Olimpia Grudziądz

0

Pogoń Siedlce

1

• Koniec spotkania! Olimpia przegrywa na własnym boisku, a relację przeprowadził dla Państwa Mątewski Dawid.

• Dzięgielewski ukarany żółtą kartką.

• Wróbel po raz kolejny broni w sytuacji sam na sam!

• Witan ukarany żółtą kartką za grę na czas.

• Szymański zgrywa głową do Elsnera a ten uderzył potężnie lecz zbyt wysoko.

• Rzut rożny dla Olimpii do którego ruszył nawet bramkarz gospodarzy. Na szczęście gości zagrożenie oddalili obrońcy.

• Sześć minut doliczone do regulaminowego czasu gry.

• Zmiana w drużynie gości. Guzek za Calderona.

• Wróbel po raz kolejny ratuje Olimpie od straty bramki. Wygrał drugi pojedynek jeden na jeden!

• Łabędzki ukarany żółta kartką.

• Olimpia wywalczyła rzut rożny który nie przyniósł pozytywnych efektów drużynie gospodarzy. Pogoń przy piłce.

• Olimpia blisko strzelenia bramki, w świetnej pozycji znalazł się Aleksander.

• Djousse schodzi, a za niego na boisku melduje się Dziubiński.

• Elsner świetnie przejmuje piłkę w środku boiska i próbuje zagrać do Kaczmarka, zagranie okazał się za mocne.

• Lewandowski ukarany żółtą kartką.

• Djousse znalazł się w sytuacji jeden na jeden z Wróblem. Górą z tego starcia wyszedł bramkarz grudziądzan.

• Szymański do Aleksandra który swoim zagraniem stracił piłkę.

• Zmiana w Pogoni. Schodzi Serrano, a zastępuje go Dzięgielewski.

• Rogalski ukarany żółtą kartką.

• Elsner do Kaczmarka który swoje wejście w pole karnym zakończył uderzeniem po którym piłka wylądowała na górnej siatce bramki.

• Zmiana w Olimpii. Z boiska schodzi obrońca Adrian Bielawski, a w jego miejsce napastnik - Szymański.

• Olimpia zdecydowanie przycisnęła siedlczan lecz nic z tego nie wynika. Cały czas goście prowadzą jedną bramką.

• Rzut rożny dla Olimpii który wykonywał Popović. Piłka uderzona zbyt krótko i przy piłce goście.

• Kosiorowski ukarany żółtą kartką i rzut wolny dla Olimpii.

• Wymiana ostrych zdań z sędzią jak i poruszona trybuna gospodarzy, Po akcji Kaczmarka, piłkarze Olimpii sygnalizowali zagranie ręką w polu karnym.

• Po rzucie rożnym dla Pogoni i uderzeniu Demianiuka, Olimpię od straty bramki ratuje słupek.

• Djousse zgrywa piłkę głową do Calderona, a ten wypuszcza Serrano który decyduje się na strzał zmuszając do obrony Wróbla.

• Rogalski lewą stroną i próba ładnego zagrania do Kurowskiego - całą akcję przeciął jeden z obrońców przyjezdnych.

• Pogoń jak na razie walczy z Olimpią jak równy z równym. Pomimo miejsc dzielących w tabeli, nie wpływa to na boiskowe wydarzenia.

• Zmiana w Olimpii. Za Kłusa pojawił się na boisku Kurowski.

• Zawodnicy obu ekip już na murawie. Gwizdek sędziego Aluszyka i gramy! Przy piłce gospodarze.

• Koniec pierwszej części spotkania. Olimpia przegrywa do przerwy 0:1.

• Minuta doliczona do regulaminowego czasu gry.

• Nico Chetino ukarany żółtą kartką za faul w środkowej części boiska.

• Olimpia po straconej bramce próbuję zagrozić bramce Witana ale na marne, nie mogą przebić się przez defensywę gości.

• Przed bramką nastąpiła zmiana w Olimpii. Zszedł Szczot, a w jego miejsce Rogalski.

• GOOOOOL!!! Pogoń strzela bramkę na 1:0, a jej autorem Serrano.

• Pogoń zepchnięta do swojego pola karnego. Jako pierwszy uderzał Elsner, drugi Szczot, a ostatni Aleksander - ani jedno uderzenie nie znalazło drogi do siatki rywali.

• Na boisku leży Djousse, a z pomocą pospieszył mu klubowy masażysta.

• Uderzenie z dystansu Demaniuka. Tym razem wysoko nad poprzeczką.

• Olimpia spokojnie rozgrywa piłkę przy dość wysoko grającej Pogoni. Goście odważnie pressingiem wychodzą do grudziądzan.

• W polu karnym gospodarzy faulowany Kłus i grę rozpocznie Wróbel - przy piłce Olimpia.

• Długa piłka zagrana do Banasiaka, za plecy obrońców lecz do piłki nie zdążył dobiec boczny obrońca grudziądzan.

• Rzut rożny dla Pogoni które egzekwował Calderon. Przy stałym fragmencie faulowany był Wróbel i przy piłce biało-zieloni.

• Znów zamieszenie pod polem karnym gości. Dośrodkowanie z rzutu różnego Popovicia po którym jako ostatni uderzył Banasiak trafiając w słupek

• Uderzenie z dystansu Demaniuka które ze spokojem broni Wróbel.

• Żółta kartka dla Dariusza Kłusa.

• Zagranie Elsnera do Aleksandra który jak zagwizdał arbiter był na spalonym.

• Rzut wolny dla Olimpii po zagraniu ręką piłkarza Pogoni.

• Pogoń bliska strzelenia bramki po rzucie rożnym. Na szczęście dla gospodarzy obrońcy ratowali swoją bramkę dość ofiarnie lecz skutecznie.

• Olimpia zdecydowanie "przydusiła" Pogoń która ewidentnie sobie nie radzi przy naporze grudziądzan.

• Rzut wolny dla Olimpii i świetna wrzutka Popovicia do Elsnera, ten swoim uderzeniem zmusił do parady Andrzeja Witana.

• Początek spotkania z przewagą przyjezdnych lecz Olimpia z czasem zdobywa teren i to biało zieloni powoli zarysowują przewagę na swoją korzyść.

• Serrano dośrodkował piłkę w pole karne z prawego skrzydła. Z dośrodkowania skorzystał Donald Djousse i piłkę przeleciała minimalnie nad bramką grudziądzan.

• Ponownie lewą stroną Pogoń, dośrodkowanie w pole karne przy którym z piłką minął się Demaniuk.

• W ofensywie Olimpia. Do akcji podłączył się Bielawski który to jak uznał sędzia, faulował rywala.

• Odpowiedź Olimpii, również lewą stroną Kaczmarek który zagrał dobrą piłkę do Aleksandra lecz ten nie trafił głową w piłkę.

• Akcja gości lewą stroną i świetnie Szczot który przejął piłkę.

• Pierwszy gwizdek arbitra i gramy! Przy piłce goście.

• Piłkarze pojawiają się na murawie, a wyprowadza ich sędzia Artur Aluszyk!

• Rozgrzewka zawodników dobiega końca i już nie długo pierwszy gwizdek arbitra!

• Witamy prosto z grudziądzkiego stadionu! Dziś w słoneczne popołudnie zmierzą się drużyny Olimpii Grudziądz i Pogoni Siedlce.

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA OLIMPIA GRUDZIĄDZ - POGOŃ SIEDLCE

Marcin Woźniak

Czwarta w tabeli Olimpia Grudziądz nadal chce walczyć o awans do Ekstraklasy, ale realizacja tego celu będzie niezwykle trudna. Piłkarze Dariusza Kubickiego do drugiego miejsca tracą dziewięć punktów, a niewiele wskazuje na to, że drużyny z czuba tabeli pozwolą sobie na łatwą stratę punktów.

- Po ostatnich dwóch zwycięstwach atmosfera w drużynie poprawiła się z tego względu, że wyniki budują atmosferę. Widać troszeczkę więcej entuzjazmu, polotu i nawet zaangażowania u zawodników. Chcemy kontynuować tę zwycięską passę tym bardziej, że zawodnicy są w niezłej dyspozycji i powinni dobrze sobie radzić w najbliższych meczach - powiedział trener Olimpii Grudziądz, Dariusz Kubicki.

Rywalem Biało-Zielonych jest jeden z beniaminków zaplecza Ekstraklasy, Pogoń Siedlce. Podopieczni Carlosa Alos Ferrera zajmują obecnie siedemnaste miejsce, z dorobkiem siedemnastu punktów.