Okocimski KS Brzesko 0 - 0 Sandecja Nowy Sącz

Okocimski KS Brzesko

0

Sandecja Nowy Sącz

0

• Koniec! Były sytuacje dla obu zespołów, ale zabrakło tego najważniejszego, czyli bramek. Okocimski - Sandecja 0:0.

• Jeszcze kartka dla Nawrota.

• Trzy minuty doliczone.

• Są sytuacje, ale obu zespołom brakuje skuteczności. Żaden z graczy nie może się dzisiaj wstrzelić.

• Niemal od razu po wejściu Zawiślan ukarany kartką za faul taktyczny.

• Ostatnia zmiana w meczu: Rafał Zawiślan w miejsce Piotra Kosiorowskiego.

• Spotkanie zbliża się do końca. Czy zobaczymy jeszcze jakieś bramki?

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego jeden z brzeszczan fauluje w ofensywie. Rozpoczynają goście z Nowego Sącza.

• Niedoszły strzelec bramki, Maciej Górski (Sandecja) ogląda żółtą kartkę za wejście od tyłu w Konrada Wieczorka.

• Wejście wyprostowaną nogą Damiana Burasa (Okocimski) ukarane żółtą kartką.

• Ostatnia zmiana u gospodarzy, Patryk Stefański w miejsce Konrada Cebuli (Okocimski).

• Piłka meczowa dla Sandecji! Maciej Górski kładzie Marka Pączka na ziemi i posyła piłkę do pustej bramki, jak spod ziemi wyrasta Wieczorek i wybija futbolówkę z linii bramkowej!

• Fauluje powracający Cebula, Sandecja ma rzut wolny z 30 metrów. Dośrodkowanie mija wszystkich potencjalnych adresatów w polu karnym.

• Płaskie podanie Darmochwała w pole karne wybija solidny Matej Nather.

• Zręczna kiwka Górskiego przyprawiona niecelnym podaniem na piąty metr przed bramką Pączka, partnerzy z ataku mają wielkie pretensje do młodego napastnika za to zagranie.

• Aktywny Badaljan już nie strzeli dzisiaj gola, zmienia go Fabian Fałowski (Sandecja).

• Precyzyjne dośrodkowanie trafia wprost na głowę Czarneckiego! Pączek wygina się jak struna, fenomenalna interwencja bramkarza OKS!

• Akcja przenosi się z jednej bramki pod drugą, tym razem z kornera dośrodkuje Sandecja.

• Obrońcy Sandecji nie mają większych problemów z pacyfikowaniem piłkarzy Okocimskiego przy stałych fragmentach gry.

• Rzut rożny dla Okocimskiego KS.

• Gdyby Górski był aktywniejszy, pewnie zauważylibyśmy go wcześniej :) Teraz zawodnik Sandecji kiwnął Żołędzia i Rysia, płaski strzał nie sprawia problemów Pączkowi.

• Damian Buras (Okocimski) zmienił Macieja Termanowskiego.

• Płaski strzał Margola z rzutu wolnego grzęźnie między obrońcami gospodarzy.

• Przysnęliśmy my, przysnął stadionowy spiker - w przerwie Bębenka zmienił Górski (Sandecja).

• Niesamowite! Po rzucie rożnym do piłki dochodzi Bruno Żołądź i w klarownej sytuacji strzela... wprost w swojego partnera z drużyny!

• Z "Szewą" już wszystko w porządku, młody piłkarz Okocimskiego wraca na boisko.

• Michał Szewczyk zauważalnie utyka i schodzi za linię boczną.

• Łukasz Grzeszczyk dobrze zauważa Badaljana, ustawienie Ormianina znacznie gorsze, niż podanie jego partnera - spalony.

• Ryś celną główką zażegnuje niebezpieczeństwo po dośrodkowaniu z kornera.

• Próba Grzeszczyka po nogach któregoś z brzeszczan wychodzi na rzut rożny.

• Rozpoczynamy drugą część derbów Małopolski w Brzesku!

• Obie drużyny już wróciły na płytę boiska, zaraz rozpoczęcie drugiej połowy.

• Sędzia Malec zaprasza piłkarzy obu drużyn na przerwę. Po pierwszych 46 minutach trudno wskazać faworyta - oba zespoły z Małopolski stwarzają sobie dobre okazje do zdobycia gola. Jedno jest pewne, w drugiej odsłonie przy Okocimskiej 34 nie zabraknie emocji. 0:0!

• Badaljaaan! Wysoki napastnik Sandecji świetnie odnajduje się w polu karnym przy dośrodkowaniach. Tym razem główkuje niewiele obok okienka!

• Termanowski miał okazję wypuścić Wojcieszyńskiego w tempo, zagranie młodego pomocnika Okocimskiego wprost pod nogi Nathera.

• Co za nieporadność Szewczyka! Napastnik "Piwoszy", co prawda z obrońcą na plecach, ale wyszedł sam na sam z Cabajem! Piłka zaplątała mu się pod nogami i były golkiper Cracovii bez problemu broni jego strzał!

• Z powodu urazu boisko opuścił Piotr Darmochwał (Okocimski), zastąpił go Bartosz (nie Piotr...) Sobotka.

• Do zmiany przygotowany jest Piotr Sobotka.

• Nather ratuje się wybiciem podania Cebuli na rzut rożny.

• Po dośrodkowaniu Margola niewiele zabrakło Grzeszczykowi do celnej główki! Powrót pomocnika Sandecji kończy się faulem i urazem jednego z brzeszczan, który teraz jest opatrywany za linią boczną.

• Przy dośrodkowaniu Bębenka z lewej strony boisku ponownie w dobrym miejscu i czasie znajduje się Arkadiusz Ryś.

• W asyście całej obrony Sandecji na strzał znienacka decyduje się Wojcieszyński! Obok słupka!

• Rzut wolny dla Okocimskiego, piłka będzie wkręcana w pole karne... główkuje Nather i wybija piłkę ze strefy niebezpieczeństwa.

• Podkręcona bomba Makucha z 20 metrów zakręca nad poprzeczką. Za wysoko, żeby zagrozić Markowi Pączkowi.

• Strata niewidocznego Cebuli w środku pola prokuruje kontratak Sandecji, dzięki przytomnej postawie Rysia nic konkretnego z niego nie wynika.

• Cabaj piąstkuje dokładną i mocną centrę Niechciała z rzutu rożnego.

• Spiker wzywa właścicieli dwóch samochodów na sądeckich numerach do przestawienia ich w inne miejsce. W centralnej Małopolsce kierowcy z okolic Nowego Sącza mają szczególnie wątpliwą renomę...

• Bardzo łatwo pomylić Badaljana z Grzeszczykiem, ale tym razem to Polak oddawał strzał na bramkę Pączka. Piłka po plecach obrońcy Okocimskiego wychodzi na rzut rożny, wybity przez brzeszczan.

• Sprytna, górna piłka do Badaljana... Ormianina ofiarnym wejściem uprzedza Marek Pączek. Bramkarz Okocimskieog ryzykował swoim zdrowiem na darmo, bo napastnik Sandecji był na pozycji spalonej.

• Do klubu fatalnych centr dołącza Marcin Makuch, dośrodkowanie prawego obrońcy Sandecji ląduje w malinach.

• Centra sądeczan z narożnika boiska jakimś cudem wyszła poza pole gry, zanim wylądowała w polu karnym Okocimskiego.

• Rzut rożny dla gości po strzale Kosiorowskiego i rykoszecie.

• Sędzia odgwizduje przewinienie Bębenka na Termanowskim w środku pola.

• Odważny przebój Darmochwała lewym skrzydłem czystym wślizgiem powstrzymuje doświadczony Makuch.

• Wojcieszyński w kotłowaninie w ostatniej chwili zagrywa prostopadłą piłkę do Szewczyka, napastnik Okocimskiego na wyraźnym spalonym.

• Tylko złe przyjęcie Grzeszczyka oko w oko z Pączkiem ratuje gospodarzy przed niechybną stratą bramki!

• Bębenek podciągnął piłkę i mocno uderzył po ziemi z szesnastki. Na posterunku powracający do bramki "Piwoszy" Marek Pączek.

• Kolejna próba z dystansu, tym razem strzał oddał Wojcieszyński, nad poprzeczką Cabaja.

• Składna akcja Okocimskiego, piłkę już w polu karnym przyjmuje Szewczyk. Strzał wypożyczonego z Wisły napastnika pozostawia wiele do życzenia, piłka ląduje nad bramką.

• Uwikłany w drybling Darmochwał traci piłkę na szesnastym metrze.

• O piłkę z Rysiem walczył Badaljan, pojedynek wygrywa młody stoper Okocimskiego. Od bramki Pączek.

• Pierwszy gwizdek sędziego Małka rozpoczyna derby Małopolski! Od koła środkowego zaczęli zawodnicy z Brzeska.

• Sędzia Paweł Malec z Łodzi wyprowadza obie jedenastki na murawę. Okocimski w tradycyjnych, biało-zielonych strojach, goście w niebiesko-czarnych kompletach.

• Kibice zauważają, że na półmetku rozgrywek w ubiegłym sezonie obecny dorobek punktowy Okocimskiego gwarantował "Piwoszom" miejsce poza strefą spadkową. Runda rewanżowa będzie prawdziwym testem dla Piotra Stacha i jego piłkarzy, choć bezpieczne miejsce od gospodarzy dzielą tylko trzy punkty.

• Niekwestionowanym faworytem dzisiejszych małopolskich derbów są właśnie goście, plasujący się na 8. pozycji w ligowej tabeli. Okocimski pozostaje czerwoną latarnią I ligi i okupuje ostatnie miejsce.

• Sandecja jest dzisiaj wspierana przez bardzo liczną grupę kibiców z Nowego Sącza, chyba najliczniejszą spośród wszystkich ekip wyjazdowych, które tej rundy pojawiły się przy Okocimskiej 34.

• W zespole gospodarzy brakuje kapitana Radosława Jacka. Etatowy stoper "Piwoszy" również nie wystąpi dzisiaj z powodu zawieszenia za żółte kartki.

• Najważniejsze osłabienie podopiecznych Ryszarda Kuźmy to dziś brak pauzującego za kartki Adriana Mójty i Petera Petrána, który leczy uraz.

• Zapowiedź dzisiejszego spotkania można przeczytać pod TYM linkiem.

• Rezerwowi Sandecji: Kozioł, Czertik, Kalisz, Górski, Zawiślan, Piotr Giel, Fałowski.

• Rezerwowi Okocimskiego KS: Palej, Sobotka, Stefański, Abubakar, Smoliński, Buras. Shereni.

• Witam serdecznie z Brzeska, gdzie już za kwadrans w ostatniej kolejce rundy jesiennej Okocimski Klub Sportowy w małych derbach Małopolski podejmie Sandecję Nowy Sącz. Zapraszam na relację LIVE z tego spotkania!