0

Pogoń Siedlce

1

• Zapraszamy na kolejne relacje z pierwszoligowych - i nie tylko - boisk na Ekstraklasa.net

• W strugach deszcze, na boisku wciągającym korki jak bagno, zawodnicy Pogoni Siedlce nieco szczęśliwie pokonali, mającą więcej z gry w tym spotkaniu Olimpię Grudziądz. Podopieczni Artura Skowronka tym samym przegrywają po raz trzeci z rzędu

• Nic z tego! Pogoń Siedlce odnosi niezwykle cenne wyjazdowe zwycięstwo!

• Chyba ostatni stały fragment gry dla Olimpii

• Tym razem centruje Reiman, znów do nikogo

• Cieśłiński jeszcze raz zagrywa w pole karne, ale nikt z jego partnerów nie przejmuje piłki

• Ostatnia zmiana w ekipie gości

• Stałe fragmenty gry dla Olimpii, ale Misztal wciąż jest niepokonany

• Bielawski przerywa kontratak gości i sędzie jest zmuszony ukarać obrońcę Olimpii żółtym kartonikiem, dla Bielawskiego oznacza to przymusową pauzę w następnej kolejce

• ... oraz Rok Elsner

• Trener Skowronek próbuje coś zmienić w grze swojego zespołu. Podwójna zmiana w Olimpii. Na boisku meldują się Donald Djousse...

• Oba zespoły wychodzą już z tunelu

• O tym, jakie myśli kłębią się w głowach zawodników obu drużyn przed tym spotkaniem, o ty, co ich trapi i na co liczą przeczytacie tutaj.

• Pogoń:Przemysław Frąckowiak, Łukasz Wójcik, Przemysław Rodak, Sebastian Krawczyk, Krystian Wójcik, Piotr Ceglarz, Piotr Krawczyk

• Olimpia:Michał Wróbel, Paweł Kowalczyk, Rok Elsner, Marcin Smoliński Arkadiusz Kasperkiewicz, Donatas Kazlauskas, Donald Djousse