Olimpia Grudziądz 0 - 0 Chojniczanka Chojnice

Olimpia Grudziądz

0

Chojniczanka Chojnice

0

• Koniec spotkania, ostatni gwizdek Adama Lyczmańskiego. Mecz kończy się bezbramkowym remisem, a relację przeprowadził dla Państwa Mątewski Dawid.

• Goście atakują, rzut rożny dla Chojniczanki.

• Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry, a na boisku leży jeden z obrońców Olimpii który został poszkodowany w starciu z rywalem.

• Olimpia jak i Chojniczanka próbuje atakować lecz bezskutecznie. Jedna jak i druga strona przerywa akcje sobie wzajemnie nie stwarzając zagrożenia.

• Również zmiana w Olimpii. Rogalskiego zmienia Patryk Skórecki.

• Zmiana w drużynie gości. Schodzi Siemaszko, a jego miejsce zajmie Czerwiński.

• Olimpia i Chojniczanka jakby bez większego pomysłu konstruują swoje akcje, licząc bardziej na szczęście.

• Kaczmarek do Cieślińskiego w polu karnym, ten odgrywa świetnie do Popovicia, a ten strzela niecelnie nad bramką!

• Rzut rożny dla Olimpii. Dośrodkowanie Kaczmarka i po świetnej główce zawodnika Olimpii piłką ląduje tuż obok słupka bramki.

• Zmiana w Chojniczance. Za Grzelaka wchodzi Feciuch.

• Olimpia w ataku. Akcja Kaczmarka z Kurowskim zakończona wrzutką, całą akcję przerwał arbiter gwizdkiem i rozpocznie Chojniczanka.

• Zmiana również w Olimpii. Elsnera zmienia Kamil Kurowski.

• Zmiana w Chojniczance. Z boiska zszedł Suchocki, a w jego miejsce Bartłomiej Niedziela.

• Rzut rożny dla Chojniczanki, piłka zagrana na pierwszy słupek którą oddalił obrońca Olimpii.

• Akcja Jakuba Mrozika po którego strzale z interwencją miał problem Wróbel. Rzut rożny dla gości.

• Dośrodkowanie Jarocha zdecydowanie za mocna, piłka poszybowała dużo ponad bramką, a na stadionie pojawiają się pierwsze gwizdy wynikające z niezadowolenie kibiców.

• Kaczmarek ukarany żółtą kartką za faul na Chyle.

• Zmiana w Olimpii i pojawienie się drugiego napastnika! Smolińskiego zmienia Cieśliński.

• Uderzenie Grzelaka obok słupka lecz goście wciąż atakują - rzut rożny.

• Rzut wolny dla Chojniczanki. Bardzo blisko do bramki Michała Wróbla!

• Chwilę później ponownie Chojniczanka i rzut rożny dla gości. Od bramki Wróbel.

• Stały fragment stworzył zamieszanie w polu karnym Olimpii ale nic więcej poza strachem gospodarzy nie wynikło z tej akcji.

• Tym razem Woźniak fauluje Mrozika który próbował dojść do dochodzącej piłki. Rzut wolny dla gości z Chojnic.

• Faulowany Kaczmarek bez piłki, sędzia dyktuje rzut wolny w odległości trzydziestu metrów od bramki. Stały fragment bez korzyści dla gospodarzy.

• Olimpia lewą stroną, ponownie jak w pierwszej połowie Woźniak, a jego zagranie zbyt czytelne i lekkie. Bez problemu obrońcy gości.

• Piłkarze już na murawie! Gwizdek Adama Lyczmańskiego i rozpoczynamy drugą część spotkania. Zaczyna Chojniczanka!

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy bezbramkowy remis po wyrównanej grze.

• Arbiter dolicza minutę do regulaminowego czasu gry.

• Ogromne zamieszanie w polu karnym Olimpii po strzale Grzelaka, piłka po rykoszecie odbiła się lecz nikt nie był w stanie jej dobić. Zagrożenie oddalił Zalepa.

• Rzut wolny nic nie dał, a w odpowiedzi goście. Strzał Grzelaka i broni Wróbel - rzut rożny dla gościu który również nie przyniósł korzyści.

• Indywidualnie Kaczmarek w środku boiska, został powstrzymany nieprzepisowo i od rzutu wolnego Olimpia.

• Ponownie Chojniczanka, tym razem w roli głównej Suchocki który uderzył za mocno, a w konsekwencji przeniósł piłke nad poprzeczką.

• Uderzenie bodajże Lisowskiego obok słupka bramki Michała Wróbla!

• Rzut rożny dla Olimpii wywalczony przez Rogalskiego. Dośrodkowanie Popovicia odbija jeden z defensorów gości i ponownie stały fragment dla miejscowych.

• Uderzenie Rogalskiego z odległości pięciu metrów od bramki! Niestety dla gospodarzy, strzał był za lekki i ze spokojem Podleśny.

• Dobry odbiór Jarocha lecz niecelne podanie po którym ucierpiał w starciu z Grzelakiem Michał Łabędzki. W ataku Olimpia.

• Zamieszanie w polu karnym Chojniczanki, parę strzałów Olimpii zostało zablokowanych, a przy jednym gospodarze sygnalizowanie zagranie ręką, bez efektów. Cały czas atakują biało-zieloni.

• Na boisku leży Jaroch który ucierpiał w starciu z pomocnikiem gości. Jest zmuszony zejść poza boisko aczkolwiek pewnie za moment wróci.

• Rogalski lewą stroną, wypuścił Woźniaka ładnym zagraniem który dochodząc zagrał piłkę w pole karne. Podanie przeciął Kieruzel, oddalając zagrożenie.

• Dłuższa akcja Olimpii na połowie Chojniczanki, zakończona strzałem Elsnera który broni Podleśny.

• Ponownie gospodarze lewą stroną, tym razem Woźniak którego zagrania w pole karne, pozostawia wiele do życzenia.

• Akcja Olimpii lewą stroną przy czym wywalczony rzut wolny z którego ponownie za lekko zagrywał Popović lecz przy błędzie defensywy gości, zrobiło się małe zamieszanie.

• Jak na razie znacznie odważniej atakują goście, mają zdecydowanie za dużo miejsca w środku pola.

• Tym razem lewą stroną Suchocki i dobra interwencja Jarocha. Aut dla Chojniczanki.

• Strata Olimpii w środkowej części boiska i szybka akcja gości w której uderzał na bramkę Grzelak - niecelnie.

• Żółtą kartką ukarany Smoliński za faul w środku pola.

• Po rzucie rożnym nic nie wynikło zaś piłkarze trenera Pawlaka wychodzą pressingiem do biało-zielonych utrudniając rozgrywanie.

• Odważna gra gości z Chojnic, rzut rożny dla nich po dość dobrym dośrodkowaniu w pole karne.

• Rzut wolny dla Olimpii ale zbyt krótko uderzona piłka zapoczątkowała kontrę Chojniczanki po której do interwencji został zmuszony Wróbel.

• Odpowiedź Chojniczanki, akcja prawą stroną i zagranie do Grzelaka który nie potrzebnie się wycofał na wskutek dobrego wyjścia obrońców Olimpii.

• Pierwsza akcja Olimpii! Popović do Rogalskiego, ten próbował wrzucić piłke w pole karne lecz dobrze zachowuje sie defensywa gości.

• Pierwszy gwizdek arbitra i od środka rozpoczynają gospodarze! Aleksander do Popovicia i gramy!

• Piłkarze wychodzą na murawę - trwa hymn biało zielonych, a już za moment przywitanie, wybór stron i gramy!

• Zawodnicy schodzą do szatni - już za dziesięć minut pierwszy gwizdek Adama Lyczmańskiego!

• Zawodnicy obu drużyn aktualnie przeprowadzają rozgrzewkę, a my już wiemy że Łukasz Suchocki zagra w wyjściowym składzie gości wracając tym samym na stadion przy ulicy Piłsudskiego. Zapewne ma coś do udowodnienia biało-zielonym.

• Witamy prosto z Grudziądza! Już za dwadzieścia minut piłkarze Olimpii Grudziądz i Chojniczanki zaczną zmagania o ligowe punkty. Pogoda w te niedzielne popołudnie nie rozpieszcza gromadzących się widzów, miejmy nadzieje że emocje i widowisko które stworzą piłkarze, rozgrzeją nieco atmosferę.

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA OLIMPIA GRUDZIĄDZ - CHOJNICZANKA CHOJNICE

Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice

Biało-Zieloni przegrali na inauguracje rundy wiosennej z Flotą Świnoujście 0:1. Porażka sprawiła, że piłkarze Dariusz Kubickiego tracą kontakt ze ścisłą czołówką, bowiem do chociażby trzeciej Wisły Płock tracą już sześć punktów. W starciu z Chojniczanką będą musieli poradzić sobie bez Michala Pitera-Bućko, ponieważ Słowak w sobotnim meczu zobaczył ósmy żółty "kartonik" w tym sezonie i czeka go przymusowa pauza.

Jak sytuacja prezentuje się w Chojniczance? Ekipa Mariusza Pawlaka tydzień temu zremisowała z Chrobrym Głogów, chociaż wszystko wskazywało na to, że zdobędzie trzy punkty. Ostatecznie zespół z Chojnic stracił bramkę w 93. minucie. Na ten moment goście zajmują ósme miejsce.