Olimpia Elbląg

2

Pogoń Szczecin

1

• Prawdziwa kolejka sensacji w 1 lidze. Remis Termaliki i porażki Zawiszy i Pogoni wykorzystały Piast Gliwice, Arka Gdynia i GKS Bogdanka, spłaszczając czołówkę tabeli. Zobacz aktualną sytuację w 1 lidze! Różnica między pierwszą a szóstą drużyną wynosi obecnie tylko pięć punktów!

• Koniec meczu! Sensacja w Elblągu!

• Hernani nie trafia w świetnej sytuacji. Lepszej może już nie być.

• Trzy minuty doliczone.

• Jeszcze desperackie próby Pogoni, ale bramkarz Olimpii wyłapuje dośrodkowanie.

• W odpowiedzi próba gospodarzy, ale Lubenow niecelnie uderzał z dystansu.

• Pogoń przycisnęła teraz gospodarzy, ale na razie nie potrafi sforsować po raz drugi defensywy Olimpii.

• Rzut wolny i niecelnie główkował piłkarz Pogoni Szczecin.

• Sotirovic nieudanie próbował lobować bramkarza.

• Lisiecki dostaje kartkę za niesportowe zachowanie.

• Lisiecki za Borskukowa.

• Chałas wykorzystał świetne dośrodkowanie Nadzijewskiego i głowa pokonał bramkarza Pogoni Szczecin.

• Gooool! Chałas na 2:1!

• Lewandowski w miejsce Kolendowicza.

• Kolendowicz za bardzo wypuścił sobie piłkę i z groźnie zapowiadającej się akcji nic nie wyszło.

• Za Tiszkiewicza wchodzi Pacan.

• Podanie wzdłuż pola karnego wykorzystuje Radler, strzelając do pustej bramki.

• Jeeest wyrównanie! Radler na 1:1!

• Pogoń próbowała odpowiedzieć, jednak Kolendowicz nie opanował piłki w polu karnym rywal. Pachnie sensacją w Elblągu.

• Błąd obrońcy Pogoni, który nonszalancko zachował się w polu karnym i piłkę przejął Chałas, po czym zdobył bramkę.

• Goooool dla Olimpi! Chałas!

• Za Zwolińskiego wchodzi Golla.

• Czoska dostaje kartkę za faul.

• Janukiewicz piąstkował piłkę, jednak Kołosow zza pola karnego strzelił z dobitki niecelnie.

• Chałas minimalnie niecelnie główkował. Teraz Olimpia zaatakowała Pogoń Szczecin.

• Chałas chciał rozpocząć kontratak Olimpii, jednak za mocno podał do partnera w poprzek boiska.

• Matwijów za mocno do Kołosowa i nieudany kontratak Olimpii.

• Budka ładnie przerywa akcje Olimpii na boku boiska .

• Sotirović w miejsce Ediego. Czy rozrusza gości?

• Ława dostaje kartkę za faul.

• Rzut wolny dla Pogoni, jednak po główce Hernaniego łapie piłkę Rogaczow.

• Kołosow przewracany w polu karnym w sytuacji sam na sam z obrońca jednak sędzia nie gwiżdże.

• Pogoń na połowie olimpii elbląg. Portowcy nie potrafią jednak przebić muru obrońców gospodarzy. Druzyna Sasala jest w bezradna i niedokładna.

• Pierwsze minuty drugiej połowy na razie spokojne. Pogoń cały czas próbuje atakować.

• Chałas zmienił w przerwie Koładkę.

• Początek drugiej połowy.

• Koniec pierwszej połowy po przeciętnej grze w pierwszej połowie.

• Sędzia doliczył jedną minutę.

• Żółta kartka dla Tiszkiewicza.

• Lubenow dośrodkował tym razem dokładnie jednak piłkę przejmuje Pogoń Szczecin.

• Olimpia znowu straciła piłkę po kilku podaniach i Bartosz Ława próbował wykorzystać ta sytuację. Jednak Rogaczow świetnie broni.

• Pogoń nie potrafi skutecznie zaatakować bramki rywali. Często podaje niedokładnie.

• Lubenow strzela zbyt lekko i z dobrej sytuacji nie wyszło zbyt wiele.

• Nadijewskij zagrywał ręką w polu karnym jednka sędzia nie dyktuje tego dla Pogoni Szczecin.

• Olimpia wywalczyła rzut wolny na środku boiska.

• Kołosow dostał dobre podanie od partnerów jednak poślizgnął się napastnik Olimpii Elbląg.

• Pogoń atakuje, jest nieskuteczna i kontry Olimpii są od razu powstrzymywane.

• Budka znalazł sie na obrzeżu pola karnego jednak dośrodkował wprost w bramkarza.

• Mateusz Górka ambitnie próbował przejąc piłkę jednak była zbyt mocno zagrana.

• Pogoń Szczecin dominuje i sporo roboty przy wyłapywaniu dośrodkowań ma Rogaczow bramkarz druzyny z Elbląga.

• Ława dobrze rozprowadza akcje jednak obrońcy Olimpii blokują sytuację już na środku boiska.

• Kolendowicz do Zwolińskiego jednak dośrodkowanie wybite z pola karnego Olimnpii Elbląg.

• Dobra wymiana kilku podań przez Olimpię jednak Lubenow kiksuje przy dośrodkowaniu.

• Zwoliński przejął piłkę przed polem karnym jednak strzelił zbyt lekko i Rogaczow broni.

• Lubenow niecelnie dośrodkowuje z boku boiska.

• Frączczak faulowany na połowie Olimpii.

• Frączczak groźnie strzelał zza pola karnego jednak Rogaczow broni przy słupku.

• Na stadionie około 1500 kibiców.

• Hernani wybija piłkę po stałym fragmencie Olimpii po chwili Nadijewskij uprzedził napastnika Pogoni.

• Czoska zablokowany w polu karnym.

• Edi trafia w mur w pierwszej akcji meczu.

• Rozpoczynamy mecz.

• Deszcz nie pada już i warunki do rozegrania meczu są korzystne.

• Kibice Pogoni Szczecin w niewielkiej grupie.

• Pogoń Szczecin: Janukiewicz, Budka, Hernani, Pietruszka, Radler, Frączczak, Ława, Edi, Akahoshi, Kolendowicz, Zwoliński rezerwowi: Fabiniak, Golla, Lewandowski, Rogalski, Kucharski, Sotirovic, Hricko

• Kibice Olimpii Olimpii Elbląg mają interesujący transparent.

• Witam wszystkich z deszczowego Elbląga gdzie miejscowa Olimpia zagra z Pogonią Szczecin.