Olimpia Grudziądz

1

Wisła Płock

1

• Koniec spotkania! Olimpia remisuje z Wisłą 1:1. Dziękuję za uwagę, a relację przeprowadził Mątewski Dawid.

• Groźnie pod bramką Olimpii po centrze Kacprzyckiego. Piłka była na tyle mocno zagrana że minęła wszystkich zawodników. Od bramki Sapela.

• Arbiter do regulaminowego czasu gry dolicza cztery minuty.

• Strzał Woźniaka z dystansu po zgraniu głową piłki przez Kłusa. Strzał okazał się bardzo niecelny.

• Żółta kartka dla Kacprzyckiego po nieprzepisowym zatrzymaniu kontrataku Olimpii.

• Zmiana w Olimpii, z boiska zszedł Maciej Rogalski, a na boisku w jego miejsce pojawił się Suchocki.

• Znów groźnie pod bramką Kiełpina, zamieszanie w polu karnym na szczęście gości skończyło się tylko rzutem rożnym z którego nic nie wyniknęło.

• Janus ukarany żółtą kartką.

• Olimpia w końcówce spotkania szturmuje bramkę gości, grudziądzanie powoli zaczynają słynąć na boiskach pierwszoligowych z gry do ostatniego gwizdka. To podoba się kibicom!

• Groźnie pod bramką Wisły. Ewidentnie faulowany w polu karnym Cieśliński! A gwizdek arbitra? Milczy.Od bramki rozpoczyna Seweryn Kiełpin.

• Na boisku leżał Magdoń po starciu z defensorem Olimpii, stąd nastąpiła krótka przerwa w grze.

• Zmiana w drużynie Olimpii, na boisku pojawił się Robert Szczot za Smolińskiego.

• Pierwsza kartka dla Olimpii, ukarany po faulu Kaczmarek.

• Zmiana w Olimpii, za dziś przeciętnego Popovicia pojawi się Bruno Żołądź.

• Żołta kartka dla Góralskiego po faulu na Kaczmarku który to rozpoczął świetny rajd prawą stroną boiska.

• GOOOOOOL! Mamy wyrównanie w Grudziądzu za sprawą Magdonia, a asystował mu po stałym fragmencie wcześniej wspomniany Burkhardt!

• Adam Cieśliński dziś jest wszędzie, gra tego zawodnika zasługuje w pełni na pochwałę, zaś po stronie płocczan brakuje aktywności Burkhardta.

• Kolejna groźna akcja Olimpii, Rogalski wycofał piłkę do nabiegającego Woźniaka, a ten uderzył minimalnie nad poprzeczką. Było groźnie!

• Obserwujemy trochę agresywniejszą grę, niepotrzebne faule w strefie środkowej boiska nie stwarzające zagrożenia.

• Druga zmiana w Wiśle. Boisko opuszcza znany miejscowej publiczności Ruszkul, a w jego miejsce Dimitar Iliev.

• Akcja Wisły zakończona wywalczeniem rzutu rożnego po którym to po raz kolejny Sapela łapie piłkę dość pewnie.

• Żółty kartonik po faulu na Cieślińskim dla Hiszpańskiego.

• Adam Cieśliński urwał się obrońcom Wisły, wychodząc za ich plecami mógł znaleźć się oko w oko z Kiełpinem gdyby nie faul Hiszpańskiego na żółtą kartkę. Od wolnego sprzed pola karnego Olimpia.

• Stały fragment nie przyniósł biało-zielonym większych korzyści i przy piłce popularni Nafciarze.

• Rzut rożny dla Olimpii po akcji lewą stroną Rogalskiego.

• Na murawie leży Denis Popović którym zajmują się już medycy. Nie wygląda to na coś poważnego, prawdopodobnie za chwilę Denis powróci na boisko.

• Strata piłki przez Popovicia, byłoby groźnie gdyby goście wiedzieli co z tą piłką zrobić. Od bramki rozpoczął Sapela.

• Prawą stroną atakuje Wisła, faulowany piłkarz gości przez Jarocha i mamy stały fragment który finalnie nie przyniósł zagrożenia, a pewnie piłkę chwycił Sapela.

• Piłkarze już na swoich połowach, gwizdek arbitra i zaczynamy drugą część spotkania! Przy piłce Wisła.

• Zmiana w drużynie gości. Schodzi Kostrzewa, a w jego miejsce Piotr Wlazło.

• Sędzia Wojciech Krztoń kończy pierwszą część spotkania, a piłkarze opuszczają boisko schodząc do swoich szatni,

• Smoliński walczył o piłkę w polu karnym gości, przepychając się wraz z obrońcą. Sędzia zaś przerwał akcję gwizdkiem, od stałego fragmentu zacznie Kiełpin.

• Jaroch poprawnie zatrzymał akcję płocczan, ruszając od razu do kontrataku. Chociaż jego wykonanie pozostawiało wiele do życzenia - przy piłce Wisła.

• Grudziądzanie cały czas spokojnie rozgrywają piłkę, zaczynając od obrony. Piłkarze Wisły zaś cierpliwie wyczekują ich na własnej części boiska.

• Kaczmarek wydawałoby się że zagrał piłkę za mocno w pole karne ze stałego fragmentu, nic mylnego! Kłus odbił piłkę głową posyłając ponownie ją w głąb pola karnego gdzie akcje zamknął Bućko i mamy 1:0 w Grudziądzu.

• GOOOOOOOL! Bramka po rzucie rożnym dla Olimpii, a jej strzelcem Michal Piter-Bućko.

• Cezary Stefańczyk faulowany bardzo blisko pola karnego Olimpii. Znów ciekawie rozegrany stały fragment - Kacprzycki wycofał do Burkhardta, a ten uderzył z dystansu, podobnie jak poprzednio piłka minęła słupek.

• Bardzo groźnie pod bramką Wisły. Rzut rożny dla Olimpii po którym piłka znalazła się przy drugim słupku, przewrotką próbował uderzać Cieśliński, a po jego uderzeniu futbolówka wylądowała na głowie Kłusa który nieznacznie się pomylił. Najlepsza jak dotąd akcja grudziądzan.

• Olimpia więcej gra piłką, zawodnicy są zdecydowanie bardziej waleczni aczkolwiek wiele z tego nie wynika gdyż to Wisła jak na razie była bliższa strzelenia bramki.

• Tym razem niepilnowany Filip Burkhardt uderza z dystansu na bramkę Sapeli, piłka po strzale mija lewy słupek.

• Kolejny stały fragment dla gości w okolicach trzydziestego metra do bramki Sapeli. Tradycyjnie wykonywany fragment przez Burkhardta, a piłka ląduję w rękach golkipera Olimpii.

• Rzut wolny dla Wisły wykonany przez Burkhardta który posłał piłkę w pole karne do Janusa który bardzo sprytnie uwolnił się spod opieki obrońców i mało brakowało, a mielibyśmy 0:1. Piłka minęła słupek!

• Dziś bardzo aktywny Woźniak który po raz kolejny przebija się w okolice pola karnego Wisły. Obrona Nafciarzy cały czas na miejscu i skutecznie wybijają centry Woźniaka.

• Popović stracił piłkę w znakomitej sytuacji do strzału, a z kontrą ruszyli piłkarze Wisły. Na szczęście gospodarzy Popović wrócił za akcją i odebrał futbolówkę Ruszkulowi.

• Popović próbuje zagrać prostopadłą piłkę w stronę Rogalskiego, na szczęście gości zagrał za mocno i od bramki Seweryn Kiełpin.

• Ponownie lewą stroną Wisła, dośrodkowanie w pole karne które minęło Kacprzyckiego, a akcję próbował zamknąć Burkhardt. Świetnie w defensywnie Rogalski który wybił piłkę za linię bramkową.

• Wisła próbuje swoje ataki przeprowadzać lewą flanką aczkolwiek zawsze brakuje ostatniego podania, na posterunku znajduję się Bućko bądź Jaroch.

• Woźniak rozpoczął ładny rajd lewą stroną, udanie mijając Kacprzyckiego lecz jego dośrodkowanie pozostawiło wiele do życzenia. Od bramki Kiełpin.

• Spotkanie przebiega w nieco nerwowej atmosferze, jedni i drudzy starają się grać dość ostrożnie co zdecydowanie plącze im nogi.

• Faul na środku boiska Rogalskiego. Ponownie od stałego fragmentu goście.

• Zamieszał na swojej lewej stronie Kostrzewa, mijają Jarocha oddał strzał na bramkę Sapeli, lecz niecelnie.

• Strata piłki na skrzydle przez Kaczmarka, z kontrą próbowali wyjść Nafciarze lecz znakomicie zapełniony środek pola nie pozwolił na udane zakończenie kontrataku.

• Od autu Olimpia, rozegranie piłki Woźniaka ze Smolińskim - zakończone dośrodkowaniem które zakończył gwizdkiem arbiter. Od rzutu wolnego goście.

• I mamy pierwszy gwizdek arbitra! Od środka zaczynają gospodarze, gramy!

• Zawodnicy Olimpii i Wisły wychodzą już na murawę stadionu przy Piłsudskiego wraz z trójką arbitrów na których czele stoi sędzia Wojciech Krztoń z Olszyna.

• Piłkarze zeszli już do swoich szatni, do rozpoczęcia spotkania pozostało niewiele! Na trybunach pojawiają się również kibice Wisły, którzy przyjechali wspierać swój zespół.

• Dziś przez Grudziądz w godzinach popołudniowych przeszła potężna ulewa, całe szczęście że deszcz ustąpił i wszystko wskazuje na to że obejdzie się bez nieprzyjemnych niespodzianek pogodowych tym samym nam pozostaje mieć tylko nadzieję na dobre widowisko stworzone przez piłkarzy obu drużyn.

• W meczowej "osiemnastce" Olimpii zabrakło między innymi Arkadiusza Aleksandra, któremu na dniach odnowił się drobny uraz. Jest to spore osłabienie gospodarzy w linii ataku.

• Obecnie trwa rozgrzewka obu drużyn, a do rozpoczęcia spotkania pozostało zaledwie dwadzieścia minut.

• Na ławce Olimpii zasiedli: Michał Wróbel, Bruno Żołądź, Adrian Bielawski, Robert Szczot, Łukasz Suchocki, Oskar Trzepacz i Bartosz Śmietanko.

• Znane są już składy obu drużyn. Na ławce gości znajdują się: Daniel Szczepankiewicz, Kamil Hempel, Dimitar Iliev, Dawid Jabłoński, Marcin Krzywicki, Piotr Wlazło oraz Bartłomiej Sielewski.

• Witamy serdecznie z Grudziądza! Gdzie miejscowa Olimpia już za pół godziny zmierzy się z Wisłą Płock.