0

Arka Gdynia

3

• Arbiter kończy mecz. Arka wysoko wygrała w Grudziądzu!

• Z rzutu rożnego dogrywał Bartosz Ława, a Michał Nalepa uderzył wysoko nad poprzeczką.

• Arbiter doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

• Czerwona kartka dla Marcina Kaczmarka za faul taktyczny na Pawle Wojowskim.

• Strzał Arkadiusza Aleksandra bez problemów wyłapał Jakub Miszczuk.

• @Dani Alan Fialho zagrał kilkanaście meczów w rezerwach Legii. A jako ciekawostkę można podać fakt, że jego prababcia pochodziła z Polski. Fialho posiada też polski paszport.

• Marcin Kaczmarek strzelał na bramkę Jakuba Miszczuka. Uderzenie na wiwat. Od bramki rozpocznie golkiper Arki.

• Łukasz Kowalski ukarany żółtą kartką.

• Paweł Wojowski znalazł się w dogodnej sytuacji po błędzie defensywy Olimpii. Piłkarz Arki nieczysto trafił jednak w piłkę.

• Michał Łabędzki faulował Macieja Wardzińskiego i zobaczył żółtą kartkę.

• Arka w defensywie, a gospodarze bez pomysłu na grę. Piłkarze Olimpii grają już na długie wrzutki na rosłych napastników.

• Za Marcusa da Silvę wchodzi Łukasz Kowalski.

• Maciej Wardziński melduje się na boisku w miejscu Michała Szuberta.

• Kapitalna okazja dla Olimpii. Trzepacz chciał sprytnym uderzeniem przelobować Jakuba Miszczuka. Piłkarz gospodarzy przeniósł jednak futbolówkę minimalnie ponad bramką.

• Zamieszanie w polu karnym Arki. Do piłki ostatecznie dopadł Maciej Rogalski i huknął minimalnie obok bramki Jakuba Miszczuka.

• Za Roberta Szczota wchodzi Marcin Smoliński.

• Michał Łabędzki w akcie desperacji uderzał z 40 metrów.

• Tymczasem na sektorze gospodarzy prezentowana jest oprawa "Śmierć wrogom ojczyzny". Pojawiły się też petardy hukowe.

• Denis Popović uderzał z dystnasu. Strzał zawodnika gospodarzy kompletnie nieudany.

• Na pozycji spalonej po raz kolejny został złapany Arkadiusz Aleksander.

• Akcja rezerwowych. Oskar Trzepacz dograł piłkę do Adam Cieślińskiego. Strzał tego drugiego minimalnie nad poprzeczką.

• Antoni Łukasiewicz wchodzi za Grzegorza Lecha.

• Za Bartosza Jarocha wchodzi Oskar Trzepacz.

• Alan Fialho złapał za rękę rywala i otrzymał drugą żółtą kartkę. Arka gra w dziesiątkę.

• Arka nie ustaje w atakach. Po wyrzucie z autu piłka w polu karnym trafiła do Michała Szuberta, a ten uderzył ponad bramką Łukasza Sapeli.

• Po dośrodkowaniu Marcina Kaczmarku Michal Piter-Bućko strzelał głową, ale futbolówka poleciała nieznacznie ponad poprzeczką.

• Piłkarze Olimpii w ataku pozycyjnym. Podopieczni Dariusza Kubickiego kompletnie nie mają jednak pomysłu na grę.

• Marcus da Silva główkował po rzucie rożnym. Brazylijczyk tylko lekko trącił piłkę i pewnie złapał ją Łukasz Sapela.

• Arka miała okazję na kolejnego gola. Michał Szubert dogrywał piłkę w kierunku Pawła Wojowskiego, Strzelec trzeciego gola dla Arki minimalnie spóżnił się do tego zagrania.

• Adam Cieśliński zastąpił Dariusza Kłusa.

• Gramy. Rozpoczęła się druga połowa spotkania w Grudziądzu.

• Tak grającej Arki w tym sezonie chyba jeszcze nie oglądaliśmy. Piłkarze z Gdyni zupełnie zdominowali pierwszą połowę. Inna sprawa, że gospodarze niespecjalnie przeszkadzali arkowcom. Kibice Olimpii podziękowali za grę swoim piłkarzom przeraźliwymi gwizdami.

• Koniec I połowy! Arka w Grudziądzu demoluje Olimpię

• Arbiter doliczył jedną minutę do regulaminowego czasy gry.

• Macin Kaczmarek uderzył z naarożnika pola karnego. Futbolówka została zablokowana przez obrońców Arki.

• Glauber znakomicie dośrodkował w pole karne do nabiegającego Pawła Wojowskiego, a ten huknął prawą nogą nie do obrony. Arka gra dzisiaj koncertowo.

• GOOOOOL! 3:0 dla Arki! Paweł Wojowski

• Marcin Warcholak ukarany żółtą kartką za faul taktyczny.

• Denis Popović uderzył z rzutu wolnego z około 25 metrów. Strza zawodnika Olimpii poszybował ponad poprzeczką.

• Marcus da Silva odebrał futbolówkę defensorowi Olimpii. Przebiegł z nią kilkanaście metrów i zdecydował się na strzał, który zaskoczył Łukasza Sapelę.

• GOOOOOOOL! Marcus da Silva

• Strzał z rzutu wolnego Bartosza Ławy i Łukasz Sapela był na posterunku. Bramkarz Olimpii wyłapał uderzenie, które zmierzało w krótki róg.

• Żółta kartka dla Michala Piter-Bućko

• Michał Szubert w nieprzepisowy sposób został powstrzymany przez Michala Pitera-Bućko. Arka będzie miała dobrą sytuację - rzut wolny z narożnika pola karnego.

• Arkadiusz Aleksander złapany na pozycji spalonej. W tej sytuacji do napastnika Olimpii piłkę dogrywał Denis Popović.

• Jeszcze jedno uderzenie Roberta Szczota. Tym razem Jakub Miszczuk odbił futbolówkę na rzut rożny.

• Robert Szczot zdecydował się na strzał z ponad 30 metrów. Piłkę po strzale piłkarza Olimpii wyłapał Jakub Miszczuk.

• Alan Fialho obejrzał żółty kartonik za ostre wejście w nogi rywala.

• Arka cały czas w natarciu. Strzał Marcus da Silvy zablokował Michal Piter-Bućko.

• Kontra Arki, po której Grzegorz Lech zdecydował się na strzał. Piłkarz Arki mógł chyba lepiej rozwiązać tę sytuację.

• Kibice Arki dotarli na mecz i z sektoru gości wspierają swoją drużynę.

• Po dośrodkowaniu Bartosza Ławy z rzutu wolnego do uderzenia głową doszedł Marcus da Silva. Strzał Brazylijczyka obronił Łukasz Sapela.

• Krzysztof Sobieraj uderzał z rzutu wolnego. Piłka trafiła w głowę Kłusa i wyszła na rzut rożny.

• Rzut wolny dla Arki po faulu na Bartoszu Ławie.

• Piłkarze Olimpii wyglądają na lekko oszołomionych po stracie gola. Arkowcy mieli dwie okazje do kontrataku. Za każdym razem niedokładne podanie przerywało kontry gości.

• Udana akcja Arki. Michał Szubert w polu karnym wycofał piłkę do Alana Fialho. Brazylijczyk przyjął futbolówkę i strzelił na bramkę. Futbolówka między nogami Sapeli wpadła do siatki.

• GOOOOOOL!Alan Fialho

• Uderzenie Roberta Szczota z 18 metrów bez problemów złapał Jakub Miszczuk.

• Grający dzisiaj w masce lewy obrońca Olimpii Marcin Woźniak wywalczył rzut rożny.

• Marcin Kaczmarek podał do Denisa Popovicia. Zawodnik Olimpii oddał groźny strzał z około 20 metrów. Uderzenie nieznacznie minęło bramkę Jakuba Miszczuka.

• Rajd Marcina Warcholaka lewą stroną boiska, ale dośrodkowanie piłkarza Arki było nieudane. Nikt z piłkarzy gości nie podążył też, żeby zamknąć zagranie Warcholaka.

• Po rzucie wolnym nie było zagrożenia w polu karnym gospodarzy. Teraz przewinił Paweł Wojowski.

• Marcus da Silva faulowany. Sędzia Lizak pokazał, że arkowcy zaczną od stałego fragmentu gry.

• Olimpia Grudziądz rozpoczęła mecz od mocnego uderzenia. Arkadiusz Aleksander znalazł się w wybornej sytuacji przed bramką gości,. Piłkarz Olimpii oddał strzał głową z trzech metrów i przestrzelił.

• Szymon Lizak rozpoczął spotkanie. Gramy!

• Piłkarze obu drużyn są już na placu gry. Za moment pierwszy gwizdek sędziego dzisiejszego spotkania. Obyśmy doczekali się emocjonującego widowiska.

• Frekwencja jak na razie w Grudziądzu nie bardzo dopisuje. Kibiców jest na razie nie więcej niż 300.

• Nieomal dokładnie rok temu, bo 9 listopada 2013 roku, piłkarze Arki grali w Grudziądzu i pokonali Olimpię 3:1. Powtórzenie tego wyniku w sobotnim meczu byłoby jak najbardziej pożądanym przez gdyńskich piłkarzy. O to jednak nie będzie łatwo.

• Ławka rezerwoych Olimpii: Michał Wróbel, Adrian Bielawski, Adam Banasiak, Marcin Smoliński, Łukasz Suchocki, Adam Cieśliński, Oskar Trzepacz

• Ławka rezerwowych Arki: Łukasz Skowron, Antonio Calderon, Aleksander Jagiełło, Łukasz Kowalski, Antoni Łukasiewicz, Michał Marcjanik, Maciej Wardzińsk

• Zapraszamy na relację na żywo z meczu, w którym Olimpia Grudziądz podejmie Arkę Gdynia.