2

• Koniec spotkania! Chrobry zwycięża w Siedlcach 2:0!

• Strzał Rodaka z rozpaczy z 40 metrów, niecelny.

• Kibice wychodzą już ze stadionu, pokazując swoją dezaprobatę.

• Już jest po meczu! Kontra gości i wejście smoka notuje Kiełb, który pokonuje Witana! 2:0 dla Chrobrego!

• Draźba z dystansu, uderzył mocno i niecelnie

• Ostatnia zmiana w spotkaniu. Kiełb za Sędziaka

• Żółta dla Janickiego

• Calderon z wolnego tuż obok bramki

• Lewandowski głową strzela z kilku metrów, fenomenalnie broni Janicki!

• Ponownie Draźba z dystansu, tym razem mocno niecelnie

• Drażba zza pola karnego uderzył po ziemi, broni pewnie Janicki

• Dmowski z pół woleja uderzył obok bramki!

• Korner dla Pogoni. Zakotłowało się w polu bramkowym, Pogoniści próbowali wepchnąć piłkę do bramki, ale się nie udało, to powinien być gol!

• Za Bednarskiego na boisku pojawił się Hirskyj

• Ostatnia zmiana w Pogoni. Drażba za Djousse

• Świetnie na przedpolu interweniuje trzykrotnie Witan

• Hudyma uderzył z wolnego tuż obok bramki

• Żółta kartka dla Rodaka

• Goście nie mogą wyjść z szesnastu metrów. Kolejny korner, piłka dociera do Djousse, który pudłuje z kilku metrów głową

• Ręką w polu karnym gości, ale gwizdek arbitra milczy.

• I kolejna zmiana w ekipie gospodarzy. Demianiuk za Dziubińskiego

• Zmiana w Pogoni. Dmowski za Krawczyka

• Dziubiński z dystansu strzela, broni Janicki

• W końcu akcja gości. Tuż obok bramki, z lewej strony strzela Szopa.

• Żółta dla Dziubińskiego

• Żółta kartka dla Bednarskiego

• Strzał Chietino zablokowany, za chwilę Ratajczak ładnie wrzucił, nikt jednak nie zamknął akcji.

• Kolejny korner gospodarzy. Na raty łapie Janicki. Pogoń wyraźnie przeważa

• Kolejny korner dla Pogoni. Bramkarz gości mija się z piłką, ale nikt nie zamyka akcji, Chrobry biega tylko za piłką.

• Za Pisarczuka pojawił się Bednarski

• Są też goście, od środka zaczyna Chrobry. Gramy.

• Na murawę wracają gospodarze dopingowani przez kibiców

• Michał Bednarski intensywnie się rozgrzewa w ekipie gości, szykuje się zmiana od początku drugiej odsłony

• Koniec pierwszej połowy! Pogoń do przerwy przegrywa, ale nie jest zespołem słabszym. Siedlczanie dłużej utrzymują się przy piłce, ale co z tego, skoro nie potrafią skonstruować skutecznie akcji. Goście wykorzystali wpadkę gospodarzy i na ten moment mają trzy oczka

• Minuta doliczona do pierwszej połowy.

• Okres spokojniejszej gry. Na boisku nie dzieje się wiele ciekawego.

• Oblężenie bramki Chrobrego. Długa piłka w pole karne i z kilku metrów spudłował Ogrodnik! Powinno być 1:1!

• Akcja Pogoni, ale gospodarze stracili impet

• Sędziak popędził prawą stroną, zagrał na lewo do Gąsiora, ale ten stracił piłkę

• Sporo chaosu, teraz żółta kartka dla Byrtka za faul, na czystą pozycję wychodził Djusee

• Akcja gospodarzy zakończona na polu karnym Chrobrego

• Szopa dostał długie podanie na lewym skrzydle, ale dobrze interweniował defensor gospodarzy

• Żółta kartka dla Pisarczuka

• Goooooool! Z dystansu strzelał jeden z gości, piłka odbiła się od defensora i trafiła do Pisarczuka, który pokonał Witana. Bramkarz gospodarzy nie zdążył z interwencją.

• Z prawej strony w pole karne zagrywał Wójcik, a z kilku metrów przestrzelił Dziubiński!

• Goście często wycofują piłkę do bramkarza, z prawej strony szarżował jeden z gości, piłka trafia z narożnika do Szopy, ale strzelił nad bramką

• W odpowiedzi atak Chrobrego, ale dośrodkowanie w pole karne za mocne.

• Piłka zgrana w pole karne po akcji Pogoni, ale łapie ją Janicki.

• Kontra gospodarzy, piłka trafia przed pole karne i jeden z gospodarzy nie trafia z kilkunastu metrów, ale piłka odbija się od jednego z gości i mamy róg, który nie przyniósł zagrożenia, Pogoń panuje na Murawie.

• Sędziak strzela, piłka odbija się od rywala i korner, z którego nic jednak nie wynika

• Korner dla gości, krótkie rozegranie, ale gospodarze mądrze się ustalili i spalony.

• Pod presją Djousse bramkarz gości wybija piłkę w trybuny, po chwili Djousse głową strzela po dośrodkowaniu. ale łapie piłkę Janicki.

• Kolejne ataki gospodarzy, Calderon pada w polu karnym, ale gwizdek arbitra milczy

• Pogoń dłużej utrzymuje się przy piłce, lepiej wymienia piłkę. Goście na razie w defensywie.

• Na trybunach około 20 kibiców gości

• Kontra gospodarzy, w ostatnim momencie piłka wybita na róg. Bramkarz wybija na kolejny korner, za drugim razem wybija defensywa.

• Rzut wolny dla gości, z okolic środka połowy, po dośrodkowaniu piłkę wybija defensywa.

• Kontra gości, strzelał z prawej strony pola karnego Pisarczuk, ale piłka odbija się od jednego z defensorów i łapie ją Witan

• Od początku słychać głośny doping. Atakują siedlczanie.

• Od środka rozpoczęli gospodarze.

• Obie ekipy wychodzą na murawę, wyszło słońce, Pogoń dziś na niebiesko, a goście pomarańczowo-czarno.

• Andrzej Witan przywitany brawami przez kibiców gospodarzy

• W Siedlcach lekki wiatr, chłodno, zza chmur przebija się słońce. Warunki do gry w piłkę umiarkowane.

• Ławka Chrobrego: Mateusz Prus, Michał Bednarski, Stepan Hirskyi, Jakub Kiełb, Maciej Rybak

• Ławka rezerwowych Pogoni: Jacek Kozaczyński, Paweł Drażba, Carlos Monje Serrano, Piotr Kosiorowski, Kamil Dmowski, Cezary Demianiuk, Marcin Paczkowski

• Obie ekipy już się rozgrzewają, stadion powoli się zapełnia.

• Zmagający się z urazami w ostatnim czasie piłkarze Pogoni: Kosiorowski, Kozaczyński i Djousse będą gotowi na dzisiejszy pojedynek. Jedynym znakiem zapytania jest występ Chirriego, który nie trenuje jeszcze na pełnych obrotach. W sobotnim meczu po stronie gości nie zagrają z powodu urazów: Piotrowski, Zając, Ilków-Gołąb, Kościelniak i Szczepaniak. Za kartki pauzować będzie Bogusławski.

• Drużyna z Dolnego Śląska zajmuje 14 miejsce z dorobkiem 24 punktów, jest to pierwsza pozycja dająca bezpieczne utrzymanie na zapleczu Ekstraklasy.

• Chrobry Głogów na wiosnę nie prezentuje się dobrze. Głogowianie podobnie, jak Pogoń zdobyli dwa punkty remisując 1:1 w Chojnicach z Chojniczanką oraz bezbramkowo an własnym obiekcie z Bytovią Bytów. Poza tym podopieczni Ireneusza Mamrota ulegli 0:1 Wigrom Suwałki oraz 2:3 Wiśle Płock.

• Pogoń z 17 punktami na koncie zajmuje 17. lokatą, a do bezpiecznej pozycji traci siedem oczek.

• Gospodarze sobotniego pojedynku na wiosnę zdobyli dwa oczka. Siedlczanie dwukrotnie bezbramkowo zremisowali: z Bytovią Bytów, a potem z Zagłębiem Lubin. Ponadto biało-niebiescy ulegli Wigrom w Suwałkach 0:2 i w Olsztynie Stomilowi 2:3 w dosyć pechowych okolicznościach. Optymizmem napawać może siedleckich kibiców postawa beniaminka w ostatnim meczu z Zagłębiem Lubin.

• Witamy serdecznie w Wielką Sobotę, dziś rozegrana zostanie cała 24. kolejka 1. ligi. Jednym z ciekawszych spotkań jest starcie Pogoni Siedlce z Chrobrym Głogów.

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA POGOŃ SIEDLCE - CHROBRY GŁOGÓW

Mecz Stomil Olsztyn - Pogoń Siedlce

W sobotę Pogoń Siedlce zagra z Chrobrym Głogów. Będzie to stracie drużyn, które plasują się w dole tabeli – gospodarze zajmują przedostatnią, siedemnastą pozycję, goście zaś trzynastą.

Przed tygodniem obie drużyny zanotowały bezbramkowe remisy – Pogoń podzieliła się punktami z Zagłębiem Lubin, a Chrobry z Bytovią.