ŁKS Łódź

1

• Koniec meczu! ŁKS wygrywa mecz "o sześć punktów"!

• 10 żółta kartka w tym meczu! Uarany Konrad Kaczmarek

• Kontratak gości i Mieczkowski znów ratuje swój zespół broniąc strzał Artura Golańskiego.

• Piotr Darmochwał ukarany kartonikiem.

• Znowu zagranie w pole karne, znowu główka (tym razem Cisse) i znów broni Wyparło. Okocimski mimo osłabienia dąży do wyrównania.

• Wyparło broni główkę Urbańskiego.

• Trzecia zmiana również w ekipie gości. Artur Golański wchodzi w miejsce Poźniaka.

• Tomasz Ogar zmianie Pawłowicza. Ostatnia roszada w zespole Okocimskiego.

• Tomasz Baliga osłabia swój zespół! Druga żółta kartka dla piłkarza Okocimskiego, który musi przedwcześnie opuścić boisko.

• Efektownie przyjął piłkę Paweł Smółka i równie efektownie chciał strzelić. Uderzenie z woleja trafiło jednak w boczą siatkę.

• Po dośrodkowaniu Michała Oświęcimki strzelał Wojcieszyński, ale na posterunku był Wyparło.

• Przemysła Kita zmienia strzelca bramki Jakuba Więzika.

• W tej samej sytuacji kartka dla Jacka Kuklisa.

• Wojciech Wojcieszyński ukarany żółtą kartką.

• Aktywny Darmochwał znów pokusił się o uderzenie, ale piłkarze Okocimskiego mają dziś rozregulowane celowniki!

• Pierwsza zmiana w ŁKS. Daniel Brud wchodzi w miejsce Stąporskiego.

• Idrissa Cisse bardzo dobrze podał do Wojcieszyńskiego, a ten zdecydował się na strzał z pierwszej piłki. Znów zabrakło naprawdę niewiele do szczęścia.

• Darmochwał bardzo blisko wyrównania! Wszedł odważnie piłkarz "Piwoszy" w pole karne i strzelił na bramkę gości. Ta minęła minimalnie bramkę gości. Było blisko.

• Mieczkowski z trudem wybija piłkę na rzut rożny, by po chwili znów interweniować po główce Kaczmarka. SPoro pracy ma w drugiej połowie golkiper Okocimskiego.

• Dobra próba Wojciecha Wojcieszyńskiego z dystansu. Pewnie ten strzał wybronił jednak Wyparło.

• Druga zmiana w drużynie gospodarzy. Michał Oświęcimka zmienia Pawła Pyciaka.

• Tym razem Mieczkowski przesadził z wyjściem z bramki. Przy linii bocznej minął go Paweł Kaczmarek. Gdyby tylko lepiej dośrodkował pewnie byłaby druga bramka dla ŁKS.

• Znów groźnie pod bramką Okocimskiego, ale wysoko wyszedł Mieczkowski uprzedzając Kaczmarka.

• Błyskawicznie reaguje Krzysztof Łętocha wprowadzając na boisko Idrissę Cisse. "Djibril" wreszcie pokaże na co go stać?

• Strzelec bramki znów wpisuje się do sędziowskiego protokołu. Tym razem w rubryce "Żółte kartki".

• Dawid Mieczkowski poradził sobie jeszcze ze strzałem Konrada Kaczmarka, ale przy dobitce Więzika nie miał już nic do powiedzenia. ŁKS świetnie rozpoczął drugą połowę meczu!

• GOL dla ŁKS! Jakub Więzik!

• ŁKS ciągle utrzymuje piłkę na połowie rywala. Jacek Kuklis strzela z dystansu bardzo niecelnie.

• Już goście wywalczyli sobie rzut rożny, ale obrońcy gospodarzy łatwo poradzili sobie z dośrodkowaniem.

• Zaczynamy drugą połowę. Oba zespoły na razie bez zmian.

• Na boisku spotkały się dziś dwie drużyny z końca tabeli, ale emocjo do przerwy nie brakowało. W roli głównej wystąpili bramkarze, którzy mieli pełne ręce roboty. Oba zespoły potrafiły mocno zaatakować swojego rywala, ale żaden nie zrobił tego skutecznie. Pewne jest, że i Okocimski i ŁKS zagra dziś o zwycięstwo. Po przerwie może być zatem jeszcze ciekawiej.

• Koniec pierwszej połowy!

• Akcja znów przeniosła się pod drugą bramkę. Okocimski też wywalczył rzut rożny, a po nim strzelali najpierw Pyciak, a później Darmochwał. Świetnie wybronił jednak Wyparło.

• Po kontrze ŁKS goście wywalczyli rzut rożny. Po dobrym dośrodkowaniu Jakub Więzik trafił w słupek. Okocimski znów ma szczęście!

• Po rzucie wolnym ŁKS strzela gola, ale sędzia go nie uznaje! Arbiter uznał, że Mateusz Stąporski był na pozycji spalonej.

• Kolejna żółta kartka, tym razem dla Mateusza Urbańskiego.

• Po rzucie rożnym znów niebezpiecznie pod bramką gospodarzy. Mieczkowski ratuje jednak zespół wybijając piłkę znów za linię końcową boiska.

• Okres przewagi łodzian. Po faulu na Kuklisie, rzut wolny z okolic pola karnego Okocimskiego wykonywał ŁKS. Piłkę uratowali jednak obrońcy wybijając ją na korner.

• Żółta kartka dla Roberta Trznadla.

• Teraz to ŁKS przejął inicjatywę w środku pola. Gospodarze kontrują, ale nie wychodzi im to najlepiej, tak jak w akcji sprzed chwili kiedy Pyciak zagrał prosto pod nogi Sasina. Mecz za to się zaostrzył. Za chwilę faul, gwizdek, kartka...

• Żółta kartka dla Tomasza Baligi.

• Efektowne (z zamierzenie) uderzenie Konrada Kaczmarka łapie Mieczkowski.

• Niecelny strzał Pawła Sasina z dystansu.

• Tempo gry troszkę siadło. Przez ostatni kwadrans Okocimski miał dużą przewagę i dość mocno przycisnął łodzian. Gola strzelić się jednak nie udało.

• Tym razem nie obyło się już bez kartonika po ostrym faulu Stąporskiego na Wawryce.

• Teraz to mieliśmy efektowne zagrania. Piłkę z pola karnego szczupakiem wybił Mateusz Pawłowicz, ta spadła pod nogi Kuklisa, który nie zastanawiając się huknął ile sił w nogach. Niestety pomylił się znacznie.

• Sędzia na razie jest pobłażliwy. Za takie zagranie, jak faul na Balidze, Jacek Kuklis mógł dostać żółtą kartkę, ale na razie kończy się na słownej reprymendzie.

• Wyparło broni nieprzyjemny strzał Rafała Ceglińskiego.

• Kamil Poźniak ładnie wypatrzył Pawła Kaczmarka, a ten nieźle przymierzył w długi róg bramki Okocimskiego. Pomylił się nieznacznie.

• Po faulu na Balidze, z rzutu wolnego dośrodkował Wojcieszyński, ale tym razem Darmochwał główkował obok bramki.

• Sporo się dzieje od pierwszych minut na boisku w Brzesku. Atakują oba zespołu, jest sporo strzałów na bramkę, niezłe widowisko.

• Po rzucie rożnym głową uderzał Piotr Darmochwał, ale znów na posterunku był Wyparło, który wybił piłkę na korner.

• Dobry kontratak gospodarzy. Wyparło miał teraz problemy i wybił piłkę na róg po strzale Wojciecha Wojcieszyńskiego.

• Groźnie pod bramką Okocimskiego po zupełnie przypadkowej akcji. Mateusz Stąporski przejął w okolicach pola karnego i pomknął w stronę bramki, ale skuteczna interwencja Mieczkowskiego go powstrzymała.

• Lekkie zamieszenie pod polem karnym ŁKS. Piłkę uderzał Paweł Pyciak, ta jeszcze otarła się od innego zawodnika, ale Boodzio W. nie miał z tym większych problemów.

• Pierwsza dobra interwencja Dawida Mieczkowskiego. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bramkarz Okocimskiego wypiąstkował piłkę.

• Zablokowane podanie od Konrada Kaczmarka i mamy pierwszy rzut rożny dla ŁKS.

• Zaczynamy mecz w Brzesku!

• W Brzesku dziś bardzo ładna pogoda. Jest ciepło (ok 10 stopni) i słonecznie.

• Piłkarze są już na boisku. Gospodarze w białych strojach, a ŁKS na niebiesko.

• Również w Brzesku mówi się o zwolnieniu Krzysztofa Łętochy. - Z ŁKS-em gramy o sześć punktów. Nie możemy pozwolić sobie na jakąkolwiek stratę - przekonuje prezes "Piwoszy" Czesław Kwaśniak.

• - Wiemy, co się dzieje w tabeli. Mimo że nie zagraliśmy ostatnio tak jak chcieliśmy, to dół tabeli jest spłaszczony. To wymaga od nas zwycięstw. Nie możemy oglądać się na to, co robią rywale - przekonuje Dawid Mieczkowski, bramkarz "Piwoszy".

• Okocimski w tym sezonie wygrał dwa mecze - podobnie, jak ŁKS - ale oba na wyjazdach. Na własnym stadionie zdobył tylko pięć punktów, remisując w pięciu spotkaniach i przegrywając w trzech.

• Warte podkreślenie, że do bramki ŁKS wraca dziś Bogusław Wyparło. W meczu z Miedzią zagrał Adrian Olszewski, który zawalił gola.

• Oba zespoły są w fatalnym położeniu - tuż przed końcem rundy znajdują się w strefie spadkowej. Żeby spokojnie przepracować zimę trzeba dziś wygrać. Remis nie zadowoli nikogo. Jak donosi "Dziennik Łódzki" Marek Chojnaci gra dziś o swoją posadę.

• ŁAWKI REZERWOWYCH:

Okocimski: Aleksander Kozioł, Przemysław Bella, Konrad Wieczorek, Michał Oświęcimka, Idrissa Cisse, Tomasz Ogar

ŁKS: Adrian Olszewski, Mikołaj Barsukou, Daniel Brud, Artur Golański, Przemysław Kita, Agwan Papikyan, Dawid Sarafiński

• Znamy już składy obu zespołów. Za chwilę podamy ławki rezerwowych.

• Witamy w relacji live z meczu dwóch outsiderów 1. ligi. Okocimski podejmie dziś ŁKS Łódź.