Pogoń Siedlce

1

Sandecja Nowy Sącz

2

• Koniec zawodów, Sandecja wygrywa w Siedlcach 2:1, dziękuję za uwagę Sebastian Chmielak, Miłego Popołudnia!

• Siedlczanie bez pomysłu rozgrywali piłke i na rzecz Bębenka ja stracili.

• Demianiuk przedzierał się do futbolówki, jednak zdaniem arbitra faulował rywala.

• Wójcik pada w polu karnym po starciu, a po chwili się podniósł i kontynuował grę, a arbiter dał zawodnikowi Pogoni żółta kartką.

• Trochę chaosu w ostatnich sekundach.

• Calderon zagrywał w pole karne, jeden z defenosrów wybił piłkę na róg.

• Do końca 5 minut, czy punkty pojadą do Nowego Sącza?

• Urban zamienia karnego na bramkę, epwny strzał w prawy róg siedleckiej bramki!

• Grzesik fauluje w polu karnym Bebenka, arbiter wskazuje na jedenasty metr!

• Draźba za Chirriego.

• Chirri faulowany przez Niane , żółta kartka!

• Chwila przerwy, arbiter spotkania opatrywany przez medyków.

• Piłka krązy w polu akrnym Sandecji, na dośrodkowanie zdecydował sie jeden z gospodarzy,a strzał głową Lewandowskiego łapie Radliński.

• Calderon ukarany kartką.

• Piłka zagrywana z narożnika boiska, ale żaden z siedlczan nie potrafi wygrac pojedynku główkowego w polu karnym Radlińskiego.

• Krystian Wójcik melduje się na murawie w miejsce Djousse.

• Paczkowski szukał podaniem Calderona, jednak Hiszpan nie przejął piłki.

• Piłka do Bębenka z alinie obrony, w ostatniej chwili podanie kapitana gości wybija Rodak.

• Niane wybija piłke po rzucie roznym siedlczan, która trafia po kilku podaniach do Paczkowskiego. Wychowanek Pogoni uderzył słabo i niecelnie.

• Ostatnia zmiana w Sandecji, Rudolf Urban za Szczepańskiego.

• Sandecja przejęła inicjatywę, podopieczni Dariusza Wójtowicza dłużej wymieniają piłkę i często są pod polem karnym Pogoni.

• Pierwsza zmiana w ekipie biało-niebieskich, Paczkowski zmienia Kosiorowskiego.

• Piłka wycofana przed pole karne gospodarzy. Dopadł do niej jeden z zawodników gości, który zdecydował się na strzał. Piłka po rykoszecie minimalnie mija bramkę Pogoni.

• Djousse przebiajł się przez defensywwę gości, chciał oddac strzał, ale został powstrzymany przez nowosądeckich obrońców.

• Dudzic wyszedł sam na sam z Kozaczyńskim. W ostatniej chwili bramkarz gospodarzy odbił piłkę na rzut rożny!

• Żółta kartka dla Przemysława Szarka za faul na Djousse.

• Maciej Makuch melduje się za Kamila Słabego.

• Bartosz Sobotka uderzył zza pola karnego, piłka odbija się od poprzeczki!

• Dudzic z ostrego kąta trafia obok bramki!

• Pierwsza roszada w dzisiejszym meczu, Cheikh Niane pojawia się za Fałowski.

• Dzisiejsze zawody ogląda 1523 widzów.

• Korner dla gospdoarzy, jednak siedlczanie szybko traca piłką, a po chwili ją odzyskują.

• Dobra akcja podopiecznych Carlosa Alosa Ferrera, piłka zagrywana w poel karne trafła do Djousse, ten zgrał głowa przed bramkę, jednak nikogo tam nie było.

• Zagranie do Dudzica, jednak były zawodnik Cracovii pomagał sobie ręką przy przyjęciu.

• Żółta kartka dla Bartkowa. To pierwsza indywidualna kara dla zawodników Sandecji.

• Długa piłka Chietino Na Chirriego, który przegrał fizyczny pojedynek z jednym pilkarzy Sandecji.

• Długa piłka na Sobotkę, do futbolówki dopadł Grzesik, który głową zagrał do Kozaczyńskiego.

• Od środka zaczynają biało-czarni, gramy!

• Wracamy po przerwie na murawę stadionu przy ul. Jana Pawła II 6, na boisku widzimy już siedlczan, po chwili z tunelu wychodza równiez goście.

• Siedlczanie dłużej wymeiniaja podania, jednak to Sandecja stworzyła sobie dogodniejsze okazje do zdobycia bramki, miejmy nadzieję, że po przerwie, tempo spotkania wzrosnie.

• Krótko rozegrany rzut rozny i arbiter w tej chwili kończy pierwszą połówkę, do przerwy Pogoń - Sandecja 1:1.

• Dobra akcja gości piłka krążyła, jak po sznurku. Futbolówka trafiła do jednego z nastników, który w ostatniej chwili został zablokowany, będzie korner.

• Arbiter do pierwszej odsłony doliczył 2 minuty.

• Pan Frankowski przerywa grę, na murawie lezy Calderon.

• Kosiorowski odzyskał piłkę i strzelił na bramkę Radlińskiego, broni bramkarz gości.

• Calderon zagrał kapitalną piłkę do wychodzącego na czystą pozycję Demianiuka, a wychowanek Pogoni lobuje Radlińskiego!!!!! 1:1!!!!

• Demianiuk!!!!! 1:1!!!!!! GOOOLLLL!!!!

• Gorący doping siedleckich fanów, a w międzyczasie Djousse upadł, jak rażony piorunem w polu karnym.

• Krótko rozegrany rzut wolny, piłka trafia do Chirriego, który za mocno zagrywa w pole karne.

• Wrzrutka w pole karne Sandecji, piłkę na aut wybija Szufryn.

• Pierwsza indywidualna kara w dzisiejszym meczu, ukarany kapitan gospodarzy- Lewandowski.

• Mozolnie siedlczanie wymieniali teraz futbolówkę i w ostateczności stracili ją.

• Dudzic otrzymał piłke z głębi pola i bez problemu pokonał Kozaczyńskiego!

• Dudzic!!!! 0:1!!!! Sandecja na prowadzeniu!!!!

• Nather rozegrał na krótko z Bebenkiem stały fragment, a w dalszej fazie nowosądeczanie za mocno zagrywali piłke w pole karne, od bramki zacznie Kozaczyński.

• Bębenek wywalczył rzut rozny dla gości.

• Djousse złapany na pozycji spalonej, tempo za późno zagrywał do niego Calderon.

• Djousse pada w polu karnym przy próbie oddanai strzału, gwizdek arbitra milczy.

• Maciej Bebenek leży na murawie, potrzebna pomoc medyków.

• Składna akcja biało-niebieskich, jednak Calderon niedokłądnie zagrywa na wysokości 5. metra.

• Piotr Kosiorowski uderzył z dystansu , ale wysoko, wysoko nad bramką.

• Krótko rozegrany rzut wolny przez gości, po chwili zdecydowano się wrzucić piłkę na Mateusza Bartkowa, który nie doszedł do futbolówki.

• Calderon uderzył ze stałego fragmentu gry metr nad bramką Radlińskiego.

• Djousse ładnie zastawił piłke, przejął ja Demianiuk, który został powalony na 18. metrze.

• Rzut rożny dla Sandecji, piłkę zagrywał Bartosz Sobotka, futbolówka trafiła przed pole karne do jednego z gości, który z łatwościa doszedł do pozycji strzeleckiej, jednak w ostatniej chwili został zablokowany.

• Calderon zagrał prostopadle do Chirriego, jednak Hiszpan traci piłkę i swój atak pozycyjny mogą przeprowadzić piłkarzez z Nowego sącza.

• Dudzic znalazł się w znakomitej sytaucji, jednak zamiast zarywać przed bramkę do koelgów, to postanowił strzelac i zrobił to bardzo niedokładnie!

• Dosyć spokojne tempo początkowych minut, w których to siedlczanie wykazują większą inicjatywę.

• Piłka zagrywana na lewe skrzydło do Chirriego, ale błyskotliwy skrzydłowy nie dopadł do piłki.

• Kontra gości, piłka zagrana została na lewe skrzydło do Fałowskiego, ten wrzucił w pole karne, ale tam pewnie futbolówkę łapie Kozaczyński.

• Fabian Fałowski złapany na pozycji spalonej, a zawodnik Sandecji miał przed soba tylko Kozaczyńskiego.

• Składna akcja gospodarzy, jednak w polu karnym Ratajczak źle zagrywał do Calderona i siedlczanie stracili piłkę.

• Jacek Kozaczyński bez problemu łapie piłkę "do koszyka".

• Bartłomiej Dudzic został powalony przed polem karnym gospodarzy, będzie dobra okazja dla biało-czarnych na bezpośrednie uderzenie.

• Piknikowa atmosfera na stadionie.

• Pierwsza akcja Pogoni, djousse obrócił się zpiłka na linii pola karnego i oddał celny strzał, z którym radzi sobie Łukasz Radliński.

• Od środka rozpoczynają gospodarze, gramy!!!

• Gospodarze wystapią dzis w niebieskich kompletach, a Sandecja w biało-czarnych trykotach.

• Oba zespoły wychodzą na murawe przy aplauzie zgromadzonej publiczności!

• Oba zespoły zeszły już do tunelu, za chwile pan Bartosz Frankowski wyprowadzi obie jedenastki na murawę!

• Pustki na siedleckim obiekcie, kibice wybrali transmisje w Orange Sport.