeczkę! Jarosław Palej stał jak wryty!

• Faul na Marku Niewiadzie, Flota ma rzut wolny z 25 metrów.

• Palej piąstkuje mocne dośrodkowanie Niewiady.

• Długa piłka Stasiaka w kierunku Grzelaka, skrzydłowy Floty długo zbierał się do strzału i został zablokowany przez Wieczorka.

• Obronie Okocimskiego przydałby się śpiwór - już któryś raz Palej musi wychodzić z bramki i ścigać się z napastnikami gości.

• Żółty kartonik dla Martinsa Ekwueme (Flota).

• Tłok w polu karnym Floty nie zwiastuje absolutnie niczego ze strony gospodarzy. Dośrodkowania fruwają nad głowami piłkarzy Okocimskiego.

• Mateusz Szałek wszedł za Jasińskiego (Flota).

• "Grajmy wyżej, nie wychodzimy w ogóle z szesnastki!" - denerwują się piłkarze Floty. Goście po zdobyciu gola cofnęli się do obrony.

• Ataki Okocimskiego nie ustają, tym razem w kierunku pola karnego źle zagrywa Cebula.

• Rośli obrońcy Floty nie mają problemu z wybiciem dośrodkowań gospodarzy.

• Próba Wojcieszyńskiego z ostrego kąta po rękach Forenca wychodzi na rzut rożny!

• Napastnicy Okocimskiego są za niscy na przejęcie centry Niechciała. Kontratak gości bez konsekwencji.

• Coraz częściej do głosu dochodzą gospodarze - wykończenie w zespole "Piwoszy" woła jednak o pomstę do nieba.

• Wojcieszyński z rzutu wolnego wprost w Grzelaka, brzeszczanie marnują szansę na dośrodkowanie w pobliże bramki Floty.

• To powinna być druga bramka! Niewiada minął kilku obrońców z Brzeska jak tyczki i wykłada piłkę Wrześniowi. Młodzieżowiec uderza z pierwszej piłki obok słupka!

• GOOOOOOOL! 1:0 dla Floty! Niefrasobliwe zachowanie obrony Okocimskiego przy dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Do dośrodkowania najwyżej wyskakuje Bodziony i kieruje piłkę do siatki przy słupku!

• Żółta kartka dla Radosława Jasińskiego (Flota).

• Długi wrzut z autu w pole karne, główka Zalepy mija bramkę Paleja.

• Kolejna kiepska decyzja Termanowskiego, pomocnik OKS za długo holuje piłkę i zagrywa do partnera znajdującego się na spalonym.

• Kąśliwy strzał Arifovicia z woleja po mocno improwizowanej akcji Floty, bez większych problemów broni Jarosław Palej.

• Faul Września w ofensywie.

• Termanowski wpadł w pole karne i miał do wyboru trzech partnerów, podanie po przekątnej nie znalazło adresata.

• Mały przestój w grze, piłkarze obu zespołów ścierają się w środku pola.

• Martins Ekwueme opuścił na moment murawę z powodu urazu.

• Osamotniony Michał Szewczyk podciągnął piłkę w głąb połowy Floty, nie miał jak rozegrać dalej. Niecelne podanie i strata młodego napastnika.

• Lewą stroną boiska urywa się Rafał Grzelak, dośrodkowanie byłego reprezentanta Polski wybite przez obrońców.

• Początek meczu w Brzesku! Od środka boiska rozpoczynają podopieczni Piotra Stacha.

• Obie jedenastki prezentują się kibicom na płycie murawy. Flota w czerwono-białych strojach, Okocimski tradycyjnie na biało-zielono.

• Arbitrem głównym dzisiejszego meczu jest Łukasz Szczech z Mazowieckiego ZPN. Na liniach pomagają mu Jakub Wójcik i Filip Sierant.

• Rezerwowi zajmują już miejsca na ławkach rezerwowych, początek spotkania za kilka chwil.

• W bramce "Piwoszy" zobaczymy dzisiaj Jarosława Paleja. Dla 37-letniego bramkarza Okocimskiego będzie to pierwszy mecz o punkty od... trzech lat. Ostatni raz między słupkami stał 4 września 2010 w spotkaniu przeciwko Olimpii Elbląg jeszcze w II lidze.

• Dla obu zespołów dzisiejsze spotkanie to szansa na wydostanie się ze strefy spadkowej. Okocimski walczy o drugie domowe zwycięstwo, z kolei Flota nie wygrała od siedmiu meczów.

• Na sektorze gości jest trzech kibiców ze Świnoujścia, sympatycy Floty mieli do przejechania ponad 800 kilometrów.

• Zimny wiatr i wczesna pora nie zachęcają lokalnych kibiców do przyjścia na mecz, na kwadrans przed pierwszym gwizdkiem na trybunach w Brzesku pustki.

• Rezerwowi Okocimskiego KS: Pączek, Buras, Stefański, Smoliński, Żołądź, Sobotka, Abubakar.

• Rezerwowi Floty: Kosiorek, Kieruzel, Szałek,Siedlarz,Mokwa, Śpiączka, Kolendowicz.

• Witamy serdecznie z Brzeska, gdzie w przedostatnim meczu rundy jesiennej I ligi ostatni w tabeli Okocimski Klub Sportowy zmierzy się z innym zespołem ze strefy spadkowej - Flotą Świnoujście. Zapraszamy na relację LIVE z tego spotkania!