Olimpia Grudziądz 1 - 0 Chojniczanka Chojnice

Olimpia Grudziądz

1

Chojniczanka Chojnice

0

• Koniec spotkania! Olimpia pokonuje Chojniczankę Chojnice 1:0! Strzelcem gola Brazylijczyk Nildo.

• Przemysław Pietruszka został ukarany drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką.

• Ostatnia zmiana w Olimpii, Skórecki zmieni Kaczmarka.

• Sędzia przedłużył mecz o cztery minuty.

• Kolejne uderzenie Patryka Mikity, tym razem gracz Chojniczanki strzelił zbyt lekko.

• Patryk Mikita zdecydował się na oddanie strzału z dystansu, piłkę bez problemu wyłapał Bartosz Fabiniak.

• Druga zmiana w ekipie Olimpii, Kurowski opuści plac gry, zastąpi go Wolski.

• Chojniczanka się nie poddaje! Oglądaliśmy dwie bardzo groźne akcje gości z Chojnic! Najpierw na bramkę Olimpii uderzał Feruga, ale Bartosz Fabiniak fantastycznie obronił ten strzał. Po chwili wyłapał też piłkę po dobitce Kostrzewy.

• Kolejnej zmiany dokonuje Mariusz Pawlak, Czerwiński pojawił się na boisku w miejsce Krzywickiego.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego, do piłki dopada Dariusz Kłus, ale koniec końców futbolówka odbiła się od jednego z graczy Chojniczanki i opuściła plac gry.

• To była bardzo nieudana centra Patryka Mikity, o której sam zawodnik z pewnością chciałby zapomnieć. Futbolówkę bez problemów wyłapał Bartosz Fabiniak.

• Pierwsza zmiana w Olimpii, Darmochwał zastąpił Banasiaka.

• Banasiak zagrywał z rzutu wolnego, futbolówka minęła mur, ale wpadła nie w do siatki, a w ręce Podleśnego.

• Patryk Mikita został złapany na spalonym.

• Olimpia, tak jak w pierwszej połowie, dominuje ba boisku. Kamil Kurowski mógł przed chwilą podwyższyć prowadzenie gospodarzy, ale piłka po jego strzale sprzed pola karnego powędrowała obok bramki Podleśnego.

• Marcin Kaczmarek zagrywał futbolówkę z rzutu wolnego, jednak ta powędrowała minimalnie obok słupka bramki Chojniczanki.

• Łukasz Kosakiewicz został ukarany żółtą kartką.

• I kolejna zmiana, Mikita zmieni Rybskiego.

• Pierwsza zmiana w Chojniczance, Feruga wejdzie za Lisowskiego.

• Zbyt mocne zagranie Bartlewskiego do Ciechanowskiego, futbolówka poza placem gry.

• Banasiak wpadł w bramkarza gości, sędzia odgwizdał faul.

• Olimpia przez całe spotkanie dominuje, ale dopiero teraz przekuwa swoją przewagę na gola! Do piłki, którą dośrodkowywał Kaczmarek najwyżej wyskoczył Nildo i głową wpakował ją do siatki rywali. Damian Podleśny był bez szans.

• Goooool! Nildo!

• Przemysław Pietruszka został ukarany żółtą kartką.

• To była najlepsza akcja Chojniczanki w tym spotkaniu! Przemysław Pietruszka uderzał na bramkę Olimpii, jednak futbolówka dosłownie o centymetry minęła słupek!

• Marcin Krzywicki próbował zacentrować, ale został zablokowany.

• Zbyt mocne dośrodkowanie Macieja Kostrzewy, grę od własnej bramki wznowił Bartosz Fabiniak.

• Obie drużyny rozpoczęły drugą część spotkania w takich samych składach jak pierwszą.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Olimpia Grudziądz bezbramkowo remisuje z Chojniczanką!

• Sędzia przedłużył pierwszą połowę o minutę.

• Jeszcze przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę gospodarze próbują przekuć swoją dominację na gola. Kaczmarek uderzał z krawędzi pola karnego, ale Podleśny z problemami obronił.

• Bartlewski odegrał piłkę do Banasiaka, ten z kolei przedłużył to podanie w kierunku Kaczmarka. Skrzydłowy Olimpii wypatrzył natomiast dobrze ustawionego Nildo i podał do niego, jednak Brazylijczyk nie zdołał opanować futbolówki.

• Kosakiewicz zdecydował się na oddanie strzału z ostrego kąta, jednak zrobił to bardzo niecelnie.

• Marcin Kaczmarek zagrywał piłkę z rzutu wolnego, ale uderzał zbyt mocno.

• Dobra wrzutka w kierunku Andrzeja Rybskiego, jednak gracz Chojniczanki nie zdołał skutecznie opanować futbolówki.

• Swojej szansy poszukał teraz Marcin Krzywicki, ale uderzał zbyt lekko i Bartosz Fabiniak pewnie wyłapał piłkę.

• Wojciech Lisowski został ukarany żółtą kartką.

• Paweł Zawistowski został ukarany żółtą kartką.

• Po raz kolejny niebezpieczeństwo pod bramką Chojniczanki stwarza Nildo. Brazylijczyk oddał strzał, ale futbolówka powędrowała obok bramki.

• I znów niebezpiecznie pod bramką Chojniczanki! Nildo uderzał z ostrego kąta, a futbolówka powędrowała minimalnie obok słupka bramki!

• Marcin Woźniak zdecydował się na oddanie strzału, ale uderzał zbyt lekko i w żaden sposób nie zagroził bramce Chojniczanki.

• Dośrodkowanie Woźniaka, futbolówkę przyjął Nildo uderzał głową. Wyglądało to na groźny strzał, jednak ostatecznie piłka padła łupem Podleśnego.

• Krzywicki wypatrzył Kosakiewicza i chciał zagrać piłkę w jego kierunku, w ostatniej chwili to podanie zablokował Malec.

• Olimpia rządzi i dzieli na placu gry. Goście nie zdołali jak na razie oddać nawet celnego strzału.

• Zawistowski próbował przedostać się w okolice bramki Olimpii, ale świetnym wślizgiem zatrzymał go Woźniak.

• Gospodarze atakują Chojniczankę z coraz większą mocą. Przed chwilą z bliskiej odległości uderzał Nildo, ale Podleśny zdołał sparować piłkę na rzut rożny.

• I znów Olimpia w natarciu! W pole karne gości wpadł Dariusz Kłus ii oddał strzał, który szczęśliwie zablokował jeden z obrońców chojnickiej drużyny.

• Niezła akcja Olimpii! Piłka powędrowała do Bartlewskiego, a ten znalazł się w doskonałej sytuacji i miał przed sobą tylko jednego gracza Chojniczanki w drodze do bramki. Graczowi Olimpii udało się wyminąć przeciwnika, ale uderzał zbyt lekko i Damian Podleśny nie miał problemów z obroną strzału.

• Zagotowało się pod bramką Chojniczanki. Piłka znalazła się w polu karnym, dopadł do niej Banasiak, jednak w ostatniej chwili jego strzał został zablokowany.

• Dośrodkowanie Kosakiewicza do Rybskiego, który koniec końców uderzał zbyt mocno i grę od własnej bramki wznowił Bartosz Fabiniak.

• Próba dośrodkowania do Kaczmarka, początkowo piłka nie trafiła do adresata, ale gracz Olimpii wykazał się determinacją i zdołał odebrać ją rywalowi.

• Dobra wrzutka w kierunku Banasiaka, ale jeden z obrońców Chojniczanki zdołał przechwycić futbolówkę.

• Woźniak dośrodkowywał na pole karne Chojniczanki, jednak futbolówkę bez problemów wyłapał Damian Podleśny.

• Na początku spotkanie znacznie bardziej aktywni są gospodarze, którzy naciskają rywali.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

• Rezerwowi Chojniczanki: Czerwiński, Feruga, Haluch, Mrozik, Mikita, Grzelak, Niedziela.

• Rezerwowi Olimpii Grudziądz: Królczyk, Bielawski, Szarpak, Wolski, Darmochwał, Skórecki, Trzepacz.

• Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Olimpia - Chojniczanka LIVE! Derby regionu w Grudziądzu

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice!