Pogoń Siedlce 1 - 4 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Pogoń Siedlce

1

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

4

• Ternalica była stroną dominującą przez większą część dzisiejszego spotkania, ale dopiero grając w przewadze przypieczętowała swoją wyższość. Pogoń szybko objęła dziś prowadzenie, ale korzystnego wyniku nie utrzymała długo. Tym samym goście pozostaną po tej kolejce liderem pierwszej ligi.

• Koniec spotkania! Termalika rozbiła Pogoń Siedlce po czerwonej kartce z 68. minuty, która ustawiła mecz.

• W doliczonym czasie, po dograniu Jareckiego, Płanecie nie pozostało nic innego jak kilka metrów od bramki przyłożyć nogę do piłki i pokonać Kozaczyńskiego.

• Jeszcze rezerwowy Płaneta dobija Pogoń, strzelając gola z kilku metrów!

• Sędzia doliczył trzy minuty.

• Jeszcze Paczkowski rozpaczliwie próbował uderzyć sprzed pola karnego, ale posłał piłkę obok bramki.

• Od momentu utraty trzeciej bramki przez Pogoń, kibice wychodzą ze stadionu. Obraz gry się nie zmienia. Termalika gra, Pogoń biega za piłką.

• Ostatnia zmiana w spotkaniu. Płaneta za Drozdowicza.

• Jest już po meczu. Goście spokojnie kontrolują końcówkę meczu. Długo utrzymują się przy piłce, nie spieszą się z atakiem, a Pogoń bezradnie próbuje przejąc futbolówkę.

• Gooool! 3:1! Teraz pójdzie już z górki. Dośrodkowanie z prawej strony wykończył głową Jarecki. Błąd popełnił Kozaczyński, który zawahał się z wyjściem do piłki, którą powinien przechwycić.

• Piłkę na prawym skrzydle wzdłuż bramki zagrał Fryc, a Jarecki z kilku metrów ślizgiem wpakował ją do bramki. 2:1 dla Termaliki

• Gooool! To się musiało tak skończyć! Jarecki z bliska pokonuje Kozaczyńskiego!

• Ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy. Za Tataja wchodzi Paczkowski.

• No i zaczną się jeszcze większe kłopoty gospodarzy! Lewandowski wszedł w rywala nakładką i otrzymał czerwoną kartkę. Wydaje się, że nie był to celowy faul, kara mogła być łagodniejsza.

• Żółta kartka dla Dybca! Termalica znów dominuje na boisku.

• Nieporozumienie w szeregach obronnych gospodarzy. Kozaczyński naciskany przez piłkarza gości poddał piłkę pod nogi Jareckiego, który uderzył na pustą bramkę z lewej strony, ale zmierzającą do siatki futbolówkę wybił Grudniewski!

• Zmiana też w Termalice. Za Paluchowskiego wchodzi Foszmańczyk.

• Zmiana w zespole gospodarzy. Drażba za Krawczyka.

• Pierwsza okazja Djalu, po rzucie rożnym Portugalczyk uderzył, ale jego strzał obronił Nowak.

• Zmiana w ekipie gospodarzy. Za Tarachulskiego wchodzi Aliu Djalo

• Ależ okazja gości! Po rzucie rożnym Pogoni poszła kontra, piłka trafiła do Janeczki, a ten z około 10 metrów przeniósł piłkę nad poprzeczką!

• Termalika podłamana zmarnowanym karnym, gospodarze przynajmniej na chwilę przejęli inicjatywę.

• Wrzutka z rzutu rożnego, Nowak pewnie łapie piłkę.

• W odpowiedzi groźnie odgryźli się gospodarze. Rodak uderzył po ziemi, ale obok słupka, po rękach bramkarza.

• Rzut karny dla gości po faulu na Janeczce! Kozaczyński broni jednak strzał Drozdowicza z jedenastu metrów!

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Zmiana w ekipie gości. Jarecki wszedł za Biskupa.

• Jak na razie goście prezentują się zdecydowanie lepiej, ale jedynie remisują w Siedlcach 1:1. Samo spotkanie jak na razie nie powala.

• Koniec pierwszej części spotkania!

• Minuta doliczona do pierwszej połowy.

• Spotkanie nie jest zbyt emocjonujące, oba zespoły jak na razie oddały po 1 celnym strzale. To zdecydowanie za mało.

• Termalica cały czas kontroluje grę i utrzymuje się dłużej przy piłce.

• Po chwili, za utrudnianie wznowienia gry ukarany też Biskup

• A teraz kartka w drugą stronę - za faul ukarany Fryc.

• Cały czas sporo ostrej gry, sędzia większość spornych sytuacji interpretuje na korzyść gości. Trudno się jednak dziwić, bo to rzeczywiście gospodarzy więcej uciekają się do fauli.

• Po rzucie rożnym piłka trafiła przed pole karne do Kaczmarczyka, który uderzył na bramkę, ale piłka nieznacznie minęła słupek.

• Gospodarze muszą często ratować się faulem, stąd wiele przewinień. Teraz za jedno z nich ukarany został Ratajczak.

• Wyraźnie widać na boisku różnice klas i to, że miejsca dzielące oba zespoły nie są przypadkiem. Termalica długo utrzymuje się przy piłce. Pogoń, dopingowana gorąco przez swoich sympatyków, próbuje jedynie nieudanie kontrować.

• Szybko gol Pogoni to mogły być dla gospodarzy miłe złego początki. Przewaga Termaliki jest niepodważalna i może skończyć się kolejnymi bramkami.

• Goście nadal atakują. Biskup tym razem mógł popisać się asystą, ale jego podanie nie dotarło do Paluchowskiego.

• Gooool! Przewaga gości szybko przyniosła efekt! Mamy wyrównanie, a strzelcem bramki Jakub Biskup, który przymierzył z rzutu wolnego, po długim słupku w samo okienko!

• Przemysła Rodak stracił piłkę przed polem karnym, w efekcie faulowany był zawodnik Termaliki. Rzut wolny dla gości, będzie groźnie.

• Obraz gry ciągle ten sam. Goście utrzymują się przy piłce i atakują, ale Pogoń dobrze broni rezultatu. Do końca jednak jeszcze bardzo dużo czasu.

• Goście mieli kolejny rzut rożny i w końcu mogli wyrównać. Czerwiński posłał jednak głową piłkę nad bramką!

• Dwa rzuty rożne dla gości. Termalika prowadzi grę.

• Dośrodkowanie w pole karne wybili zawodnicy Pogoni.

• Pogoń miała rzut rożny, po którym poszła kontra gości, zakończona faulem na zawodniku Termaliki z lewej strony boiska.

• Mokra murawa i mokra piłka powodem błędów. Nowak wypuścił futbolówkę z rąk, ta trafiła do Tarachulskiego, który bez problemu umieścił ją w siatce.

• Goooool! Pogoń błyskawicznie obejmuje prowadzenie!

• Od środka rozpoczęli gospodarze.

• Pogoń gra dzisiaj na niebiesko, goście na pomarańczowo.

• Stadion już w większości zapełniony. W sektorze gości kilku fanów Termaliki, którzy wywiesili flagę.

• Znamy już składy obu drużyn, czas na rezerwy. Pogoń: Karol Budzikur, Paweł Drażba, Dawid Dzięgielewski, Bartosz Kaszubowski, Marcin Paczkowski, Krystian Wójcik i Alju Djalo. Termalica: Maciej Pochroń, Tomasz Foszmańczyk, Dariusz Jarecki, Dawid Kamiński, Peter Maslo, Dawid Sołdecki i Wiktor Płaneta

• Trwa rozgrzewka obu ekip, niedługo początek spotkania.

• W Siedlcach dzisiaj zimno i pochmurno, wieje wiatr. Stadion mimo to powoli się zapełnia, przyjechała też grupa kibiców z Niecieczy. O komplecie na trybunach mowy dziś jednak nie będzie.

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania Pogoni Siedlce z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza. Obu zespołom zależy na zwycięstwie, chociaż ich sytuacja w tabeli jest diametralnie różna.