• Ratajczak strzelał trzy razy, ale za każdym uderzeniem trafiał w defensorów Pogoni.

• Chwilę wcześniej Rybicki w sytuacji sam na sam trafił prosto w Skibę!

• Dzięgielewski zmienia Rybickiego.

• Świetnie w destrukcji graja przyjezdni, wzór do naśladowania!

• "Suchy" uderzył z 20. metra nad bramką Misztala.

• Szymonowicz jak profesor odebrał piłkę Wójcikowi.

• Kujawa odwrócił się z rywalem na plecach i minimalnie przestrzelił z dziesiątego metra!

• Zembrowski zagra na prawą stronę do Wrzesińskiego, ale ten skiksował.

• Krystian Wójcik zmienia bezbarwnego dziś Dmowskiego.

• Wrzesiński bardzo mocno uderzył z lewej nogi, ale bardzo niecelnie.

• Bardzo słaby mecz w Pruszkowie.

• Kujawa uderzył z dystansu, ale daleko od bramki Misztala.

• Ceglarz minął jednego rywala w polu karnym gości, ale na drugim skończyły się jego wojaże.

• Chyła zagrywał w pole karne do Dudy, ale szybszy był Skiba.

• Suchocki przerywa kontrę gospodarzy, żółta kartka!

• W przerwie oglądaliśmy powtórki z kamer polsatu. Karny jednak należał się olsztynianom.

• Gramy, zaczynamy drugą odsłonę!

• Stomil potwierdza dziś bardzo dobrą dyspozycję w defensywie. Trzeci mecz pod rząd bez straconej bramki.

• Mecz bez sytuacji bramkowych, oby po przerwie było lepsze widowisko.

• Koniec pierwszej odsłony, dziennikarze nie wiedzą w rozmowach między sobą za co był ten rzut karny dla gości. Pogoń - Stomil 0:1.

• Dmowski sfrustrowany sCiął rywala, kartka dla młodego zawodnika Pogoni.

• W polu karnym pada jeden zawodników Pogoni, gwizdek arbitra milczy.

• Trzeci pod rząd korner dla siedlczan.

• Kiks jednego ze stoperów Stomilu, kolejny rzut rożny.

• Ceglarz ściął do środka i uderzył z kilkunastu metrów, ale niecelnie.

• Wrzesiński dostał świetne podanie od Ceglarza, ale były zawodnik Widzewa źle zagrał w pole karne!

• Dzięcioł skutecznie powstrzymał Łukasza Suchockiego.

• Dwa celne uderzenia przez 35 minut to bardzo mało.

• Duzo chaosu i mało efektownej gry...

• Duda wywalczył rzut rożny, ale zbyt mocne zagranie z narożnika boiska.

• Bucholc o mały włos nie skierowałby piłki do własnej bramki!

• Dmowski dwukrotnie odzyskał futbolówkę, ale tyle samo razy źle zagrał.

• Chyła zagrywał w pole karne, ale futbolówkę pewnie złapał Piotr Skiba.

• Dzięcioł ładnie wybił piłkę, po chwili biało-niebiescy zbliżyli się pod szesnastkę gości.

• Tsubasa Nishi wywalczył rzut rożny.

• Jarosław Ratajczak dośrodkował w pole karne, a piłka prawie się zatrzymała w powietrzu.

• Kujawa uderzył z ponad 20 metrów nad bramką.

• Chaotyczna gra z obydwu stron.

• Nie było przewinienia w polu karnym. Tym razem atakują siedlczanie, korner po drugiej stronie boiska.

• Kujawa trafia do siatki, na prowadzeniu goście!

• Arbiter wskazuje na jedenasty metr, gdzie było przewinienie?

• Janusz Bucholc wywalczył pierwszy rzut rożny.

• Spokojne tempo, oj spokojne. Czekamy na bardziej efektowną grę.

• Oba zespoły się badają, nie oglądaliśmy jeszcze żadnego strzału.

• Rafał Zembrowski wybił piłkę z własnej szesnastki. Goście próbowali przedrzeć się pod bramkę Rafała Misztala.

• Daniel Chyła agresywnie przy linii końcowej zaatakował Arkadiusza Czarneckiego. Defensor Stomilu oburzony.

• Duda zagrywał prostopadle do Bodzionego, ale źle to zrobił i akcja podopiecznych Marcina Sasala zakończyła się stratą piłki.

• Pogoń gra dziś w biało-niebieskich kompletach, a przyjezdni w jednolitych czarnych strojach.

• Grzegorz Lech ostro potraktował Dudę, żółta kartka!

• Krzysztof Bodziony zagrywa ręką, w środku pola zaczynają olsztynianie.

• Długa akcja gości zakończona stratą, tym samym odwdzięczają się siedlczanie.

• Mariusz Rybicki przedarł się lewą stroną i dośrodkował w pole karne o mały włos do futbolówki nie dopadł Adam Duda!

• Pierwszy gwizdek arbitra, gramy!!!

• Kibice wstają z miejsc, a z czeluści szatni wyłanaiją się piłkarze Pogoni i Stomilu!

• Na trybunach około 250 osób.

• Zawody poprowadzi dziś trójka sędziowska z Mazowieckiego ZPN-u. Arbitrem głównym jest Łukasz Szczech, a na liniach pomagać mu będą: Bolesław Rosa oraz Filip Sierant.

• Obie jedenastki udały się już do szatni, za kilka minut zaczynamy!

• W wyjściowym zestawieniu "biało-niebieskich" jest Ernest Dzięcioł, z którym przeprowadziliśmy wywiad. Rozmowa z młodym zawodnikiem ukaże się jutro oczywiście w Ekstraklasa.net!