• KONIEC MECZU! Olimpia przegrywa z Wigrami Suwałki 0:2.

• Adrian Bielawski został ukarany żółtą kartką.

• Sędzia do regulaminowego czasu gry doliczył cztery minuty.

• Bartosz Biel złapany na spalonym.

• Ostatnia zmiana w Wigrach, Łukasz Moneta schodzi, zastąpił go Robert Hirsz.

• Ależ szansa Wigier! Łukasz Moneta uderzał na bramkę Olimpii, Wróbel odbił piłkę, ale piłkarz suwalskiej drużyny próbował jeszcze dobijać, trafił jednak w boczną siatkę.

• Adam Cieśliński znów próbował przedostać się w okolice pola karnego Wigier, jednak defensorzy z Suwałki w porę go powstrzymali.

• Rok Elsner został ukarany żółtą kartką.

• Ostatnia zmiana w szeregach grudziądzkiej drużyny, Szczot zastąpił Kurowskiego.

• Zmiana w Wigrach, za Atanackovica pojawił się Ruszkul.

• Zmiana w Wigrach, Kamil Adamek opuścił plac gry, zastąpił go Bartosz Biel.

• Adrian Karankiewicz został ukarany żółtą kartką.

• Próba dośrodkowania Cieślińskiego, piłkę pewnie wyłapał Salik.

• Kolejna zmiana w Olimpii, Wojciech Reiman zastąpił Michała Łabędzkiego.

• Michał Wróbel został ukarany żółtą kartką.

• Kalinkowski podawał do będącego na lewym skrzydle Monety, piłkarze Wigier próbowali skonstruować jakąś składną akcję, ale nie udało im się zagrozić bramce Olimpii.

• Artur Bogusz złapany na spalonym.

• Maciej Wichtowski został ukarany żółtą kartką.

• Rok Elsner wpadł z piłką w pole karne Wigier, suwalscy defensorzy poradzili sobie w tej sytuacji i wybili futbolówkę spod własnej bramki.

• Łukasz Moneta został złapany na spalonym.

• Cieśliński nie zdołał opanować futbolówki, przejęli ją goście z Suwałk.

• Zbyt lekkie dośrodkowanie Banasiaka do Woźniaka.

• Kamil Kurowski zdecydował się na odważny strzał z dystansu, było groźnie, jednak piłka minimalnie minęła słupek.

• GOOL! ŁUKASZ HANZEL ZAMIENIŁ RZUT KARNY NA BRAMKĘ!

• Marcin Woźniak został ukarany żółtą kartką.

• Michał Łabędzki został ukarany żółtą kartką.

• RZUT KARNY DLA WIGIER!

• Banasiak zagrywał w pole karne rywali, ale żadnego z graczy Olimpii tam nie było.

• Cieśliński pędził na bramkę grudziądzan, ale w porę powstrzymał go Bartkowski.

• Zmiana w Olimpii, Donald Djousse opuści plac gry, zastąpi go Adam Cieśliński.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Wigry prowadzą z Olimpią 1:0.

• Sędzia przedłużył pierwszą połowę o dwie minuty.

• Zbyt lekki strzał Donalda Djousse, Salik bez problemów obronił.

• Karol Salik został ukarany żółtą kartką.

• GOOL! KAMIL ADAMEK!

• Wróbel niecelnie zagrywał na pole karne Wigier. Piłkę przejęli goście.

• Zigon zagrywał do Djousse, który nie zdołał oddać strzału na bramkę Wigier i ostatecznie ją stracił.

• Adrian Bielawski zdecydował się na oddanie strzału, ale był on bardzo niecelny.

• Michał Piter-Bućko został ukarany drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką.

• Adamek i Hanzel nie podnosili się z murawy przez dłuższą chwilę, ale na szczęście wrócili do gry.

• Kamil Kurowski wybił piłkę głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Monety. .

• Zigon faulował Bartkowskiego, ale sędzia nie ukarał go kartką.

• Michal Piter-Bućko został ukarany żółtą kartką.

• Zigon posyła długą piłkę do Donalda Djousse, ale ten był pilnowany przez dwóch rywali i odegrał ją do Woźniaka.

• Zigon dośrodkował w pole karne rywali, ale suwalczanie zdołali oddalić zagrożenie od własnej bramki.

• Łabędzki efektownie odebrał piłkę pędzącemu Adamkowi.

• Bartkowski przejął piłkę po dośrodkowaniu Pitera-Bućko.

• Jak na razie na stadionie w Grudziądzu nie oglądaliśmy groźnych sytuacji ze strony obydwu drużyn.

• Banasiak zagrywał piłkę z rzutu wolnego, ale żaden z graczy Olimpii nie doszedł do piłki.

• Elsner próbował dośrodkowywać do Bielawskiego, ale uderzał zbyt mocno.

• Rzut rożny dla Wigier Suwałki.

• Rok Elsner stracił piłkę w środkowej strefie boiska, ale zaasekurował go Piter-Bućko i odzyskał futbolówkę.

• Łukasz Moneta próbował zacentrować, ale nie udało mu się.

• Kamil Adamek został sfaulowany w okolicach własnego pola karnego, ale nic poważnego mu się nie stało.

• Groźny strzał Banasiaka, Olimpia będzie miała rzut rożny.

• Dejan Zigon posłał piłkę z kierunku Bielawskiego, ale ten ostatecznie nie zdołał do niej dopaść.

• Pierwsza akcja gospodarzy, Adrian Bielawski próbował dośrodkowywać na pole karne rywali, ale uderzał zbyt mocno.

• Kibice Olimpii tłumnie stawili się dziś na stadionie w Grudziądzu i głośno dopingują swoją drużynę.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

• Spotkanie zostanie poprzedzone minutą ciszy. Ma to związek z piątkowymi zamachami terrorystycznymi we Francji.

• Rezerwowi Wigier: Hieronim Zoch, Piotr Ruszkul, David Makaradze, Bartosz Biel Kamil Lauryn, Mateusz Żebrowski.

• Rezerwowi Olimpii: Bartosz Fabiniak, Paweł Kowalczyk, Wojciech Reiman, Patryk Skórecki Robert Szczot, Fabian Pawela.

• Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Olimpia - Wigry LIVE! W Grudziądzu mecz za "sześć punktów"

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Olimpia Grudziądz - Wigry Suwałki!