Olimpia Elbląg

0

Warta Poznań

2

• Rzut wolny dla Olimpii kończy to spotkanie. Gospodarze przegrywają u siebie z Wartą Poznań 0-2 i po raz pierwszy od dłuższego czasu na własnym stadionie są pokonanymi. Dziękuje do zobaczenia.

• Sobieraj zatrzymuje nieprzepisowo Zaniewskiego i dostaje żółta kartkę.

• Ujek na ławce na boisku Ciarkowski.

• Kołodziejski w sytuacji sam na sam trafia w słupek!

• Łukasz Zaniewski strzela ale piłka znacznie mija bramkę Warty.

• Chwile po wejściu na boisko Iwan podaje do Iwanickiego a ten spokojnie z bliska do bramki.

• Na boisku Marcin Klatt.

• Niezła wrzutka Banasiaka do Iwana ale Sobański łapie piłkę.

• Na boisku przywitaliśmy Łukasza Zaniewskiego.

• Po kontrze nicelnie, daleko poza bramkę Budakovicia piłkę posyła Iwanicki.

• Po dobrej akcji skrzydłem Kołodziejskiego niecelnie nad poprzeczką strzelał Szary.

• Kartka dla strzelca bramki napastnika Warty.

• Na boisku z strzelca bramki Gajtkowskiego pojawia się Iwanicki.

• W Olimpii zmiana następnego wyróżniającego się zawodnika. Daniela Koczona zastępuje Bartosz Iwan.

• W akcji Koczon, który jednak nie sięgnał piłki. Napastnik Olimpii próbował szczupakiem strzelić w kierunku bramki.

• Zmiana w zespole Olimpii. Na boisku melduje się Banasiak, który zmienia dobrze spisującego się dziś Lyubenova.

• Świetna piłka do Koczona za plecy obrońców ale piłka dla Warty.

• Za faul kartka dla Pacana.

• Kartka za ten faul dla Wichtowskiego.

• Rzut karny dla Olimpii jednak Pacan nie trafia. Obrona Sobańskiego! Wcześniej faul na szarżującym Lubenovie, który minął kilku rywali w polu karnym.

• Bartosiak z pomysłem na długi róg, jednak szybszy obrońca. Za chwile Szary podobnie ale ciągle piłka nie jest w bramce Warty.

• Z rzutu wolego niecelnie, obok muru Kołodziejski.

• Syndrom ostatniego podania dzisiaj w Olimpii. Po dobrej akcji znów niecelne podanie w polu karnym Sobańskiego.

• Gajtkowski w polu karnym ale Budakovic na rożny.

• Rozpoczyna się druga połowa.

• Koniec pierwszej połowy. Olimpia-Warta 0-1.

• Po dośrodkowaniu Kaczmarczyka do piłki idealnie doszedł Lyubenov i strzelił z półobrotu w stylu Zidanea z finału Ligi Mistrzów ale tylko słupek!

• Dwóch piłkarzy Olimpii walczyło w polu karnym Sobańskiego ale pretensje o rzut karny nie były uzasadnione.

• Na bramkę Sobańskiego po zamieszaniu strzelał Kaczmarczyk.

• Kibice Olimpii także ustosunkowali się do walki Adamek-Kliczko skandując nazwisko polskiego boksera.

• Prostopadła piłka do Bartosiaka, który starał się minąć bramkarza, jednak ten nie faulował piłkarza Olimpii.

• Groźny strzał Koczona broni Sobański. Rzut rożny jednak nie przyniósł bramki dla Olimpii.

• Kołdziejski wyszedł do prostopadłej piłki ale strzelił nad bramką.

• Ciężko jest Olimpii dostać się w okolice bramki Warty. Gospodarze czekają na kontry i starają się przejąć piłkę w środkowej części boiska.

• Gajtkowski w pole karne ale jego podanie uprzedza Pacan.

• Kaczmarczyk strzela zza pola karnego jednak spokojnie Sobański.

• Nieudana kontra Olimpii po podaniu Bartosiaka.

• Tym razem Szary jako skrzydłowy ale dośrodkowana przez niego piłka mija napastników.

• Aktywny Kołodziejski wrzuca w pole karne ale Wichtwski wybija!

• Daniel Koczon z ostrego kąta mocno strzelał ale wprost w Sobanskiego!

• Lyubenov dśsrodkował z rzutu wolego wprost w ręce bramkarza.

• Kołodziejski urwał się lewym skrzydłem ale dośrodkowywał wprost w Sobańskiego.

• Dużo chaosu w ekipie gospodarzy co starał się wykorzystać Gajtkowski ale po przejęciu podał niedokładnie wzdłuż pola karnego.

• Na spalonym Reiss.

• Olimpia próbuje atak pozycyjny ale obrońcy Warty dobrze ustawieni.

• Jasiński leżał poza boiskiem ale goście nie przerwali akcji co skończyło się strzałem Gajtkowskiego w długi róg bramki.

• Kilka przerzutów na pole karne gospodarzy ale piłka dla Olimpii.

• Akcja Olimpii. Kaczmarczyk do Lyubenova ten dośrodkował ale Kołodziejski nie sięgnął.

• Bereszyński nie sięga piłki. Ta w rękach bramkarza.

• Pierwszy faul w meczu. Piłka dla Olimpii.

• Mecz rozpoczęty. Zaczyna Olimpia.

• Oba zespoły na murawie. Warta z strojach różowo-czarnych Olimpia w żółto-niebieskich.

• W meczu nie zagra obrońca Olimpii Staniek gdyż pauzuje za czerwona kartkę z meczu z Polonią Bytom.

• Dzień dobry,ze stadionu Olimpii Elbląg wita Państwa Michał Libuda. Przed nami mecz I ligi piłkarskiej pomiędzy miejscową Olimpią a Warta Poznań. W tym sezonie obie ekipy spotkały się już w rozgrywkach Pucharu Polski i wtedy lepsi byli gospodarze. Jak będzie teraz? Zapraszam.