Olimpia Grudziądz 2 - 2 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Olimpia Grudziądz

2

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

2

• Maciej Rogalski otrzymał od arbitra drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę.

• Mecz się zakończył. Wynik 2:2 to rezultat, o którym gospodarze marzyli schodząc na przerwę. W drugiej części gry Olimpia pokazała, ze jeszcze nie warto jej skreślać. Z 0:2 wyciągnęli na 2:2.

• I jeszcze raz Olimpia! Smoliński z dystansu w boczną siatkę, choć wszyscy widzieli piłkę w siatce!

• Odpowiedź przyjezdnych. Strzał broni Osiecki

• W szybkim kontratakiem mogli wyjść teraz piłkarze Olimpii. Smoliński jednak zbyt długo zwlekał z podaniem i akcję przerwali obrońcy gości.

• Obie drużyny stawiają wszystko na jedną kartę. Przed momentem przypadkowy strzał na bramkę Osieckiego, który w bezpiecznej odległości minął siatkę gospodarzy.

• Zmiana w ekipie gości. Za Foszmańczyka wchodzi Drozdowicz

• Piłkarze Termaliki zupełnie zatrzymali się w drugiej połowie. Ich obecna gra wygląda dokładnie tak samo, jak start rozgrywek

• Gool!! Gawęcki wyrównuje na 2:2. Ten mecz jeszcze się nie skończył!

• W pamięci kibiców wciąż widnieje pojedynek Olimpii i Termaliki z ubiegłego sezonu w Niecieczy. Termalika, która był już jedną nogą w Ekstraklasie straciła bramkę w doliczonym czasie gry. Autorem trafienia był Michał Wróbel.

• Zmiana również w drużynie Termaliki. Schodzi Jarecki, wchodzi Bartosz Kopacz

• Oczekiwana zmiana. Schodzi Kłus, a zmienił go Gawęcki

• Po kontaktowej bramce znacznie lepiej zaczęła wyglądać gra gospodarzy. Przy takim wyniku o obecność kibiców do ostatniego gwizdka arbitra można być spokojnym

• Rozgrzewkę zakończył już Dariusz Gawęcki. Najprawdopodobniej trener Kafarski pośle na boisko kolejnego - ofensywnego zawodnika.

• Uderzenie zza pola karnego Pielorza w bezpiecznej odległości mija bramkę Osieckiego

• Zmiana w Termalice. Za Sołdeckiego wszedł Andrzej Rybski

• Słaba odpowiedź Termaliki. Czerwiński z rzutu wolnego wysoko nad bramką Osieckiego

• Kilka sekund później w pole karne znów wbiegł Kowalczyk. Niestety przegrał pojedynek z dwójką defensorów gości.

• Co za sytuacja! Świetne dośrodkowanie Smolińskiego przecina Kowalczyk. Broni Nowak, ale dobija Cieśliński. Piłka wpada do bramki. Niestety arbiter nie uznaje gola i odgwizduje spalonego.

• Gooool! Cieśliński wykorzystuje "jedenastkę" ! Olimpia wraca do gry.

• Rzut karny dla Olimpii. Sfaulowany został Kowalczyk.

• Godzina gry już za nami. Jeśli Olimpia marzy jeszcze o dobrym wyniku w tym spotkaniu, to musi zacząć strzelać bramki. Na to się jednak jak na razie nie zapowiada.

• Żółta kartka dla Jakuba Kiełba za uderzenie piłki po odgwizdaniu spalonego.

• Szczot wpada w pole karne. Niestety jego dośrodkowanie mija zarówno napastników Olimpii, jak i defensorów Termaliki.

• Kolejna okazja Olimpii. Po rozegraniu piłki przed polem karny Termaliki na uderzenie z dystansu zdecydował się Piter-Bućko. Niestety strzał poleciał kilkanaście metrów nad bramką Nowaka

• W pole karne wpadł Kowalczyk. Po ograniu dwóch obrońców napastnik Olimpii dośrodkował. Niestety z łatwością akcję przerwali defensorzy gości. To kolejna taka akcji Olimpii. Póki co nie przynoszą one wymiernego efektu w postaci kontaktowej bramki.

• Pierwsza zmiana w Olimpii. Za Ruszkula wchodzi Robert Szczot

• Z transferowych ciekawostek - w kuluarach grudziądzkiego klubu mówi się (nieoficjalnie!) o odejściu z klubu jednego z napastników. Oczywiście mowa o Zabłockim, którego zabrakło w kadrze na dzisiejszy mecz. Sytuacja powinna wyjaśnić się w przeciągu kilku najbliższych dni.

• To bardzo trudny mecz dla napastników Olimpii. Cieśliński bardzo mało widoczny. Kowalczyk stara się walczy, ale w pojedynkach z defensorami Termaliki jest bez szans

• Od początku nieco lepiej zaczęli lepiej goście. Grudziądzanom będzie bardzo ciężko odwrócić losy tego spotkania

• Piłkarze są już na murawie. Zaczynamy drugą połowę

• Za nami pierwsza połowa spotkania. Piłkarze Olimpii Grudziądz schodzą do szatni mocno wygwizdani przez miejscowych kibiców. Gracze Termaliki na drugą część gry mają komfort i zaliczkę dwóch bramek. Co w kwadrans wymyśli trener Kafarski? Za 15 minut wracamy do relacji.

• I jeszcze na koniec potężne uderzenie z rzutu wolnego Czerwińskiego. Piłka po rękach Osieckiego wylądowała na poprzeczce

• Grę Olimpii próbował teraz pociągnąć nieco Łabędzki. Po przebiegnięciu kilku metrów postanowił uderzyć. Niestety strzał znacznie minął bramkę Nowaka. To chyba wszystko na co stać dzisiaj drużynę z Grudziądza.

• Kolejne bardzo nieudane dośrodkowanie Olimpii w pole karne gości. Autorem dogrania tym razem jest Robert Pisarczuk

• Dogranie w pole karne do wychodzącego Kowalczyka okazuje się za długie. Napastnik Olimpii spychany przez defensora z Niecieczy przegrywa biegowy pojedynek z Nowakiem.

• Rzut wolny z lewej strony dla Olimpii. W pole karne dogrywał Smoliński. Po raz kolejny obronnie z tej sytuacji wychodzą zawodnicy Termaliki.

• Dośrodkowaniami próbują pod bramkę Nowaka przedostać się zawodnicy Olimpii. Niestety jak na razie zupełnie im to nie wychodzi...

• Przed kolejną szansą stanął Horvath! Tym razem gracz przyjezdnych został złapany ofsajdzie.

• Z taką grą "biało-zieloni" zdecydowanie daleko nie zajadą. Zapowiada się trzeci przegrany mecz w lidze przed własną publicznością. Wystarczy dorzucić do tego zestawienia wpadkę z Miedzią Legnica w Pucharze Polski i uzyskujemy "czarny" obraz klubu z Grudziądza, który jeszcze na kilka dni przed startem rozgrywek głośno mówił o awansie do Ekstraklasy.

• Stadion opuścili już pierwsi kibice. Drużyna Olimpii z minuty na minutę ewidentnie słabnie. Z kolei swoją grę uspokoili gracze z Niecieczy

• Horvath minął kilku obrońców Olimpii i wypatrzył wysuniętego Osieckiego. Postanowił lobować. Na szczęście dla miejscowych - przerzucił bramkę.

• Rafał Kujawa kapitalnie ograł jednego ze stoperów Olimpii w polu karnym po czym po rękach Osieckiego trafił do bramki. Termalika prowadzi już 2:0!

• Strzał na bramkę Kiełba broni pewnie Osiecki

• Tym razem żółtą kartką ukarany zawodnik Olimpii, Maciej Rogalski

• No boisku nieco lepiej prezentują się piłkarze Olimpii Grudziądz. Tablica wyników pokazuje jednak inny obraz. Termalica po jednej akcji wyszła na prowadzenie

• Rogalski dośrodkowuje w pole karne do Ruszkula. Niestety Piotrek nie dochodzi do piłki i ta ponownie ląduje w rękawicach Nowaka

• W polu karnym Termaliki znalazł się Kowalczyk. Niestety strzał napastnika Olimpii został przyblokowany przez jednego z defensorów gości i wpadł w ręce Nowaka

• Teraz udanie z bramki wybiegł Osiecki, który wykopem na aut zażegnał niebezpieczeństwo

• Ciekawie rozegrany rzut wolny piłkarzy Olimpii. Na strzał zdecydował się Kowalczyk. Niestety piłka po strzale byłego króla strzelców pierwszej ligi przeleciała minimalnie nad bramką.

• Znakomite zagranie w pole karne do Rogalskiego, który został sfaulowany przed szesnastką. Mamy rzut wolny

• Zarówno jednej, jak i drugiej drużynie bardzo ciężko jest osiągnąć konkretną przewagę w środku pola

• Żółtą kartką ukarany Dariusz Jarecki

• Po stracie bramki nieco odważniej do przodu ruszyli piłkarze Olimpii. Od czasu do czasu pod pole karne gospodarze próbują przedzierać się zawodnicy Termaliki

• Ależ nie porozumienie w szeregach obronnych. Bramkę dla Termaliki zdobywa Vojteh Horvath!

• Spokojny początek w wykonaniu obu drużyn. Kibiców bardzo niewielu. W dzisiejsze popołudnie na stadion Olimpii przybyło niespełna 630 kibiców

• Zaczęli piłkarze Termaliki Nieciecza!

• Piłkarze już na murawie. Za chwilę zaczynamy!

• Piłkarze obu drużyn opuścili właśnie płytę boiska i zeszli do szatni, by wysłuchać ostatnich wskazówek od szkoleniowców. Czekamy na ich ponowne wyjście i pierwszy gwizdek arbitra Łukasza Bednarka z Koszalina.

• Między słupkami Olimpii Grudziądz stanie dzisiaj wychowanek klubu, Daniel Osiecki. Decyzja o wystawieniu 25-letniegi golkipera spowodowana jest kontuzją ręki Michała Wróbla i czerwoną kartką Bartosza Fabiniaka (spotkanie z Bełchatowem). Ciekawe jak przed własną publicznością wypadnie popularny "Pająk".

• Z kolei zespół Termaliki Nieciecza, który przed rozpoczęciem rozgrywek był stawiany w jednym rzędzie z faworytami do awansu mocno zawodzi na początku sezonu. Po kilku słabszych występach podopieczni trenera Dusana Radolskiego plasują się poza czołową "dyszką".

• Dla piłkarzy Olimpii Grudziądz jest to niezwykle ważne spotkanie. Potencjalna porażka wypchnie ich z pierwszej "dziesiątki" i rozpęta poważny konflikt na linii kibice - drużyna, którego zalążek mogliśmy zaobserwować po ostatnim pojedynku z Bełchatowem.

• Piłkarze obu drużyn przed kilkoma minutami rozpoczęli rozgrzewkę na płycie głównej boiska

• Pogoda dzisiaj w Grudziądzu nie dopisała. Od kilkunastu minut na stadionem Olimpii krążą ciemne chmury. Jeszcze kilka chwil temu padał intensywny deszcz.

• Ławki rezerwowe obu zespołów prezentują się następująco:

Olimpia - Woźniak, Banasiak, Bielawski, Gawęcki, Staniek, Suchocki, Szczot

Termalica - Kasprzik, Drozdowicz, Kopacz, Moskal, Rybski, Skołorzyńśki

• Jesteśmy już na stadionie Olimpii Grudziądz. W dzisiejszym pojedynku miejscowi będą podejmowali drużynę Termaliki Nieciecza. Na obiekt powoli zaczynają schodzić się kibice.