Pogoń Siedlce

0

Wisła Płock

2

• Koniec, goście wygrywają 2:0, z bardzo mroźnych Siedlec, żegna się Sebastian Chmielak.

• Kolejna dobra okazja gospodarzy, ale strzał z kilku metrów na raty broni Kiełpin.

• Dzięgielewski tuż obok słupka z kilkunastu metrów, było blisko.

• Nad bramką uderzył Paczkowski.

• Dziubiński z 16. metra, broni bramkarz Wisły. Znowu pogoń stara się zdominować rywala, ale nie ma pomysłu.

• Janus ładnie uderzył z 18. metrów, broni Tobjasz

• Każda sporna sytuacja odgwizdywana jest na korzyść gości.

• 1 akcja gości wystarczyła, aby podwyższyć, a to gospodarze grają dużo lepiej.

• Wisła podwyższa, Ruszkul głową pokonuje Tobjasza.

• Piętką strzelał z kilku metrów Dtyieec, ale broni bramkarz gości.

• 1057 widzów oglada dzisiejszy mecz

• Wocial z 18. metra nad bramką

• Wyrównane pierwsze minuty

• Dodajmy, że Pogoń gra na niebeisko, a Wisła na biało.

• Od środka zaczynają goście z Płocka!!!

• Relacja w drugiej części będdzie wyglądała podobnie, jak w pierwszych 45. minutach. Sytuacji nie poprawia wiejący zimny wiatr.

• NA stadionie jest ok. -10 stopni, ale nie odstraszyło to kibiców gości, których jest sporo.

• Warunki na murawie są trudne, zmrożona, twarda trawa często sprawia problemy piłkarzom w utrzymaniu równowagi.

• Bramka dla Wisły padła po dobrym przyjęciu piłki w polu karnym przez Lebedyńskiego, który obrócił się i strzelił z kilku metrów obok bezrradnego Tobjasza

• Jesteśmy w cieplejszym miejscu w przerwie. Pogoń gra dobrze, kilka akcji było na szybkim tempie, ale zbyt często akcje Pogoni kończyły się w olu karnym gości. Wisła stwarza dużo zagrożenia ze stałych fragmentów gry.

• KONIEC, Wisła wygrywa 1:0.

• Lebedyński z bliska wykorzystał świetnie dogranie od Jacka Góralskiego.

• 1:0 dla Wisły! Strzelcem Mikołaj Lebedyński!

• Strzal zawodnika Wisly broni Tobjasz

• Dziubinski uderzyltuzz obok bramki,a chwile potem Kaby.

• żólta dla piłkarza gosci- Wlazło

• Piłka po rzucie rożnym trafila pod nogi jednego z gosci u. Ten uderzyl z kilkunastu metrów tuż obok słpka

• Mimo makabrycznej temperatury na stadionie jest okolo 1000 ludzi.

• Z rzutu wolnego strzelał jeden z gości, ale piłkę pewnie łapie Tobjasz

• PO pierwszych minutach przewagi gosci, inicjatywe przejęła Pogoń

• Kolejna szansa Pogoni, ale Dzięgielewskiego strzal zablokowany.

• Ładna akcja gospodarzy, ale podanie Ratajczaka łapie bramkarz.

• Kontra gospodarzy, ale Dziegielewski źle grywa

• We wlasnym polu karnym ręką zagrywal jeden z defensorów gości, ale gwizdek arbitra milczał

• Jak na razie oglądamy wyrównane mecz

• Pierwsza groźna akcja gości. Piłka z rzutu wolnego trafiła do Lebedynskiego, a ten trafił obok braki strzałem głową.

• Zaczynają gospodarze.

• Bardzo mało kibiców na stadionie.

• Rezerwowi Wisła: Kaniecki, Jabłoński, Kostrzewa, Krzywicki, Rozmus, Zyska, Kacprzycki.

• rezerwa gospodarzy; Budzikur, Rodak, Grudniewski, Krawczyk, Tataj, Tomalski, Ł. Wójcik

• NIE oszukujmy sie, relacja będzie bardzo trudna. Właśnie przyjechały dwa autokary z kibicami gości.

• Witamy z bardzo mroźnych Siedlec, jak wskazuja termometry mamy -13 stopni, przed nami ostatni mecz 19. kolejki; Pogoń - Wisła.