• Jeszcze jedna próba gości. Niecelnie strzela Płókarz

• Olimpia wyraźnie czeka na koniec spotkania

• Żółta karta za niesportowe zachowanie dla Suleja

• Kolejną sytuacją mieli goście. Do dośrodkowania z lewej strony doszedł Płókarz, jednak jego strzał zdecydowanie minął bramkę

• Przed niezłą okazją do zdobycia gola stanęła Polonia. Dośrodkowanie z prawej strony Wojtkówa nie zamknął żaden z partnerów i futbolówka opuściła linię boczną boiska

• Pierwsza zmiana w Olimpii. Schodzi Białek, a wchodzi Kryszak

• Kuriozalna sytuacja na boisku. Dziedzic wyszedł na czystą sytuację, po czym zatrzymał się. Najwidoczniej napastnik "Biało-Zielonych" myślał, że jest na spalonym. Jak się okazało ofsajdu nie było i Olimpia straciła szansę na doskonałą sytuację.

• No i trafienie kontaktowa gości. Sprzed pola karnego strzelał nie pilnowany Paulista. Piłka po rykoszecie trafia do bramki.

• Zmiana w Polonii: schodzi Szkatuła, wchodzi Białkowski

• Zmiana w Polonii - schodzi Paweł Gamla, wchodzi Bartosz Wojtków

• Piłkarze już na murawie. Tym razem rozpoczynają goście z Bytomia

• Zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Jak na razie zdecydowaną przewagą mają zawodnicy Olimpii Grudziądz. W dobrej dyspozycji są napastnicy gospodarzy - Janusz Dziedzic i Adam Cieśliński. Przed nami przerwa, a tuż po niej kolejne emocje!

• Jeszcze przed końcowym gwizdkiem spróbowała Polonia. Dośrodkowanie z rzutu wolnego Kobylika wypiąstkował Wróbel

• Sędzia dolicza 1 minutę do pierwszej części spotkania

• Ponownie zaatakowała Olimpia! Piłkę w środku pola przejął Frańczak. Skrzydłowy Olimpii na pełnej prędkości wpadław pole karne i mocnym strzałem pokonał Cabaja! 3:0 dla Olimpii!!!

• Taktyczny faul w środku pola Gamli na Dziedzicu. Na razie obyło się bez kartek

• Kolejna akcja Olimpii! Adam Cieśliński otrzymał podanie i nie wahając się zbyt długo uderzył, ale prosto w Cabaja. Na szczęście z dobitką zdążył Dziedzic i jest 2:0 dla gospodarzy!

• Olimpia idzie za ciosem. Akcję prawą stroną przeprowadził Frańczak. Niestety jego dogranie był zbyt niskie, by mogli dojść do niego partnerzy z zespołu.

• Zamieszanie w polu karnym Polonii Bytom. Piłka wpada pod nogi Dziedzica, który zdołał odegrać do Cieślińskiego. Ten płaski strzałem pokonał bezradnego Cabaja!

• Dośrodkowanie Frańczaka przewrotką próbował wykończyć Dziedzic. Efekt podobny jak przy próbie Cieślińskiego

• Nad Grudziądzem wyszło upragnione słońce. Pojawiła się również tęcza

• Do piłki w polu karnym Polonii doszedł Cieśliński. Niestety były snajper Podbeskidzia zamiast strzelać na bramkę próbował dogrywać do partnerów.

• Dośrodkowanie z prawej strony Kobylika bez problemu wyłapuje Wróbel

• Mecz natychmiast przenosi się pod bramkę Olimpii. Dośrodkowanie z rzutu wolnego Kobylika łapie Michał Wróbel

• Ależ sytuacja Olimpii Grudziądz! Piłkę po dośrodkowaniu z lewej strony głową do środka zgrywał Ruszkul. Podanie przewrotką próbował wykończyć Cieśliński. Niestety na nieszczęście kibiców z Grudziądza - nie trafił w piłkę.

• Mocne dośrodkowanie z rzutu wolnego Kobylika wybijają na rzut rożny obrońcy Olimpii

• Jedni i drudzy notują dużo strat w środkowych obszarach boiska. Gra robi się mocno szarpana

• Ławki rezerwowych - Olimpia: Cieciura, Grischok, Kościukiewicz, Kryszak, Ratajczak, Sulej, Zaniewski. Polonia: Białkowski, Dubra, Płókarz, Mika, Wojtków.

• Gra przeniosła się do środkowych sektorów boiska. Jak na razie jedni i drudzy próbują prostopadłymi zagraniami do swoich napastników

• Na trybunach trwa głośny doping kibiców Olimpii i Polonii

• Lepiej zaczęli gracze z Grudziądza. Pierwszą akcję lewą stroną przeprowadził Janusz Dziedzic. Niestety żaden z partnerów nie zamknął podania.

• Pierwszy gwizdek arbitra! Rozpoczynają piłkarze Olimpii Grudziądz.

• Piłkarze wychodzą już na boisko!

• Na trybunach pojawiają się również kibice Arki Gdynia, którzy na dzisiejszy mecz przyjechali razem z sympatykami Polonii Bytom

• Deszczowa pogoda i świąteczne przygotowania są powodem niskiej frekwencji na dzisiejszym pojedynku. Za nami gwizdek sędziego, nakazujący piłkarzom obu ekip zejście do szatni. Zaczynamy za niespełna 10 minut!

• Trybuny zaczynają się powoli zapełniać. Na mecz przybyła spora grupa kibiców Polonii Bytom. Już za 20 minut pierwszy gwizdek arbitra.

• Witamy ze stadionu Olimpii Grudziądz. Deszczowa pogoda i wiejący wiatr w niczym nie przypomina wiosennej aury z jaką można było się spotkać np. wczoraj. Na murawie rozgrzewają się już piłkarze obu drużyn. Do meczu pozostało jeszcze 30 minut.