Olimpia Grudziądz

3

ŁKS Łódź

1

• I koniec spotkania. Olimpia pokonuję Łódzki Klub Sportowy 3:1! Drużyna gospodarzy była dziś zdecydowanie lepsza i zasłużenie zgarnia trzy oczka.

• Gooooollll! Nokautujące uderzenie Olimpii! Wożniak i Cieśliński wyszli sam na sam z Wyparłem. Wożniak dograł do Cieślińskiego, który miał już pustą bramkę przed sobą i jest 3:1!

• Sędzia dolicza trzy minuty. Miejscowi kibice niezbyt optymistycznie przyjęli tę wiadomość

• Ostatnia zmiana w barwach Olimpii. Schodzi żegnany owacją Frańczak, wbiega za niego Rogalski

• Nieudane dośrodkowanie z prawej strony Pawła Kaczmarka kończy jedną z nielicznych sytuacji gości w tym fragmencie gry.

• Próba prostopadłego dogrania przez Smolińskiego do partnera zatrzymana przez obrońców ŁKS-u

• Groźny strzał Golańskiego z trudem na rzut rożny wybija Wróbel, a po chwili minimalnie obok znów strzelają goście.

• Po chwili zmiana również w szeregach Olimpii. Za Grischoka wchodzi Kryszak

• Zmiana w barwach gości. Golański za Serafińskiego

• Wcześniej informowaliśmy o gotowości do wejścia na boisku Mariusza Kryszaka. Po straconej bramce trener Asensky wycofał swoją decyzję.

• No i zaraz po bramce zmiana w barwach Olimpii. Ruszkul schodzi, w jego miejsce do gry desygnowany jest Smoliński

• Gooooool!!!! No i udało się Olimpii znów wyjść na prowadzenie. Najpierw strzał Cieślińskiego wybronił Wyparło, ale przy dobitce z najbliższej odległości Ruszkula był już bezradny!

• Olimpia próbuje znów wyjść na prowadzenie. Najpierw silny strzał zza pola karnego Grischoka wybronił Wyparło, a tuż po chwili uderzenie głową Frańczaka wylądowało na poprzeczce

• W odpowiedzi spróbowała Olimpia. Dośrodkowanie Grischoka, minimalnie niecelnie próbował wykończyć strzałem głową Gawęcki

• Gooool! Mamy wyrównanie ŁKS-u. Niespodziewanie bramkę dla ŁKS-u zdobywa Jakub Więzik

• Do wejścia przygotowuje się Mariusz Kryszak

• Ładna akcja Olimpii Grudziądz. Strzelał Ruszkul. Pewnie interweniuje Wyparło

• Żółta kartka dla Dawida Serafińskiego

• W drugiej połowie mamy bramkę i znacznie lepszą postawę piłkarzy Olimpii Grudziądz

• Kolejna okazja Olimpii. Cieślińskiego w polu karnym zablokowali obrońcy z Łodzi.

• Druga zmiana wśród gości. Schodzi Brud, wchodzi Kaczmarek

• Ależ sprytne rozegranie rzutu wolnego przez Olimpię. Kłus krótko do wchodzącego w pole karne Frańczaka. Ten dogrywał do środka, tam jednak czujni defensorzy ŁKS-u

• Na trybunach wzmaga się głośnie "Jeszcze jeden!"

• Goooool! Olimpia prowadzi 1:0! Wspaniałe dośrodkowanie z rzutu rożnego Grischok. Bramkę strzelił Wożniak!

• Teraz z dystansu uderzał Sasin. Piłka minęła prawy słupek bramki Wróbla

• Z lewej strony próbowała Olimpia. Niestety Pisarczuk zbyt mocno podaje do Frańczaka i piłka dla ŁKS-u

• Przed momentem strzał z dobrej pozycji Frańczaka zablokowali defensorzy ŁKS-u

• Co za akcja Olimpii! Ruszkul minął dwóch rywali i sytuacji sam na sam z "Bodziem" trafił w poprzeczkę bramki. Dobijał wysoko nad bramką Grischok

• Wspaniałe dośrodkowanie Frańczaka, głową minimalnie pomylił się Gawęcki

• Drugą połowę rozpoczęli piłkarze Olimpii Grudziądz

• Już niebawem start drugiej połowy spotkania. Przypominamy, że po trzech kolejkach obie ekipy sąsiadują ze sobą w tabeli ligowej. Olimpia w pierwszej kolejce przegrała na wyjeździe z Flotą, następnie przed własną publicznością zremisowała z Dolcanem. Przed tygodniem podopieczni Tomasza Asenskiego pokonali na wyjeździe Polonię Bytom. ŁKS w pierwszej kolejce pokonał na wyjeździe GKS Katowice, natomiast w kolejnych dwóch spotkaniach zdobył zaledwie jeden punkt.

• Pod stadion w Grudziądzu najprawdopodobniej przybyli sympatycy innego łódzkiego klubu - Widzewa. Na murawie rozgrzewają się rezerwowi piłkarze obu ekip

• Sędzia zakończył pierwszą część spotkania. Na razie mamy wynik bezbramkowy. Nieco lepiej w tej połowie prezentowała się Olimpia Grudziądz, która zmarnowała kilka na prawdę dogodnych sytuacji do strzelenie bramki. Miejmy nadzieję, że po przerwie bramki jednak padną.

• Kapitalnie na prawej stronie zabrał się z piłką Frańczak. Niestety dośrodkowanie zbyt mocne i za wysokie, by któryś z napastników Olimpii mógł je zamknąć

• Groźny strzał zza pola karnego Serafińskiego pewnie broni Wróbel

• Teraz "żółtko" dla zawodnika ŁKS-u, Pawła Sasina

• Żółta kartka dla Michała Łabędzkiego. Po chwili strzał z rzutu wolnego zawodnika ŁKS-u z trudem broni Wróbel

• Na trybunach nadal trwa głośny doping miejscowych kibiców. Nieco ciszej zachowuję się sympatycy przyjezdnych

• Teraz dośrodkowanie z lewej strony Gawęckiego próbował zamknąć Cieśliński. Jego strzał został zablokowany przez obrońców ŁKS-u po czym wylądował na rzucie rożnym.

• Co raz częściej z prawej strony defensorom ŁKS-u ucieka Grischok. Tym razem jednak, skrzydłowy Olimpii dał złapać się na pułapce ofsajdowej.

• No i niewykorzystane sytuację mogły się zemścić. Teraz okazję miał Więzik. Jego strzał wylądował w bocznej siatce bramki Wróbla

• I znów Olimpia! Tym razem Ruszkul w sytuacji sam na sam nie trafia w bramkę!

• Co za rajd Grischoka. Wbiegł w pole karne mijając kolejnych rywali niczym pachołki treningowe. Strzał obronił jednak Wyparło

• No i mamy pierwszą zmianę w ŁKS. Przebywającego od pewnego czasu poza boiskiem Gieragę zmienia Pawlak

• Co raz lepiej na boisku zaczyna sobie poczynać drużyna Olimpii Grudziądz

• I kolejna sytuacja gospodarzy. Po rzucie rożnym do piłki doszedł Łabędzki, który świetnie dośrodkował na dłuższy słupek. Tam był Kłus, który strzałem głową minimalnie nie trafił do bramki

• No i mamy pierwszy groźny strzał na bramkę w tym spotkaniu. Próbował Cieśliński. Na szczęście dla przyjezdnych na miejscu był "Bodzio" Wyparło. Po chwili kapitalne dogranie do Ruszkula, którego minimalnie uprzedził obrońca ŁKS-u

• Jak na razie mecz nie stoi na wysokim poziomie. Brakuje dogodnych okazji do strzelenie bramki. Nadal trwa głośny doping na trybunie najwierniejszych kibiców Olimpii.

• Strzału głową po wyrzucie z autu spróbował Więzik. Piłka po strzale łodzianina wędruje wysoko nad bramką Wróbla

• Pierwszy zryw grudziądzan. Piłkę na lewej stronie opanował niekryty Grischok. Po wbiegnięciu w pole karne ŁKS-u poślizgnął na piłce i sytuację opanowali defensorzy przyjezdnych

• Jak na razie spokojny początek spotkania. Zarówno Olimpia, jak i ŁKS nie zdecydowały się na szturmowy atak od pierwszych minut. Zupełnie inaczej jest na trybunach.

• Od początku trwa głośny doping sympatyków z Grudziądza, którzy stawili się dzisiaj w licznej grupce. Fani Olimpii bez kłopotów zagłuszają doping gości

• Rozpoczęli goście

• Na boisko wychodzą już obie jedenastki. Już za kilka minut rozpoczynamy mecz!

• Pojawił się transparent kibiców Olimpii: "Choć niewielka grupa ludzi, wszyscy tu jesteśmy braćmi". Z tunelu dobiegł gwizdek arbitra, oznacza to, że już za kilka chwil na murawę wyjdą obie jedenastki

• Koniec rozgrzewki! Piłkarze powolnym krokiem udają się do tunelu, a następnie do swoich szatni. Ostatnie wskazówki trenerów i zaczynamy to, miejmy nadzieję bardzo emocjonujące widowisko

• Kibice przyjezdnych wywiesili transparent, który głosi "Uliczni wojownicy: ciemna strona miasta". Zapowiada się gorący doping dla zespołu z Łodzi.

• Nad stadionem w Grudziądzu zachmurzenie umiarkowane, jest słonecznie. Zapełnia się powoli trybuna przyjezdnych.

• Znamy już podstawowe jedenastki Olimpii Grudziądz i Łódzkiego Klubu Sportowego. Pora na ławki rezerwowych. Gospodarze: Osiecki, Abramowicz, Mazurkiewicz, Adamczyk, Kryszak, Rogalski oraz Smoliński. Goście: Domżał, Golański, Kaczmarek, Kubicki, Pawlak, Stąporski, Żółtowski.

• Jesteśmy już na stadionie w Grudziądzu. Obecnie trwa rozgrzewka bohaterów dzisiejszego popołudnia. Na stadion przybywają kibice gości oraz niewielkie grupki miejscowych sympatyków "biało-zielonych".