Okocimski KS Brzesko

0

GKS Tychy

0

• Koniec spotkania. Bez bramek i emocji obyło się dzisiaj w Brzesku, gdzie Okocimski podzielił się punktami z GKS-em Tychy. Remis wydaje się sprawiedliwy, mimo, że więcej sytuacji stworzyli gospodarze.

• Trzy minuty doliczone.

• Nie dokończy meczu Mączyński, który zobaczył właśnie drugą żółtą kartkę.

• A także Mateusz Niechciał za Konrada Wieczorka. Komplet zmian za nami.

• Ostatnia zmiana u gości. Marcel Gąsior za Dzięgielewskiego.

• W ostatnich minutach nie oglądamy sytuacji podbramkowych. Czyżby remis odpowiadał obu zespołom?

• Adrian Chomiuk wchodzi za Mąkę. Ta zmiana pokazuje, że tyszanie będą już bronić remisu.

• Jeszcze jedna próba boiskowej riposty Carnoty, ale wyłapuje strzał Pączek.

• Sprzed pola karnego próbował szczęścia rezerwowy Buras, ale na posterunku jest bramkarz GKS-u.

• Ostatni kwadrans przed nami. Piłkarze nas dzisiaj nie rozpieszczają... Czy doczekamy się decydującego ciosu jednego z zespołów?

• Patryk Stefański wchodzi w miejsce Wojcieszyńskiego.

• Raz jeszcze na wysokości zadania stanął Igaz, skończyło się na rzucie rożnym dla miejscowych.

• Paweł Lisowski ukarany kartką.

• Starał się odpowiedzieć Patrik Carnota, ale strzelił obok bramki.

• To powinien być gol dla Okocimskiego! Igaz zatrzymuje uderzenie Darmochwała z najbliższej odległości!

• Zmiana w Okocimskim. Damian Buras za Macieja Termanowskiego.

• Aktywny jest Smółka, który stara się pokazać przed publicznością w Brzesku. Przed momentem jednak skiksował.

• Nie opanował futbolówki Smółka, a mogło być groźnie.

• Żółtym kartonikiem ukarany Mateusz Mączyński.

• Indywidualny rajd Dzięgielewski przerwany przez obrońców gospodarzy.

• Do pozycji strzałowej po dośrodkowaniu Mąki doszedł Smółka, zabrakło jednak precyzji przy wykończeniu.

• Zamieszanie po wrzutce z rzutu wolnego Małkowskiego, ostatecznie radzą sobie brzeszczanie.

• Kopczyk nabawił się kontuzji i musi opuścić boisko. W jego miejsce Tomasz Balul.

• Początek drugiej połowy. Bez zmian w obu zespołach.

• Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bez bramek i emocji w Brzesku. Liczymy na coś więcej po przerwie. Zostańcie z nami.

• Gospodarze domagają się rzutu karnego, po rzekomym faulu, ale sędzia nakazuje grać dalej.

• Pomocy medycznej potrzebuje Kopczyk, którego mocny strzał trafił prosto w głowę.

• W natarciu Okocimski, przed momentem zablokowane dośrodkowanie z bocznego sektora.

• W ostatniej chwili Mariusz Masternak zatrzymał w polu karnym Michała Szewczyka.

• Ależ sytuacja! Z najwyższym trudem Marek Igaz wybija uderzenie z główki Piotra Darmochwała! Będzie tylko rzut rożny.

• Teraz to goście więcej faulują. Wydaje się, że inicjatywę przejęli Piwosze. Czy doczekamy się bramki jeszcze przed przerwą?

• Ogromne zamieszanie w szesnastce goście, ale ostatecznie wybili defensorzy GKS-u.

• Jeszcze jedna próba strzału z wolnego w wykonaniu gospodarzy. Słabiutko (i niecelnie) Wojciech Wojcieszyński.

• Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Ukarany Ivica Zunić.

• Baaardzo niecelne uderzenie jednego z zawodników Okocimskiego z rzutu wolnego. Futbolówka przeleciała wysoko nad bramką.

• Wygrany pojedynek główkowy Łukasza Kopczyka, który przeskoczył rywala w walce o górną piłkę.

• Uparcie długich zagrań próbują tyszanie, radzi sobie z nimi bramkarz Okocimskiego.

• Siłę fizyczną zaprezentował Mateusz Mączyński, który przepchnął rywala przy linii końcowej.

• Sporo pracy w tym fragmencie przed Pączkiem. Tym razem golkiper gospodarzy wyszedł z bramki i uprzedził Smółkę. Było groźnie.

• Dobry strzał z dalszej odległości Łukasza Małkowskiego, ale pewnie interweniuje Marek Pączek.

• Dla odmiany rzut wolny dla miejscowych, tuż przy narożniku pola karnego. Strzał Bartosza Sobotki jednak prosto w mur.

• Zapędził się nieco za mocno Paweł Smółka - spalony.

• Póki co więcej faulują gracze Okocimskiego, ale warto podkreślić, że nie dopuszczają się przewinień bezpośrednio przed polem karnym.

• Na razie nie można mówić o przewadze żadnego z zespołów. Zarówno Okocimski jak i GKS grają rozważnie, bez ryzyka.

• Konstruowali akcję goście ze Śląska, ale w końcowej fazie niecelnie zagrywał Daniel Mąka.

• Zablokowany pierwszy strzał gospodarzy. Próbował Michał Szewczyk.

• Pierwszy gwizdek sędziego Jacka Małyszka, gramy.

• Najpierw minuta ciszy, by uczcić pamięć Tadeusza Mazowieckiego.

• W Brzesku pogoda bardzo dobra do gry. Na niebie nie ma chmur, a termometry wskazują blisko 13 kresek.

• Rezerwowi GKS: Piotr Misztal, Tomasz Balul, Damian Szczęsny, Adrian Chomiuk, Adam Imiela, Mateusz Grzybek, Marcel Gąsior.

• Rezerwowi Okocimski: Jarosław Palej, Sani Abubakar, Damian Buras, Mateusz Niechciał, Robert Smoliński, Patryk Stefański, Bruno Żołądź.

• Przyjście Jana Żurka całkowicie odmieniło tyszan, którzy dzięki serii trzech wygranych z rzędu, wydostali się ze strefy spadkowej. Aktualnie oba zespoły dzielą 4 pozycje i tylko 2 punkty.

• Ostatnio Piwosze mają problem z wygrywaniem spotkań. Podopieczni Piotra Stacha czekają na zwycięstwo od trzech kolejek. Ostatnio ta sztuka udała im się 5 października z Chojniczanką Chojnice (1:0).

• Witamy z Brzeska. Dzisiaj Okocimski zmierzy się z GKS-em Tychy. Zapraszamy na relację na żywo.